0

@kamyk_23 Siedziba ligi jest u ciebie a grają w San Bernardino. Liga założona w 2018r. Świeży projekt ale można śmiało powiedzieć, że ligę zawodową już mają.

0

@norbi77 @Emhyr Czego wy oczekujecie? To nie jest 2 liga na świecie tylko LeaguesCup, gdzie grają druzyny z USA,Meksyku , które są daleko poza elitą.
@DonCarletto Na orliku to my byśmy pograli ale nie w zawodowej lidze to nie ma szans. Kondycyjnie, technicznie ,taktycznie wysiedlibyśmy.

1

@kamyk_23 NVA to nie jest zawodowa liga w USA?

0

@Essos Oby w tym tygodniu już się ten cyrk medialny zakończył.

1

@Nazio_87 Teraz na piwko pora a nie kawusie.

5

@Kgorecki2500 Wygląda jak gówno a smakuje pewnie jeszcze lepiej XD

0

Transfer Messiego+Szereg turniejów
https://zapodaj.net/plik-ezLAETVqbT
Bogate sportowe lata20 w USA.

0

Dania, które zagościły wczoraj na stołach naszych piłkarzy.

1

@talizmo Mecz nie był w MlSie... Ektraklasa czy MLS to w pełni profesjonalne rozgrywki. Odstają od najwyższego lvla z klubów zachodniej Europy lig top7 ale na pewno nie są amatorskie. 3 poziom rozgrywkowy w Polsce to już jest właśnie blisko amatorki i zdecydowanie niższy poziom niż kluby saudyjskie, które są w czołówce lig azjatyckich.

4

@dv7wisnia Mecz był w leaguescup z meksykańskim klubem Cruz Azul.

18

Perspektywa na bramkę z trybun


2

Świderski bramka dla Charlotte z karnego w meczu z Dallas.

12

Kosmita!!Coś pieknego :)

0

@luna666moon Bez remisów w Pucharze Ligi 2023
Każda drużyna otrzymuje 1 punkt, jeśli po 90 minutach jest remis.
Zwycięzca kolejnych rzutów karnych zdobędzie dodatkowy punkt.
Zwycięstwa regulaminowe liczą się jako trzy punkty.

0

GOAT zawitał na boiska amerykańskie!

0

@Faro Porównujesz drugą ligę na świecie do leaguescup?

1

@macio_944 Jak oglądasz tylko topowe zespoły z top5 to na egzotyce można doznać szoku :D

7

Cały świat ogląda mecz najgorszych drużyn w USA i Meksyku XD

1

Z tym Leagues Cup to ciekawa sprawa. Najlepsze kluby na kontynencie z USA,Meksyku zrobili sobie rozgrywki z wykluczniem słabszych państw i nie ma problemu. W Afryce powstaje coś podobnego- Africa Football League i też Fifa nie interweniuje. W Europie chcieli zrobić Superligę to hur burr zabiją futbol! XD

2

@Gracek10 GOAT FA będzie oglądał GOATA soccera.

0

Lebron na meczu.

1

@Medium Mekambe się wyzbył strachu dzięki Tibi. Jak się nie dogada z Khelaifim to bomba w oko i na piz5e fast atack.

0

@ptrx Jego ego może i to wytrzyma. Bardziej chodziło mi o to, że jak będą odwalać takie akcje z wyrzucaniem piłkarzy na trybuny to zawodnicy , których chcą wybiorą inne opcje.

0

@Roobo Wyrzucanie piłkarzy na trybuny na cały rok to blokowanie sobie transakcji w przyszłości i zatracanie się w nierozsądnym budowaniu klubu przez Katarczyków. Tymczasem sąsiad z ZEA zakończył sezon z trypletem.

1

@Medium Z tego co pamiętam to zrobili tak z Rabiotem. Na dłuższą metę takimi działaniami sobie szkodzą. Powinni postępować jak City i nie robić problemów przy transferach.

2

Niech podpisują tego żółwia i koniec serialu.

1

Łódź zwycięstwa z Legią to się chyba nie doczeka XD

0

@escarabajo Salary cup da się ominąć jakimiś wysokimi premiami za występy, gole,podpis itp albo przepraniem hajsu przez adidasa :D .Zlatan w LaGalaxy robił taki numer.

21

@Encore Felix,Fati.

1

@Barcaa12 Potężny Club Challenge.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?