Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 Siedziba ligi jest u ciebie a grają w San Bernardino. Liga założona w 2018r. Świeży projekt ale można śmiało powiedzieć, że ligę zawodową już mają.
0
@norbi77 @Emhyr Czego wy oczekujecie? To nie jest 2 liga na świecie tylko LeaguesCup, gdzie grają druzyny z USA,Meksyku , które są daleko poza elitą.
@DonCarletto Na orliku to my byśmy pograli ale nie w zawodowej lidze to nie ma szans. Kondycyjnie, technicznie ,taktycznie wysiedlibyśmy.
1
@kamyk_23 NVA to nie jest zawodowa liga w USA?
0
@Essos Oby w tym tygodniu już się ten cyrk medialny zakończył.
1
@Nazio_87 Teraz na piwko pora a nie kawusie.
5
@Kgorecki2500 Wygląda jak gówno a smakuje pewnie jeszcze lepiej XD
0
Transfer Messiego+Szereg turniejów
https://zapodaj.net/plik-ezLAETVqbT
Bogate sportowe lata20 w USA.
0
Dania, które zagościły wczoraj na stołach naszych piłkarzy.
1
@talizmo Mecz nie był w MlSie... Ektraklasa czy MLS to w pełni profesjonalne rozgrywki. Odstają od najwyższego lvla z klubów zachodniej Europy lig top7 ale na pewno nie są amatorskie. 3 poziom rozgrywkowy w Polsce to już jest właśnie blisko amatorki i zdecydowanie niższy poziom niż kluby saudyjskie, które są w czołówce lig azjatyckich.
4
@dv7wisnia Mecz był w leaguescup z meksykańskim klubem Cruz Azul.
18
Perspektywa na bramkę z trybun
2
Świderski bramka dla Charlotte z karnego w meczu z Dallas.
12
Kosmita!!Coś pieknego :)
0
@luna666moon Bez remisów w Pucharze Ligi 2023
Każda drużyna otrzymuje 1 punkt, jeśli po 90 minutach jest remis.
Zwycięzca kolejnych rzutów karnych zdobędzie dodatkowy punkt.
Zwycięstwa regulaminowe liczą się jako trzy punkty.
0
GOAT zawitał na boiska amerykańskie!
0
@Faro Porównujesz drugą ligę na świecie do leaguescup?
1
@macio_944 Jak oglądasz tylko topowe zespoły z top5 to na egzotyce można doznać szoku :D
7
Cały świat ogląda mecz najgorszych drużyn w USA i Meksyku XD
1
Z tym Leagues Cup to ciekawa sprawa. Najlepsze kluby na kontynencie z USA,Meksyku zrobili sobie rozgrywki z wykluczniem słabszych państw i nie ma problemu. W Afryce powstaje coś podobnego- Africa Football League i też Fifa nie interweniuje. W Europie chcieli zrobić Superligę to hur burr zabiją futbol! XD
2
@Gracek10 GOAT FA będzie oglądał GOATA soccera.
0
Lebron na meczu.
1
@Medium Mekambe się wyzbył strachu dzięki Tibi. Jak się nie dogada z Khelaifim to bomba w oko i na piz5e fast atack.
0
@ptrx Jego ego może i to wytrzyma. Bardziej chodziło mi o to, że jak będą odwalać takie akcje z wyrzucaniem piłkarzy na trybuny to zawodnicy , których chcą wybiorą inne opcje.
0
@Roobo Wyrzucanie piłkarzy na trybuny na cały rok to blokowanie sobie transakcji w przyszłości i zatracanie się w nierozsądnym budowaniu klubu przez Katarczyków. Tymczasem sąsiad z ZEA zakończył sezon z trypletem.
1
@Medium Z tego co pamiętam to zrobili tak z Rabiotem. Na dłuższą metę takimi działaniami sobie szkodzą. Powinni postępować jak City i nie robić problemów przy transferach.
2
Niech podpisują tego żółwia i koniec serialu.
1
Łódź zwycięstwa z Legią to się chyba nie doczeka XD
0
@escarabajo Salary cup da się ominąć jakimiś wysokimi premiami za występy, gole,podpis itp albo przepraniem hajsu przez adidasa :D .Zlatan w LaGalaxy robił taki numer.
21
@Encore Felix,Fati.
1
@Barcaa12 Potężny Club Challenge.