Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Memphis brameczka z Valladolid.
1
@Compadre Spotkanie z bliskimi i odpoczynek? To już lepiej jak będę siedział i chlał.
0
@Toretto Skarpetki sport,majtki cottonworld, bluzki z logiem piwa i klapki adidas.
2
@Essos Uświnili monitor sosem do spaghetti i nie działa.
0
Xavi Simons asystuje do Thorgana Hazarda i mamy remis w meczu PSV-Ajax. Potężny Luuk de Jong miał też swój udział w akcji.
https://streamja.com/jm3dX
1
Wesoły futbol na Anfield.
0
@Adran360
1
@escarabajo Drugi gol Hulka https://www.reddit.com/r/soccer/comments/133cyrq/atl%C3%A9tico_mineiro_20_athleticopr_hulk_83_great_goal/.
Tu gol Roque
0
Vitor Roque z bramką przeciwko Athletico MG
0
Benteke grający aktualnie w DcUnited strzela bramkę z przewrotki w meczu z naszymi- Jóźwik,Świderski w MLSie (Charlotte)https://streamin.me/v/c7de0a67 @escarabajo
1
@escarabajo Roztyty Hulk na ten moment tylko strzelił na 1;0
1
@IronSanHybrid Chłop po grochówce XD
0
Benfica 2;0 z Gilem.
1
Benfica 1;0 z Gilem Chiquinho @FcPortoFan1999
5
Jamal kiedys pytal jak policeman przeszukuje go a teraz gra na campnou.
0
@Emhyr Kciuk dla zarysu!
1
No i remis w finale LMAFC.
3
Saelemakers na remis .
0
Abraham bramka pod koniec dla Romy z Milanem.
2
AL Dawsari(ten co strzelił ładna bramkę Argentynie na MŚ) strzela na 1;0 w 1 meczu finału azjayckiej LM z Urawą(polski trener Skorża) dla AL HIlal.
1
@Emhyr Nie przyrównuj ligi do pucharów na żadnym kontynencie. Urawa jest w czołówce AFC poza tym "żółta" Azja i arabska mają osobne drabinki stąd finał.
@escarabajo Nie no na KMŚ to Europa tradycyjnie ich wyjaśni.
1
@escarabajo Al Hilal faworytem ale kibicujemy polskiemu trenerowi. W przeciwieństwie do LM UEFA to w Azji jest dwumecz w finale i za tydz rewanż.
1
@Klaudiaa8 Tamta strona jest upośledzona i ma psychopatycznych adminów jak jaro czy klatus to biali u nas siedzą. Jak się zachowują to nie ma problemu a jak nie to łowi ich @Kapitan hawk i JE Element wrzuca ich do śmietnika.
28
Karim nie katuj Lewusa jak hiszpańskie chady Ankę.
0
@TheNekro94 Jak tańsze ukraińskie bez wymogów UE to kupię :D
https://i1.sndcdn.com/avatars-000618273024-j84woe-t500x500.jpg
0
@bartekvisca Fawelarz , paśnik po kontuzji,dzban wiecznie ambulansowny i Feran co wyleciał z City-potęga skrzydeł XD.
1
@Rust_Cohle Sry mordeczko.
0
@Deviler Panie z tym Lewusem to ostatnio kto to słyszał.
0
@MesQueUnClub96 Stary @Rust_Cohle nalał ci już do jupika?
1
@P33ck Jak nie to ciulowo ;D