2

@kanver_ on już tak grał od początku. W pierwszym sezonie miał dobre pierwsze pół roku, później zjazd. Kolejny sezon 19 bramek w La Liga łącznie - czytaj tragedia. Ostatni sezon znów pół roku przebłysku, a później średniawo. Ludzie nie chcą tego widzieć i nie przyjmują tego do wiadomości, bo narodowość. Tłumaczenia, że strzelił 100 goli w Barcelonie (no wow główny napastnik, który ma najwięcej okazji w lidze praktycznie co sezon i strzela karne ma bramki). W tym sezonie od początku wyglądał jak parodia, ale dostał kilka patelni to coś strzelił i znów przypudrowano trupa.

0

@adamek20151 masz rację. Żaden inny napastnik nie strzelałbym bramek xd I to aż 23 w lidze co przełożyło się na wygranie Pichichi z najsłabszym wynikiem od 22 lat.

0

@Toretto Co tu się wgl odwaliło. Obrońcy idealnie dopasowali się do kolorystycznie do pachołków, którymi byli...

0

@Lukikiki pisz za siebie. Jakim trzeba być kasztanem żeby tak wgl myśleć xd

0

@malypuzon maskara co za mecz. Obrona dzisiaj to była jakaś parodia.

0

Co ten Szczęsny odwalił. Masakra. Obrona to już wgl tragedia przy tym golu...

0

@takisobiektos nie psuj narracji. Z 9 wygraliby 2 x więcej ;)

1

@Adran360 Dzięki za polecajkę, na pewno obejrzę :)

1

@Aragorn33 xd dyskusja na kompletnie inny temat, a ten znów wciska tu coś o Lewandowskim. Taka jest prawda, dodatkowo Tusk miał i ma realny wpływ na to co się dzieje w Polsce i wiele rzeczy napsuł.

2

@Aragorn33 Dziwnie piszesz Tusk.

8

@draxidox patologią jest chodzenie jak ciemnota i nie patrzenie co się dzieje wokół.

1

@misterio Debilny pomysł to jest ogólnie i tyle.

0

@Karol145 kto ci życzył śmierci? Masakra jakie kłamstwa tu ludzie wypisują xd

1

@Stinger_ Kane potrafi kogokolwiek minąć i potrafi podawać. Potrafi zrobić coś z niczego. Masz rację- wiele bramek Lewego były spoza 4-5 metrów bo były to karne z 11 metra xd Wiadomo, że na naście lat kariery strzelił jakiegoś gola zza 16, ale było tego stosunkowo tak mało, że jest to śmieszne. Suarez co sezon miał mnóstwo pięknych bramek.

0

Komentarz usunięty

1

@Stinger_ Jedyne co można wyczytać to to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem xd

1

@MirusAmisz To nie jest hejt. Ja po prostu stwierdzam fakty. Gdzie masz hejt w słowach, że przegrał pichichi z Dovbykiem i Mbappe, a jak już wygrał to z najsłabszym wynikiem od 22 lat? To nie jest hejt tylko stwierdzenie faktu. Tak samo można stwierdzić, że Suarez wtedy ładną akcję zrobił, której Lewy nie zrobił w wczorajszym meczu.

0

@Enerio Śledzisz mnie? To wskazuje na jakieś zaburzenie w takim razie, bo nie jest to normalne.

0

@Enerio pisz w swoim imieniu, oglądam praktycznie każdy mecz Barcy o ile mogę, bo czasami przez pracę się nie da xd No ale wiesz lepiej.

0

@Sulimo no a my graliśmy pierwszym składem niby bez Balde od początku, bez Raphinhi czy naszego najlepszego grajka, a nie było jeszcze Fermina, Joana Garcii czy Gaviego. Poza tym przegraliśmy 2:1, a nie 5:0 xd

1

@MirusAmisz Tęsknię to za wspaniałą 9tką, jaką był Suarez nie wspominając o najlepszym piłkarzu w historii, a nie jakimś Lewandowskim xd

0

@Stinger_ Masakra. Braki w wykształceniu a szczególnie czytaniu ze zrozumieniem to jest tragedia. Nwm naprawdę gdzie ty tu wyczytałeś, że się cieszę z porażki. Czy to moje cieszenie się z porażki jest z tobą teraz w pokoju?

0

@Sulimo Ja tak samo jednak śmieszne jest pisanie o jakimś daniu dupy z mistrzem LM nie oglądając nawet meczu xd

1

@Stinger_ cieszyć to się możesz ty madrycioku.

1

@MirusAmisz hahaha zobacz co tutaj się dzieje w kontekście prawie każdego piłkarza. Zobacz jak obrażany jest Ter Stegen mimo iż jest naszą legendą. Zobacz jak wyzywany jest Ferran. Ja tylko zwróciłem uwagę, że mieliśmy napastnika, który strzelił piękną bramkę z PSG.

1

@El Plutoninho W przeciwieństwie do Disneya Suarez dał nam LM ;)
100 bramek z ogórkami w barwach Bayernu nic nam nie daje.

0

@Sulimo dobrze prawdziwy kibicu, już nie wybuchaj tak, bo drugiego pada rozwalisz xd

1

@Stinger_ Ajajaj piecze widzę. Brakuje mi bardzo MSN.

1

@Luciferrrro No teraz gra potężny Zabarnyi xD

0

@Sulimo Było oglądać mecz Barcy, a nie grać to pad by działał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?