Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MateuszGotowka99 W Europie nie ma już słabych drużyn.
0
@Rastafarnianin To był wizjoner. On chciał "Gundogina" 10 lat temu przed faktycznym transferem!
10
@MesQueUnClub96 Potężny mistrz Estonii.
1
@MesQueUnClub96 Melisa.
0
@MesQueUnClub96 Potrzebujesz dodatkowego nielegalnego soku nasennego jak Hurkacz do wygrania z Djoko :D
2
@escarabajo MIami było blisko pierwszej wygranej od dawna a i tak się nie udało . Messi potrzebny na wczoraj :)
1
@escarabajo 2 gole Świdra, które nie wystarczyły Charlotte na zwycięstwo a tylko na remis
1;0
2;0
1
@Sysia11 Czterech ostatnich zwycięzców Copa Libertadores(LM Ameryki Południowej) to kluby z Brazylii. Liga brazylijska jest na ten moment po prostu lepsza od argentyńskiej. Lepsza liga=droższe transfery.
2
@barcelonaLM Wpis Wolskiego na kanaleyt o Amunicji kasetowej https://www.youtube.com/channel/UCLdZkn3Naxd-94aZrWY0zGQ/community?lb=Ugkx6TOqCGrZ7gMk6oIk7k8SnlkVCQezjPnH
Pisze o tym, że jest stosowana przez obydwie strony konfliktu od 2014r.
2
W derbach LA tzw. El Tráfico LA Galaxy wygrało z LAFC 2;1 a zwycięską bramkę strzelił Puig https://www.reddit.com/r/MLS/comments/14r1jfz/riqui_puig_with_the_match_winner_over_lafc_in/
skrót spotkania
Mecz historyczny, bo padł w nim rekord frekwencji na meczu MLS. Na RoseBowl zasiadło 82 110 fanów.
@escarabajo @PatrychoO
1
@HighestInTheRoom Wyjął! Co za mecz :D
1
Gwatemala 3;2 .
1
@HighestInTheRoom Poziom w Concacafie jest zdecydowanie niższy niż w Uefa i Conmebol.
1
@HighestInTheRoom To samo co Euro i Copa tylko, że dla Ameryki Północnej.
3
@DanzaKuduroRemix Glenfiddich 12,Bushmils 10, Auchentoshan 12. Droższych nie ma sensu jak zaczynasz z singlemaltami.
1
@Rust_Cohle Neres, bo też mam taki zamulony wyraz twarzy :D
3
Kasjusz
2
@LionelM95 @NeKenIa byś zobaczył ile potrafił herbować dzień i noc.
1
Muran pięknie blokował ciosy głową.
2
@Rust_Cohle Jeszcze jakaś denna przeróbka XD
1
@Kgorecki2500 Nie no bardzo podobna :D https://i.pinimg.com/originals/eb/d5/c2/ebd5c2a73aa87793ffa563ec858b94df.png
2
@Rastafarnianin Właśnie oglądam ten odc i skisłem jak ją zobaczyłem XD.
1
@lucas/catalan Jedna z lepszych czekoladek w branży.
4
@Kgorecki2500 Rottweiler, Amstaff, Owczarek środkowoazjatycki.
0
@13th Bełt wiedźminopodobny.
0
@PatrychoO Kluby izraelskie, azerskie , kazachskie grają w Europie więc jest to możliwe w przyszłości.
1
@PatrychoO Do lat 30-40 przynajmniej będą pompować hajs w piłkę a co później nie wiadomo. Polecam nowy odc Ćwiąkały o tej tematyce.
3
Smutna wiadomość dla fanów anime w Polsce. Strona wbijam przestanie tłumaczyć odcinki z powodów prawnych https://wbijam.pl/
@Comfortable_ @Khajio@Cochise @elitive @Deathwing112 @TheNekro94 @VegetaPolska @AlexDark00 @DonCarletto @jeyx77x i inni fani anime
1
@VegetaPolska Pol przeczytałby nick i bekę kręcił.
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Roque strzelał dzisiaj dwie bramki w Copa Libertadores (Liga Mistrzów Ameryki Południowej) z peruwiańskim klubem Alianza Lima.
Tu jego pierwszy gol https://streamin.me/v/8d7fa044