1

@Klaudiaa8 Tamta strona jest upośledzona i ma psychopatycznych adminów jak jaro czy klatus to biali u nas siedzą. Jak się zachowują to nie ma problemu a jak nie to łowi ich @Kapitan hawk i JE Element wrzuca ich do śmietnika.

28

Karim nie katuj Lewusa jak hiszpańskie chady Ankę.

0

@TheNekro94 Jak tańsze ukraińskie bez wymogów UE to kupię :D
https://i1.sndcdn.com/avatars-000618273024-j84woe-t500x500.jpg

0

@bartekvisca Fawelarz , paśnik po kontuzji,dzban wiecznie ambulansowny i Feran co wyleciał z City-potęga skrzydeł XD.

1

@Rust_Cohle Sry mordeczko.

0

@Deviler Panie z tym Lewusem to ostatnio kto to słyszał.

0

@MesQueUnClub96 Stary @Rust_Cohle nalał ci już do jupika?

1

@P33ck Jak nie to ciulowo ;D

0

Jakiś Precel z d sie pojawił i gra w finale to mógłby i jakiś Polak w tym snookerze zabłysnąć.

3

@Kondziubarca Jakiś polskojęzyczny z polsatu wie lepiej od selekcjonera, który wygrywał ME XD.

1

@Ojciec5tkidzieci Zmęczyli się oglądaniem MŚ w tv.

1

@escarabajo Tigres-Lafc byłby dobry finał w LMConcacaf i rewanż za 2020r.

1

Suarez z asystą dla Gremio w meczu 1/16 Copa do Brasil z ABC

0;53
Poza tym Urugwajczyk dostał w głowę i grał z bandażem.

8

Sevilla gra ostatnio jak na Seville przystało.

2

@Encore Jak wygra chociaż połowę tego co Lewy to można wtedy porównywać.

17

Miała być Euroliga wyszły freakfighty XD

2

No i Krycha zrobił karnego w ostatnich min i Al Shabab przegrywa z Al Ittihad 1;2. 4 karne 1 zmarnowany po nieudanej panence :D To jest ciekawa liga a nie jakieś hity w PL.

0

Krychowiaka chciał koleś opluć XD

4

Rozpuszczenie włosów odpaliło tryb berserka na koniec.

1

@Nhyz W Brazylii nawet psy kibicują.

0

@AmigoBlancos Jesteś szefem jakiegoś korala albo grycana, że zrobisz nam i wyślesz wszystkim na bambie lody?

0

@Emhyr Co jedzą? Jakie winko popijają do kolacji?

0

@Emhyr Nikt nie będzie za nimi tęsknił.

0

@Gaz Crisiano nawet u schyłku kariery przyciąga widza to puszczają.

0

@Adran360 @Encore e @Zoker Ucięło mi o tym, że Anglia ma groszy bilans historyczny ale wg rankingu teraz są wyżej XD
@Wychowanek Ja oglądam zdecydowanie więcej niż przeciętny kibic. Będzie tak około 20-30 meczów na tydzień. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie a takie wielkie marki jak Barcelona przyciągają miliony fanów.

3

@takisobiektos Żeby go zapełnić na klasyku i na meczach LM.

2

W lidze nie decyduje jakość tylko zdobycz pkt.

0

@Encore @Zoker Zważywszy na aktualną dysproporcję w wydatkach na rynku transferowym między Anglią i resztą to kluby PL pewnie dogonią albo i przegonią hiszpańskie w Europie. Natomiast jeśli porównamy osiągniecia według państw pod kątem zwycięzców europejskich rozgrywek to:
LM - Hiszpania19 Anglia14
LE- Hiszpania13 Anglia9
Zestawienie ewidentnie pokazuje, że historycznie Anglia

4

@Criss18Barca Nie no już miał swoją szanse i ją nie wykorzystał.

0

@Compadre Może z tą czwórką chodzi o to że chcą aby laliga docierała na 4 strony świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?