3

@MateuszGotowka99 W Europie nie ma już słabych drużyn.

0

@Rastafarnianin To był wizjoner. On chciał "Gundogina" 10 lat temu przed faktycznym transferem!

10

@MesQueUnClub96 Potężny mistrz Estonii.

1

@MesQueUnClub96 Melisa.

0

@MesQueUnClub96 Potrzebujesz dodatkowego nielegalnego soku nasennego jak Hurkacz do wygrania z Djoko :D

2

@escarabajo MIami było blisko pierwszej wygranej od dawna a i tak się nie udało . Messi potrzebny na wczoraj :)

1

@escarabajo 2 gole Świdra, które nie wystarczyły Charlotte na zwycięstwo a tylko na remis
1;0


2;0

1

@Sysia11 Czterech ostatnich zwycięzców Copa Libertadores(LM Ameryki Południowej) to kluby z Brazylii. Liga brazylijska jest na ten moment po prostu lepsza od argentyńskiej. Lepsza liga=droższe transfery.

2

@barcelonaLM Wpis Wolskiego na kanaleyt o Amunicji kasetowej https://www.youtube.com/channel/UCLdZkn3Naxd-94aZrWY0zGQ/community?lb=Ugkx6TOqCGrZ7gMk6oIk7k8SnlkVCQezjPnH
Pisze o tym, że jest stosowana przez obydwie strony konfliktu od 2014r.

2

W derbach LA tzw. El Tráfico LA Galaxy wygrało z LAFC 2;1 a zwycięską bramkę strzelił Puig https://www.reddit.com/r/MLS/comments/14r1jfz/riqui_puig_with_the_match_winner_over_lafc_in/
skrót spotkania


Mecz historyczny, bo padł w nim rekord frekwencji na meczu MLS. Na RoseBowl zasiadło 82 110 fanów.
@escarabajo @PatrychoO

1

@HighestInTheRoom Wyjął! Co za mecz :D

1

Gwatemala 3;2 .

1

@HighestInTheRoom Poziom w Concacafie jest zdecydowanie niższy niż w Uefa i Conmebol.

1

@HighestInTheRoom To samo co Euro i Copa tylko, że dla Ameryki Północnej.

3

@DanzaKuduroRemix Glenfiddich 12,Bushmils 10, Auchentoshan 12. Droższych nie ma sensu jak zaczynasz z singlemaltami.

1

@Rust_Cohle Neres, bo też mam taki zamulony wyraz twarzy :D

3

Kasjusz

2

@LionelM95 @NeKenIa byś zobaczył ile potrafił herbować dzień i noc.

1

Muran pięknie blokował ciosy głową.

2

@Rust_Cohle Jeszcze jakaś denna przeróbka XD

2

@Rastafarnianin Właśnie oglądam ten odc i skisłem jak ją zobaczyłem XD.

1

@lucas/catalan Jedna z lepszych czekoladek w branży.

4

@Kgorecki2500 Rottweiler, Amstaff, Owczarek środkowoazjatycki.

0

@13th Bełt wiedźminopodobny.

0

@PatrychoO Kluby izraelskie, azerskie , kazachskie grają w Europie więc jest to możliwe w przyszłości.

1

@PatrychoO Do lat 30-40 przynajmniej będą pompować hajs w piłkę a co później nie wiadomo. Polecam nowy odc Ćwiąkały o tej tematyce.

3

Smutna wiadomość dla fanów anime w Polsce. Strona wbijam przestanie tłumaczyć odcinki z powodów prawnych https://wbijam.pl/
@Comfortable_ @Khajio@Cochise @elitive @Deathwing112 @TheNekro94 @VegetaPolska @AlexDark00 @DonCarletto @jeyx77x i inni fani anime

1

@VegetaPolska Pol przeczytałby nick i bekę kręcił.

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Roque strzelał dzisiaj dwie bramki w Copa Libertadores (Liga Mistrzów Ameryki Południowej) z peruwiańskim klubem Alianza Lima.
Tu jego pierwszy gol https://streamin.me/v/8d7fa044

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?