2

@misterio Dzisiaj byłem, świetny film, lepszy niż Demon Slayer.

1

@4drian0 Dokładnie. Kurczak o wiele bardziej soczysty niż w KFC i po prostu sama panierka lepiej smakuje. Jak dla mnie najlepszy fast food.

2

@Dankho94isback Podpisał u Mentzena "traktat toruński", w którym zobowiązał się do paru rzeczy:
1. Nie podpiszę żadnej ustawy, która podnosi Polakom istniejące podatki, składki i opłaty lub wprowadza nowe obciążenia fiskalne dla Polaków
2.Nie podpiszę żadnej ustawy ograniczającej obrót gotówkowy i będę stał na straży polskiego złotego
3. Nie podpiszę żadnej ustawy ograniczającej swobodę wyrażania poglądów zgodnych z polską konstytucją
4.Nie pozwolę na wysłanie polskich żołnierzy na terytorium Ukrainy
5. Nie podpiszę ustawy w sprawie ratyfikacji akcesji Ukrainy do NATO
6. Nie podpiszę żadnej ustawy ograniczającej dostęp Polaków do broni
7. Nie zgodzę się na przekazywanie żadnych kompetencji władz Rzeczypospolitej Polskiej do organów Unii Europejskiej
8.Nie podpiszę ratyfikacji żadnych nowych traktatów unijnych osłabiających rolę Polski

W kilku miał już okazję stanąć po danej stronie jak np. ustawa kagańcowa, którą od razu odrzucił. Jeśli chodzi o stosunek do UE i wysyłania polskich żołnierzy na Ukrainę to również ma jasne stanowisko, co do złotego to samo. Co do broni nie było żadnej debaty ani rozmów o zmianach na większy dostęp czy większe obostrzenia. Nwm jak kwestia z podatkami.

Są to swego rodzaju obietnice i miał swój program, który nazywał się "plan 21"

2

@tbas Rolada, kluski i modra kapusta to jest top. Aczkolwiek nie wiem czy w wydaniu pizzy byłoby to super, ale spróbowałbym.

1

@Michal1975 Dokładnie. Szkoda, że finanse nie pozwoliły.

0

@MessiForeverTheBest Jest mi to obojętne. Ja jednak nie chciałbym mieć takiej żony xd

4

@July_6_BcN czyli kolejny pasożyt- coś jak influencer?

2

@Bolton haha złoto, pewnie szybko zniknie :/

0

@Karol145 Również jestem kierowcą i pieszym i piesi chodzą jak ćmy we mgle, a z pierwszeństwem na pasach to jak ćmy kamikadze we mgle xd

1

@clyde chcesz mieć strój King Konga?

0

@Karol145 Oczywiście, że są osoby, które prawo jazdy znalazły w leysach. Jednak spora część osób to piesi, którzy "mają pierwszeństwo" i oczywiście pedalarze, którzy często nawet z drogi rowerowej nie chcą korzystać bo mają drogi rowerek xd

0

@clyde Tak czy inaczej musisz się zatrzymywać i wyciągać nogi z pedałów zaczepianych, bo nie masz pierwszeństwa. Cała dyskusja była o tym, że rowerzysta wjechał pod samochód, bo nie znał przepisów i myślał, że ma pierwszeństwo. Mój komentarz był do cb, ale również do kolegi, który nadałby pierwszeństwo rowerzystom co nie mają kursu na nic. W przeciwieństwie do kierowców.

0

@clyde Więc godzisz się na zsiadanie z roweru, a nie jak wyżej napisałaś, że nie mogłabyś sobie tego wyobrazić.

1

@Eklerek dokładnie. Ma też się uczyć i nie pyskować, bo wpier...

1

@pikass14 Czy pana pralka chodzi? To proszę ją trzymać, żeby nie uciekła xD klasyk.

0

@clyde Nie podoba się zsiadanie z roweru? To kup samochód xd W przeciwnym razie nie miej pretensji, że będą cię zeskrobywać z maski tira czy innego autobusu jak się wbijasz pod koła xd Rowerzyści obok głupio chodzących pieszych to największa zaraza na drogach, nadanie pierwszeństwa pieszym, którzy łażą z nosami w telefonach jest śmieszne, a co dopiero jeszcze rowerzystom, którzy często mylą odwagę z odważnikiem.

1

@Kessie nie wiem czy mogę odpowiedzieć na to pytanie bez bana xD

5

@Gibbon_FCB Footroll był fajny na początku, jak robił skróty z komentarzem i cisnął real, no ale hajs ważniejszy i trzeba wchodzić w tyłek madrylom.

1

@EvenepoelRemco00 A jest może instrukcja zawłaszczenia pieniędzy z OFE bez konsekwencji?

7

@RozowaPantera Lubię klimat Halloween. Kiedyś jak się było młodszym to się przebierało i zbierało cukierki, teraz sam rozdaję cukierki, jak dzieciaki przyjdą to dostaną. Fajny zwyczaj aczkolwiek powinna z dzieciakami chodzić osoba dorosła, bo nigdy nic nie wiadomo.

7

@Katalończyk 99 Brzmi jak Bytom xD

0

@macio_944 Myślę, że jakby wysłać Tuska to nic by się nie stało. Złego diabli nie biorą.

2

@reloaded Wojna o jutro, Incepcja, Pasażerowie, Tenet, Interstellar, Lucy. Jeszcze przypomniało mi się Elizjum, Pamięć absolutna.

1

@Czyhrynski spokojnie, zagra jakiś dobry mecz i będą mu ZP dawać znów.

0

Kto tam pisał, że Fermin out i byle kto za niego? xD

0

Cubarsi za łatwo.

0

Uff a jednak. Sędzia bez premii będzie.

0

Masakra xd piękna interwencja...

0

@Objectivo O madryl. Zabłądziłeś?

0

@Stinger_ Gdzie oburzam się na Lewego? Wyśmiewanie przyjęć na 5 metrów i łomotu w Pichichi od randoma i Mbappe, który przyszedł z Ligue to nie oburzanie się xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?