Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Jakiś nowy puchar powinni wymyśleć za takie osiągnięcie.
2
@Kondziubarca Kondzieczku ty się zastanów. Wiesz, że jego syn może czytać ten post?
0
@AmigoBlancos Ja wiem czy mają gdzieś kibiców? Po prostu lepiej im się gra puchary a szczególnie mecze z topowymi,ofensywnymi europejskimi drużynami z którymi mogą pozwolić sb na szybkie ataki, klepę bez przyjęcia, kontry za sprawą szybkich skrzydeł. Takie przeciwieństwo Barcelony, która lepiej czuję się w ligowym maratonie a gorzej w "dużych" meczach.
0
@kamilekXdisney Ruskie i Żymianie wygrywali to oilowym się w końcu uda.
1
@Albatros Jak wstawiasz tweeta to usuń część linka od ? włącznie z nim.
6
@Gracek10 To niezłe potajemne negocjacje o których powstają tweety XD
0
@Malibu To pytanie do tego pana
https://www.estadiodeportivo.com/imagenes/e8e50f36-23ef-4357-9c0d-ee8733f093fa_1200x680.jpeg
1
@norbi77 Na nasze to 90letni dziadek :)
6
@macio_944 Na CN zdarzają się gwizdy i piknikowa cisza.
1
PSG zawiesiło Messiego na 2 tyg
0
@betonito Czas pokaże co Leo wybierze.
0
@michal26 Co jest dla kogo nudne to pojęcie względne.
0
@betonito Już ja cię widzę jakbyś myślał o honorach przy zwielokrotnieniu twojej pensji i życiu w ciepłym luksusowym kraju yhy :D Takie myślenie, że już jesteś ustawiony to podejście normika a nie takich ludzi sukcesu jak Leo czy Cristiano. Oni mają nieskończone ambicje sportowe czy zarobkowe.
0
@betonito 400 baniek Alhilal podobno oferuje to ja bym się nie zdziwił jakby tam poszedł grać.
0
@daniel32778 Ekstraklapa w pigułce. Ani ekstra ani klasa XD.
0
@Herato Ten system tak nie działa, że po lekkim sukcesie w LM od razu pniesz się w górę europejskiej hierarchii. On stwarza tylko takie pozory.
1
@ChampionLW Ty już po rozpuchu cholera jasna.
1
@Kgorecki2500 Niby Miler a Max Kolonko XD
0
@tomek8756 "Zawsze się trochę gwałci"
0
@Foton Za walkę o potężną,wielką,narodową Polskę! A na serio za nawoływanie do zbrodni między innymi zabicia Bila Gatesa,omzrkiowców XD. Niedawno dostał wyrok za wypowiadanie i posiadanie treści antysemickich i jeszcze chcą mu coś wlepić za treści antyukraińskie.
Czyli tradycyjny cykl https://pbs.twimg.com/media/Fu-xOjdXgAEeBFd.jpg
0
@Kamil689 KMŚ w 2025r po reformie przybiorą kształt takiego turnieju rozgrywanego po sezonie co 4lata.
5
Imperator,predator i naczelny wódz-kamrat Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski opuścił polityczne lochy i nadaje ponownie ze swoim partnerem,przyjacielem Marcinem Osadowskim vel Ludwiczkiem
https://rodacy.tv/w/tQMpst9nmNqJZp13yWWbDb
@Nazio87 @michal26 @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Ptasior @Bzyczekk @Kinginiesta i wszyscy inni zainteresowani choroszczańskim uniwersum kamrackim w którym liczy się tylko i wyłącznie Polski interes narodowy. Szabes gojom i defetystom wstęp wzbroniony!
0
@Nazio87 Tak na wszystko.
17
Zamieńmy mecze typu Barcelona-Inter na np. Crvena-Dinamo na pewno rozgrywki będą bardziej atrakcyjne XD
0
@mekston *non down readhead fokyn.
0
@escarabajo Na prywatny dał.
1
@Bernard777 Większość skrótów,bramek znajdziesz
https://skrotymeczow.pl/
https://www.meczyki.pl/mecze
https://new.reddit.com/r/soccer/?f=flair_name%3A%22Media%22&sort=new
1
@Deviler Leão śpiewa,tańczy,recytuje, gra w piłkę i gotuje.
0
@Aragorn33 no ta
2
@Aragorn33 Chłop pisze o toksycznej męskości
https://static.weszlo.com/2023/02/JA-96x96.jpg XD