2

@Nazio87 @Luciano99 to poważny biznesmen i preferuje c2h5oh a nie jakieś DDA.

8

Hotówa ta Żydówa.

0

Zaczęło się normalnie a musiały się pojawić ciało pozytywne mastodonty eh.

0

@Recha_0684 Właśnie o ten śmiech na sali chodzi. Kontrowersje przyciągają widzów.

0

@Gracek10 Sport drużynowy i zawsze wina za porażkę nie odnosi się do jednego zawodnika ale gwiazdy obrywają najbardziej tak samo jak ubóstwia się je najbardziej po sukcesach.
@zodiak_10 Nie napisałem, że mają prawo na niego gwizdać i też tego nie pochwalam. Uważam to za słabe zachowanie ale w jakimś stopniu rozumiem ich odczucia. Mój wpis miał na celu abyście popatrzyli na sprawę z perspektywy kibiców Paryżan.
@against_modern_football Nie można im zabronić gwizdania mimo tego, że jest to nie w porządku, bo byłoby to działanie klubu przeciw wolności słowa.

0

W sumie czy można się francuskim kibicom PSG dziwić? Wygrał MŚ ich kosztem i nie osiągnął sukcesu w LM a zdobycze ligowe to nie docenią, bo już im spowszechniały. Na dodatek teraz plotki o powrocie do Barcy albo Al Hilal. Wiadomo gwizdanie na swojego nie jest godne pochwały ale rozumiem czym jest to spowodowane.

1

@Emhyr Dostali się to grają. My wylecieliśmy już w grupie więc nie mamy co cwaniakować.

2

@JohnA "oni po polsku to nawet "dziekuję" nie znaję". Jak mogą nie znać słowa dziękuje jak po ukraińsku mówi się Дякую(czyta się diakuju czyli praktycznie to samo). Może miałeś do czynienia z Ruskimi, bo u nich jest Спасибо(spasiba)

2

@kamyk_23 Najdroższy stadion świata i mecz dwóch tak wielkich firm jak Barca i Arsenal to nie ma się co dziwić.

0

@Arkon Nie no w LM to Sacchi równo z Guardiolą na razie.

1

@Mixtape Otrzymane w prezencie najsmaczniejsze :D

1

@Mixtape Nie lepiej jakiegoś single malta za tą cenę?

0

@Arkon Niby trochę niesprawiedliwie porównywać trenerkę BVB,Live vs Barca,Bayern,City ale Pep wygrał więcej.

3

@xvcWinterSoldier Podrywacze kiedyś a teraz xes. Takie Brazersy po roku na Podlasiu.

0

@AbelKabel Może być kobieta ale to marginalne przypadki wobec ogółu tych przestępstw.
"Bo każdy będąc z dzieckiem jest podejrzany" Jeśli zostało popełnione przestępstwo pedofili to ci co przebywali z dzieckiem będą podejrzani.
"Tu sprawa jest prosta i czysta" Wstrzymałbym się z takimi stwierdzeniami do ogłoszenia wyroku.

1

@Encore Barcelona w miarę radzi sobie z drużynami PL w europejskich pucharach+ligowy maraton zdecydowanie lepiej im odpowiada niż system pucharowy to pewnie nieraz i mistrza wygraliby. Na pewno nie z taka regularnością jak la ligę, bo takie City ma potwór skład. Częściej zdarzałaby się porażki i to takie konkretne znając bezpośredni styl gry w Anglii.

0

@gumaz Szaszłyk.

0

1 mecze półfinałowe LM na wesoło

0

@AbelKabel Potencjalnie to każdy facet jest gwałcicielem XD.

0

@Zazinho Przystojni, wysportowani faceci wzbudzający podziw, którzy mają dużo sukcesów życiowych i nagromadzonych zasobów.

1

@Comfortable_ Marzą im się chady z zachodu co porwą ich niczym w 50twarzach graya albo innych 365dniach a mają powodzenie tylko u zwykłych Jurków i Mirasów. Nienawiść i frustracja do wszystkiego co polskie u takich Julek kiełkuje z roku na rok.

1

@BorzyKrzys To niezła bejba co Ener wstawił.

0

0

@Kengo Sporo tego ale nr 1 dla mnie exaequo uniwersum BreakingBad i AttackonTitan.

1

@DonMatteo901 3LM z rzędu >tryplet.

1

@Rust_Cohle Zimny. Gorący jest lepszy przed snem.

0

@Rust_Cohle Raz na piłkę wziąłem bogiemana i dobrze się sprawował.

0

@D10SLEO Chyba lubił kiedyś Barcelonę ale pewnie po latach gry w Realu mu przeszło.
https://statics.sportskeeda.com/editor/2017/08/40418-1501765349-800.jpg

0

@PatrychoO Ładne.

1

@AmigoBlancos Tylko, że Pudźzilla po tym treningu i leżeniu na śniegu idzie do roboty na ciężarówki,zajmuje się gospodarstwem, jakieś tam inne biznesy ogarnia i wieczorem drugi trening. On tania skóry nie sprzeda :D . Powoli, konsekwentnie osiągnął sukces ale większość nie dałaby rady fizycznie,psychicznie wytrzymać trybu życia, który Mario prowadzi przez 30+lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?