0

@Transu96 W sumie to ich galaktyczny projekt nie wypalił w Europie i możliwe, że rozsądnie będzie budować bardziej zbilansowany skład.

1

@The_Man OO Haaland w Barcelonie to jak najbardziej :)

9

CIty ruszy na ofensywę po Mekambe, bo Grealisha trzeba będzie po fecie wysłać na długi odwyk.

1

@bartas97 To już jest serial wielosezonowy.

2

@pioz123 Kolega mówi, że bardzo łatwo znaleźć jej ostrzejsze materiały :D

2

@InspektorUEFA Jesteś inspektorem UEFA to wiadomo, że nie zagłosujesz na wygranych w turnieju od FIFY.

1

@draxidox Podejrzewam, że Pani ze zdj niedługo będzie protestować przeciwko uprzedmiotowianiu kobiet.

0

@VegetaPolska Kolega mówi, że to ASMR Maddy. Na yt robi asmry z jęczeniem do mikro ale na ofansach jedzie grubo.

2

1

@hayek Identycznie jak eksperci piłkarscy czy jacykolwiek inni.

1

@escarabajo Afrykański Real :D

0

@Kgorecki2500 Pierwszy mecz 2;1


Dzisiejszy rewanż 1;1
https://streamja.com/60moN Ładna bramka z wolnego Atiaha Allaha Marokańczyka co wymiatał na mundialu.
https://streamja.com/vjMyA

6

AL Ahly Kair wygrywa w dwumeczu finałowym LM Afrykańskiej 3;2 z Wydadem Casablancą i zostaje klubowym mistrzem Afryki. Jest to 11 tytuł dla drużyny ze stolicy Egiptu(rekord).
@escarabajo @FcPortoFan1999

0

@13th Marciniak top topów.

1

@jeyx77x Jeśli przyjdzie ktoś z grona Zubi,Kimich(w to najbardziej wątpię),Gundogan to będzie super biorąc pod uwagę fakt nasze finanse.

0

@Gibbon_FCB Wątpię, że wróci. Jeśli będzie chciał odejść z City to podbić nową ligę z klubem francuskim,włoskim albo jakaś repra.

0

@jeyx77x Młodych zdolnych to trudno przekonać, żeby wybrali SPL zamiast topowych lig Europy no chyba, że z Azji jako trampolina do tych właśnie.
50 g/a w kanadyjce to troche przesadziłeś, bo CR7 ma po tym sezonie 14/2.
"Ktoś oglądał Saudów dla Ronaldo?" Poza Saudami to fani Ronaldo i lig egzotycznych.
"Chińczyków ograniczała strasznie strefa czasowa " Tylko, że jest to 2 państwo na świecie pod względem ludności i wcale nie potrzebują niewidomo jakiej widowni z Europy. Problem w tym, że silną ligę buduje się przez dziesięciolecia. Oni myśleli, że parę transferów zapewni im miejsce wśród elitarnych lig i się przeliczyli. Teraz pozostaje ładować hajs w wielkie akademie jak np w Gaungzou i może się to jakoś zwróci. Na razie poprzeczka nie jest ustawiona zbyt wysoko czyli jak najlepsze wyniki w pucharze Azji,LMAzji, "produkowanie" piłkarzy do topowych lig europejskich, rozwój ligi i gra na mundialu.

1

@okiemtypera_lucaxx95 RPA i Rosja to samo . W UEFIE i FIFIE taka patolka to normalka XD .

0

@Explode Arabia Saudyjska bardzo rywalizuje z Katarem i udane MŚ22 bardzo ich kują. Ponadto MC w które inwestuje ZEA wygrało europejską LM to oni nie mogą pozostać na te sukcesy sąsiadów obojętni i muszą jakoś z nimi porywalizować.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Przestali pompować kasy w gwiazdy, bo nie zwracało się to np w LMAzji na dłuższą metę. Chinole postanowili więć rozsądnie iść bardziej w szkolenie młodych. W przypadku Arabii pytanie jest ile lat zamierzają inwestować w futbol jako źródło dywersyfikacji ropska na inne działalności jak np futbol, bo jeśli nie na dziesięciolecia to odpuszczą jak Chiny.

2

@PatrychoO Miami buduje sobie takie coś http://stadiony.net/projekty/usa/miami_freedom_park_stadium
Ale na Messiego Hard Rock stadium byłoby idealne :) Chicago fire zamieniło niedawno Toyota Park na SoldierFIeld Bearsów to może i Beckham się na taki ruch zdecyduje.

3

@PatrychoO Bank of America Stadium dzielą go z druzyną NFL Carolina Panthers i frekwencja dopisuje.

7


Asysta Świderskiego w meczu ze Seattle.

3

@Encore W Atlancie Almiron posyłał mu piły to wykręcił dobre liczby.
@PatrychoO Miami lipa ale Świder znowu asysta :)

2

@Marcelinho99 Nie jest ciężko. Nawygrywali tyle w swojej historii, że jak chwilę odpoczną to nic im się nie stanie.

3

@Conradxc ZP wygrywa ten zawodnik na którego oddano najwięcej głosów więc zawsze zwycięzca jest zasłużony, Nie jest to nagroda sprawiedliwości czy jakiegoś twojego subiektywnego rankingu i zawsze zwycięzca jest zasłużony . No chyba, że masz jakieś dowody, że głosowanie było zafałszowane :D

0

@Nicko Wygra, Zp to nagroda popularności.

4

@Encore Łydzkarz jest u Pepa zadaniowcem. Ma iść pod faul, kręcić dymy na skrzydle a nie osiągać niewidomo jakie liczby asyst,goli itp.

1

@Pawlak1992 LM zawsze wygrywają zespoły budowane za ogromną kasę.

2

@PatrychoO Jak ktoś stosuję tą frazę futbol przegrał tzn, że przegrały drużyny przez niego wspierane albo wygrały te, które on nie lubi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?