Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Na polsat sport premium1 była transmisja.
0
@escarabajo Ładną bramkę Gabigolowi anulowali.
2
@BordowyPtak Jako prezes tak jako zawodnik, trener nie.
@DonCarletto @Sysia11 Tytuł największej legendy Realu według mnie należy się Gento. 6LM i 12Lig,2Copa,1PI
1
@escarabajo Jeśli ekspansja ligi Arabii Saudyjskiej będzie trwać przez wiele lat to w TVP zrobili świetny deal.
1
Komentarz usunięty
34
@VegetaPolska To brzmi jeszcze gorzej XD
0
@VegetaPolska Podobne są. Jakieś Tajki, Indonezyjki będą się różnić.
4
Piwo wyzerował po wygranej XD
0
Placek w UFC zdominował ciężką w KSW na lata.
1
@FcPortoFan1999 Na oczu męczenie.
1
@MarcepanowyKsiaze Nemezis mu się objawiła i widzi rzeczy jakich my nie możemy.
7
@Janas11224 Cykl Azjatek https://demotywatory.pl/uploads/201303/1362772342_scgmla.jpg
0
@BartqRKO Puchar Konfederacji zlikwidowano, bo Fifie bardziej się opłaca finansowo mieć większe KMŚ i brakuje już miejsca w kalendarzu. W jego miejsce wróciła krótsza finalisima czyli ciągle rozgrywana jest tego typu konfrontacja mistrzów międzykontynentalnych. Owszem jest to prestiż niższy niż MŚ, Mkontynentu ale zawsze to tytuł zdobyty z reprą. IO to poza trzema zawodnikami turniej młodzieżowy ale ważny dla piłkarzy o czym najlepiej świadczy reakcja Neymara po wygranej
0
@BartqRKO Ja wiem czy nic nie znaczący. Ogrywali wtedy mocną Hiszpanię. Dorzucił jeszcze IO a Bale 3 miejsce dostał automatycznie, bo w Euro nie gra się o 3 miejsce. Walijczyk jak na swoje obywatelstwo ma bardzo udaną karierę repr ale jakbym miał wskazać lepszą to wskazałbym tą Neya zważywszy, że ma 2 tytuły, jeszcze gra i może coś dorzucić.
2
@Explode Z wydłużaniem AOTa to w ogóle są jaja. Ostatnie sezon jest pocięty na 4 części.
4
@Encore Reprezentacyjnie nie ale trudno jako Walijczyk osiągnąć więcej od Brazylijczyka. Klubowo Gareth ma mniej lig ale w PSG Neyowi łatwiej je zdobywać. LM,KMŚ,SPE zdecydowanie na korzyść Bale co powoduje, że nie mogę się nie zgodzić z tą opinią ale Neymar jeszcze gra i jeśli będzie miał owocną końcówkę kariery to może się to zmienić .
0
@Commando *produkt wiedźminopodobny.
0
@kamiVeB Gacie zepsuł tak piękny turniej. Co się wtedy Higuaina zwyzywało.
1
@PatrychoO Przyjął na klatę z takim wyrazem twarzy XD
https://pbs.twimg.com/media/FGA3rZWXMAYJV7a.jpg
4
@Luciano99 Adam Małysz po tygodniu roboty u was na złomie
9
@paweldunajecfcb Złomowanie Borasa za aferę tajską zawsze bawi :D
1
@Krzysztof1987 Pomyliłem Stambuły XD
3
@HighestInTheRoom Klub na podobnym poziomie ale zostając w Feyenoordzie pograłby w LM. Fenerbache nie zakwalifikowało się więc dla mnie lekki regres.
1
@Gaz Piłkarska poezja.
1
@macio_944 Nolan reżyser i główna rola Cillian Murphy. To nie mogło się nie udać.
2
@escarabajo @Faro Highlightsy
0
@okiemtypera_lucaxx95 Zbiegła się LN z Goldcupem i wyszło podobna sytuacja jak z Euro,IO. Zazwyczaj zarówno piłkarze jak i ich kluby nie chcą grania w 2 turniejach aby lepiej się zregenerować przed nowym sezonem, nie ryzykować kontuzji i wybierają sobie jedne rozgrywki.
5
@VegetaPolska To wszystko przez to https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2021/09/opRHonJvtpLwiPZ8.jpg
3
@barcanawieki Jednego dnia na pewno odchodzi a drugiego na pewno zostaje.. Męcząca jest ta telenowela.
0
@MateuszGotowka99 LK z poprzedniego sezonu, LE 10/11 i Legia z LM do LE to najlepsze występy w pucharach jakie ja oglądałem.