Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Klaudiaa8 Tamta strona jest upośledzona i ma psychopatycznych adminów jak jaro czy klatus to biali u nas siedzą. Jak się zachowują to nie ma problemu a jak nie to łowi ich @Kapitan hawk i JE Element wrzuca ich do śmietnika.
28
Karim nie katuj Lewusa jak hiszpańskie chady Ankę.
0
@TheNekro94 Jak tańsze ukraińskie bez wymogów UE to kupię :D
https://i1.sndcdn.com/avatars-000618273024-j84woe-t500x500.jpg
0
@bartekvisca Fawelarz , paśnik po kontuzji,dzban wiecznie ambulansowny i Feran co wyleciał z City-potęga skrzydeł XD.
1
@Rust_Cohle Sry mordeczko.
0
@Deviler Panie z tym Lewusem to ostatnio kto to słyszał.
0
@MesQueUnClub96 Stary @Rust_Cohle nalał ci już do jupika?
1
@P33ck Jak nie to ciulowo ;D
0
Jakiś Precel z d sie pojawił i gra w finale to mógłby i jakiś Polak w tym snookerze zabłysnąć.
3
@Kondziubarca Jakiś polskojęzyczny z polsatu wie lepiej od selekcjonera, który wygrywał ME XD.
1
@Ojciec5tkidzieci Zmęczyli się oglądaniem MŚ w tv.
1
@escarabajo Tigres-Lafc byłby dobry finał w LMConcacaf i rewanż za 2020r.
1
Suarez z asystą dla Gremio w meczu 1/16 Copa do Brasil z ABC
Poza tym Urugwajczyk dostał w głowę i grał z bandażem.
8
Sevilla gra ostatnio jak na Seville przystało.
2
@Encore Jak wygra chociaż połowę tego co Lewy to można wtedy porównywać.
17
Miała być Euroliga wyszły freakfighty XD
2
No i Krycha zrobił karnego w ostatnich min i Al Shabab przegrywa z Al Ittihad 1;2. 4 karne 1 zmarnowany po nieudanej panence :D To jest ciekawa liga a nie jakieś hity w PL.
0
Krychowiaka chciał koleś opluć XD
4
Rozpuszczenie włosów odpaliło tryb berserka na koniec.
1
@Nhyz W Brazylii nawet psy kibicują.
0
@AmigoBlancos Jesteś szefem jakiegoś korala albo grycana, że zrobisz nam i wyślesz wszystkim na bambie lody?
0
@Emhyr Co jedzą? Jakie winko popijają do kolacji?
0
@Emhyr Nikt nie będzie za nimi tęsknił.
0
@Gaz Crisiano nawet u schyłku kariery przyciąga widza to puszczają.
0
@Adran360 @Encore e @Zoker Ucięło mi o tym, że Anglia ma groszy bilans historyczny ale wg rankingu teraz są wyżej XD
@Wychowanek Ja oglądam zdecydowanie więcej niż przeciętny kibic. Będzie tak około 20-30 meczów na tydzień. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie a takie wielkie marki jak Barcelona przyciągają miliony fanów.
3
@takisobiektos Żeby go zapełnić na klasyku i na meczach LM.
2
W lidze nie decyduje jakość tylko zdobycz pkt.
0
@Encore @Zoker Zważywszy na aktualną dysproporcję w wydatkach na rynku transferowym między Anglią i resztą to kluby PL pewnie dogonią albo i przegonią hiszpańskie w Europie. Natomiast jeśli porównamy osiągniecia według państw pod kątem zwycięzców europejskich rozgrywek to:
LM - Hiszpania19 Anglia14
LE- Hiszpania13 Anglia9
Zestawienie ewidentnie pokazuje, że historycznie Anglia
4
@Criss18Barca Nie no już miał swoją szanse i ją nie wykorzystał.
0
@Compadre Może z tą czwórką chodzi o to że chcą aby laliga docierała na 4 strony świata.