0

@Stinger_ Zmasakrować to on może jedynie moje oczy swoją drewnianą grą. Strzelił 23 bramki co było najsłabszym wynikiem Pichichi od 22 lat "masakracja" xd Luisito w La Liga miał o wiele więcej w sezonie 15/16 niż lewy przez ostatnie 3, w żadnym się nawet nie zbliżył do sezonu Luisito z złotym butem.

0

Komentarz usunięty

0

@mekston Skoro największy farmazon na stronie tak napisał to na pewno jest prawda :)

0

@Kasy Zabawne jak kaleczna gra Lewego xd

0

@Stinger_ No, a miał w lidze ponad 40 goli, Lewy nie, ciężko miał żeby strzelić połowę rekordu La Liga xd

0

@mekston Ten Sorloth, który był przed Lewym w La Liga jeśli chodzi o bramki w zeszłym sezonie grając w słabszej drużynie. Sprytnie omijamy poprzedni sezon, gdzie Lewy nawet do 20 nie dobił i miał tyle co pomocnik realu oraz przegrał z Ukraińcem, który grał w średniaku.

0

@mekston wyżej napisałeś farmazon, odnośnie, że Lewy może się uczyć od Guiu czy Roque. Nigdzie tak nie pisałem także znów farmazonisz i przypisujesz mi czyjeś słowa lub twoje urojenia.

0

@mekston Powinny to patrzeć jak wygląda się bez techniki i uczyć się, żeby poprawić ten aspekt, żeby nie być drewnianym.
Widzę, że dalej farmazon

0

Komentarz usunięty

0

@daniel32778 Posypać to ty możesz siebie brokatem jak chcesz błysnąć. Wystarczy oglądać mecze, a nie suche statystyki żeby widzieć jak słabo wygląda dziadek.
Bekę mogą mieć sobie atencjusze i psychofani Lewego, ich zdanie lata mi koło...

0

@daniel32778 Gdybać to sobie możesz, widać kto tutaj ma urojenia xd

0

@Danny Gaucho xd Nikt nie pisze? Wróć do początku sezonu, gdzie wszyscy pisali, że strzela na poziomie Messiego i może pobije jego rekord. Nic nie wymyślam po prostu piętnuje wasze urojenia. Idź sobie spuścić ciśnienie, bo twój disneyek strzelił 2 brameczki z słabą Gironą.

0

@adamek20151 Nie mam zamiaru do cb dołączyć, także nawet nie miej takiej nadzieji xd

0

@mekston Trzymaj to się ty, bo Disney jeszcze max rok pogra i odejdzie w nicość.

0

@mekston Widać jedynie, że jesteś farmazonem, ale to wiadomo już od dawna.

0

@mekston W końcu dobił do połowy rekordu La Liga po trzecim sezonie... xd

0

@adamek20151 Pokaż gdzie pisałem, że Lewy jest skończonym zawodnikiem. Pisałem, że był niepotrzebnym wydatkiem i zdania nie zmieniam.

0

@mekston Może ty płaczesz, ja to mam gdzieś atencjuszu

0

Komentarz usunięty

0

@Kasy Bo mnie atencjusz wszędzie oznacza.

0

@mekston Masakra nie chce mi się już odpowiadać. Nwm ile razy mogę pisać, że chodziło o to iż Pena został odsunięty bez przyczyny, bo nic nie zawalił. Naucz się w końcu czytać, nwm wróć do podstawówki.

0

Komentarz usunięty

0

@Kasy Wina tebasa to również to, że go Ukrainiec zgniótł sezon temu?

0

Komentarz usunięty

0

@mekston Do tego najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat, przegrana w kolejnym sezonie z Ukraińcem za 8 mln. Jak zdobył Pichichi to nawet nie osiągnął połowy rekordu La Liga xD

1

@Commando do pajacowania tak. Oooo Chihuahua.

2

@arasz1819 celnie o Czaskowskim.

0

@MesQueUnClub96 To ma, że nic to nie zmienia. Nawrocki udaje bezpartyjnego, a Trzaskowski normalnego, a do tego patriotę xD

0

@norbi77 No niby spoko, ale pamiętaj, że są kobiety, które mają urojenia i myślą, że są facetem i na odwrót, a to już nie są dwie płcie. Inna sprawa, że nagle mówi językiem Mentzena... Przypadek?

0

@tomek8756 Ogromna różnica. Trzaskowski, który był za tym żeby dać ślub gejom nagle mówi językiem prawicy, że są dwie płcie, że pakt migracyjny jest zły. Ciekawe nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?