Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM No nie broni się za bardzo decyzja sędziego.
2
Ręka powyżej barku,oczekiwana, ułożona nienaturalnie. Dla mnie karny bez żadnej kontrowersji.
4
@Qba2312 Ceferin po obejrzeniu z wersalki spadł.
0
@hayek HIghlighty z wszystkich finałów MŚ,pucharów interkontynentalnych,copa libertadores w których grał Pele znajdziesz na yt. Z fulmatchami jest już gorzej ale też się kilka znajdzie.
@Encore Większość kariery grał w Santosie. Na ostatnie 2 lata gry przeszedł do NYCosmos.
0
@Gall Guma kulka?
2
@Comfortable_ @Khajio @Cochise @elitive @Deathwing112 @TheNekro94 i inni fani Bleacha
Trailer 2 części kontynuacji Bleacha . Premiera 8 lipca .
2
@FCB24 Leki takie jak loratadyna,zyx,lira.
1
@pioz123 Zaraz znowu przyleci psychowege i powie ci, że się trujesz mięsem.
14
@AFA90 Ciekawe ile razy muszą powtarzać te "dialogi", bo nie wytrzymują ze śmiechu.
0
@escarabajo Jak zwykle wciry od Meksykańców w LM Concacaf. Widziałem tylko 1 połowę ale żle się ogladało Vele i spółkę z LAFC. Niby wynik do odrobienia ale będzie ciężko.
4
@michal26 Najlepszy mecz w historii. W przyszłości na pewno czeka nas wiele świetnych meczów ale wydaje mi się, że żaden tamtego nie przebije.
0
@Kapiczek Reyes de Europa.
6
@tomek8756 Ręka ułożona naturalnie, poniżej barku. Dodatkowo ucieka z nią za plecy. Dla mnie nie ma karnego.
1
Montiel złoty chłopak.
0
@jacob345
1. GTA V
2. GTA SA
3. GTA IV
4. GTA VC
5. GTA III
1
@PatrychoO Klub założony w 2018r więc bycie ich fanem od zawsze nie było takie trudne.
0
@daniel32778 Niby tak ale taki Modrić w tym wieku daje radę na najwyższym lvlu w Realu. Bardziej chodzi o nastawienie jakie prezentowali.
0
@kampe W Europie poza Barcą to chyba tylko City.
0
@abram3k W Europie już wszystko wygrał. Kosmiczny kontrakt pod koniec kariery, nowe tytuły do zdobycia, problemy finansowe Barcy ,napięte relacje z kibicami PSG mogą go skusić na transfer do AL HIlal.
0
@abram3k Tylko, że on już pobiera te chore, brudne pieniądze tylko nie z Arabii Saudyjskiej a z Kataru.
1
@Ksavix @Mario96w Amerykanie mogą dużo zapłacić ale na pewno nie tyle co szejki to fakt. Z drugiej strony w takim LA,Miami Robert miałby większe możliwości biznesowe. Z tą karierę a'la Beckham to nie zawsze tak łatwo i można zostać uwiecznionym na tego typu oprawie jak Pirlo i Lampard https://img.bleacherreport.net/img/images/photos/003/493/711/a939e43078a4db7e36058c1b261bb0dd_crop_north.jpg?1439193647&w=3072&h=2048
1
@Mario96w Lewy kiedyś wspominał, że chciałby po Barcelonie zagrać w MLSie.
0
@KlonaZepan Ja piszę o faktach a ty o farcie... Co ty mi tu z niewolnikami wyskakujesz jak ja o piłce pisze?
1
@Encore "Football belongs to people, not money." Takie kity to sobie mogą wciskać z drogimi cenami biletów i abonamentami tv . Poza tym piszą o tym, że w Arabii Saudyjskiej nie ma piłki nożnej a w bezpośrednim meczu reprezentacji przegrali XD. Jeszcze warto wspomnieć ostatnie KMŚ na których Al Hilal ograło zwycięzcę copa libertadores Flamengo.
0
@Emhyr Jeszcze ma kontrakt to mogliby go opchnąć Saudyjczykom i ruszyć po Kane.
Jak @AvadaKedavra napisze, że rekordy bundesligi nic nie znaczą to tak jest XD
14
@pioz123 Ociekający pot z Turasa przyrządzającego kebsa to tajny składnik wszystkich kebabowni, którego nie zastąpisz w domu. Będzie brakować tego pierwiastka genów "pamiętających" czasy osmańskich janczarów dającego ci siły i wigoru w walce z trudami życia.
3
@NeKenI 1 groźny. Pogromca białych herbów.
4
@NeKenI Przyznaj, że twój pies poczuł się nieswojo po tym nagrywaniu i ugryzł cię w jajka. Z bólu nie możesz usnąć i dokonałeś okupacji labamby.
9
@NeKenI @Don-Corleone Przygotowuje antypisowski esej na 200słów, który rano bez litości usunie Element.
2
@Eto'o9 R10 Niedawno.. 10 lat temu.