3

@tomek8756 Polacy też gwałco! Co do statystyk- zwykły przypadek ;)

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Chyba boli dupa, że Polska ma prezydenta, który na pierwszym miejscu stawia Polaków.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@MirusAmisz Dostał taką pensję, bo były oczekiwania, że grając w najsilniejszej ekipie, również będzie wygrywał króla strzelców w lidze. To już jest osobna kwestia, chodzi o samo to, że jak wygra pichichi to jest super itp. Jak nie wygra to niewarto o tym pisać i rozmawiać, bo w sumie ma 37 lat i koledzy mu nie podają, bo jakby podawali to robi to lekko- tymczasem był/ i chyba dalej jest najwcześniej strzelającym napastnikiem w lidze.

0

@Karol145 Bo wiatraki mogą być, ale jako wsparcie do atomu, a nie jako główne źródło. Przekonała się o tym Hiszpania i nie 500 m od domów mieszkalnych.

1

@MirusAmisz Z wami to tak zawsze. Został Pichichi - najlepszy, zjadł ligę, najlepsza 9 tka na świecie. Nie wygrał Pichichi - a nudne rozmowy o tym i tak wygrał z Bayernem 1 LM 5 lat temu to może nie wygrywać teraz nic mimo gry w mistrzu Hiszpanii, mając jeden z najwyższych kontraktów w lidze w drużynie z problemami finansowymi xd

0

@Karol145 Jaką ideologię? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Myślisz, że kontynent, który odpowiada za maleńkie parę procent emisji CO2 wpłynie na klimat światowy? To, że my będziemy zeroemisyjni i będziemy dalej zabijać nasz przemysł ekopodatkami nic nie da, bo reszta świata ma to gdzieś i pali czym chce i ile chce.

1

@Konradowskyy Ropę sprowadzamy, gaz sprowadzamy, a ty piszesz o uniezależnieniu się :) Trzeba wybudować atom, który jest stabilnym źródłem energii i przede wszystkim źródłem taniej energii.

0

@Karol145 Jesli chcesz się mądrzyć to porównaj sobie 2030 i 2070 i zobacz ile to jest lat. Porównaj jakie zanieczyszczenia tworzą Indie, rosja, Chiny i USA, a jakie Europa i wyciągnij wnioski co da nasza neutralność klimatyczna xd W pierwszej kolejności niech elity na szczyt klimatyczny nie przylatują prywatnymi odrzutowcami i dają przykład, a potem narzucają go reszcie.

1

@MirusAmisz Co, nie odpowiadamy, bo fakty bolą?

0

@Konradowskyy Palisz? Jak nie to ok, jak tak to z tego się biorą, a vape to wcale nie jest zdrowsza wersja tego syfu xd Chodzi o to, że nad Europą nie ma kopuły i my możemy być nawet zeroemisyjni, a i tak nie będziemy mieć super czystego powietrza, bo uwaga żyjemy na jednej planecie z krajami jak indie, czy ogólnie Afryka, gdzie palą śmieci na porządku dziennym.

0

@Comentateiro hahaha nie mamy argumentów to wyzwyamy. Klasycznie. W sumie głosujesz na proniemiecką partie więc nie dziwi mnie, że kategoryzujesz ludzi na lepszych i gorszych. Widzę Nietzsche wszedł mocno Genosse Comentateiro.

10

@KrychaFCB Ci ludzie biegali z pizzą dla nielegalsów i przeszkadzali straży granicznej, teraz sądzą żołnierzy za strzały ostrzegawcze do bandytów przekraczających nielegalnie granicę, a Ciebie to dziwi, że dla nich Polak jest gorszy od Ukraińca?

0

@Konradowskyy najlepiej to postawić elektrownię atomową, a nie jakieś śmieszne mielarki do ptaków 500 m od domów mieszkalnych. Pisanie o środowisku w kontekście kontynentu odpowiedzialnego za mniej niż 10% emisji CO2 światowego to już wgl jest śmiech na sali. Choćbyśmy palili śmieciami w każdej fabryce to i tak będzie nic w porównaniu do Indii czy Chin.

1

@MirusAmisz Aha, czyli stwierdzenie, że Lewandowski przegrał Pichichi dwa lata z rzędu w tym jeden rok z Ukraińcem za 8 mln, a jak już wygrał to był to najsłabszy wynik od 22 lat to hejt, a nie krytyka w oparciu o fakty wg ciebie? Weź się przebadaj na głowę.

8

@Rastafarnianin Rozsądek, za wiatrakami są ekoodklejeńcy.

4

@Mokaczino Otóż nie, jest matką niech pracuje.

1

@MirusAmisz Model rosyjski? Cenzura widzę zakorzeniona. Inne spojrzenie na coś= ocenzurować.

18

@Kgorecki2500 Cóż, jak nas nie chcą bracia z Ukrainy na posiedzeniu w sprawie Ukrainy, której bardzo pomogliśmy to niech sobie załatwią internet sami.

0

@Sulimo Mi też się bardzo podobała, fajny system walki i latanie ma miotle. Kolekcjonowanie magicznych stworzeń też super.

0

Komentarz usunięty

0

@Safrani Zabawna jesteś. Jak chciałeś zabłysnąć to mogłeś się brokatem posypać xd

1

@Safrani Kto złożył wgl taki projekt ustawy, ewentualnie nowelizację?

3

@supraomnes1 to real wygrywał LM po metrowych spalonych, dostali kiedyś w lidze karnego jak bodajże modrić sfaulował jamesa w polu karnym przeciwnika, także sobie odpowiedz. Zobacz sobie ile stykowych sytuacji idzie na korzyść madryli.

0

@tbas Prawidłowo haha

0

@Blue9 Masz rację. real bronili sędziowie= żelazna obrona ;)

0

@Frimpong To, że używa to już połowa sukcesu. Jak znów mu się te dwie szare komórki połączą to może wpadnie na to, że trzeba na odwrót sygnalizować ;)

0

@Polish_Eagle no to na Barca store spróbuj.

0

@Polish_Eagle Zobacz na rgol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?