0

@lithotripter Powinno, a nie nakazywać. Coraz to więcej nakazów, zakazów itd.

0

@Sysia11 Później przefarbowałaś na niebiesko-białe?

7

@Commando A ludzie dalej zastanawiają się kto działa po myśli rosji :]

2

@AbelKabel Oraz najbogatszy człowiek świata, który coś znaczy w przeciwieństwie do małego człowieka.

1

@FcPortoFan1999 Wprost nikomu, bo to by wiązało się z mniejszym poparciem dla tego ugrupowania - Polacy raczej świadomie nie głosowali by na rusofilów.

0

@lithotripter Chcesz użyć prezerwatywy to używasz, nie chcesz to nie, ale licz się z konsekwencjami. Jeśli chodzi o kask to jestem ciekaw co za różnica czy urwie ci głowę z kaskiem czy bez. Wiadomo, że coś tam daje przy wypadkach z małą prędkością, ale znowu- chcesz używasz nie chcesz nie używasz jak dla mnie. Poza tym to kolega wyżej postawił tezę, że pierwszy wypadek bez fotelika=śmierć.

2

@FcPortoFan1999 Chociażby ten sędzia (rosyjski agent, który uciekł) dobitnie pokazuje, że mają tu swoich ludzi.

1

@Comentateiro No jak widać mu się udało, bo rządzi Peło. Także może być teraz szczęśliwy.

0

@Comentateiro Tak, bo otwarcie Putin będzie popierać jakąś partię. Zakładając, że chciałby sowich ludzi grałby w grę popierając partię, której najbardziej się obawia, bo wie, że jego poparcie bardziej szkodzi niż pomaga w Europie.

1

@marcin62 "Do pierwszego wypadku samochodowego"- czyli fotelik to 100% obrony przed śmiercią w wypadku. Ciekawa logika.

0

@Zoker No i o wiele mniej spotkań.

1

@Sulimo hahaha boli co ? Uśmiechnij się, bo tusk powiedział, że teraz dużo znaczymy na stopniu międzynarodowym co dobitnie zaprezentował Musk na Sikorskim hahaha

0

@ShawnC hahahaha

4

Komentarz usunięty

5

@arasz1819 Jak cię interesuje sprawczość to jak wpłynęła na życie uśmiechnięta koalicja? Poza wysokimi cenami prądu i żywności oczywiście. Ile obietnic wyborczych spełnili po ponad roku? Przypomnisz? Trump w półtora miesiąca zrobił więcej niż ko w ponad rok, jak to wyjaśnisz?

1

@daniel32778 No, Kriszczanu zastał Juventus murowany, a zostawił drewniany xD

0

@mekston Zmieniać nie zmienia, bo może nawet na niego nie starczy euro Barcelonie niestety, jednak chciałem sprostować farmazon odnośnie ceny, bo jest ona znana.

0

@mekston Jeśli nie umiesz czytać to tak jest. Wiadomo, że częstym zabiegiem jest nadpłacanie klauzuli, bo wtedy można rozbić płatność na raty i nie płaci się tam jakiegoś podatku bodajże, ale Bilbao tego nie chciało co było wiele razy mówione.

0

@mekston Jakiej oczekiwanej kwoty za obu. Napisałem ci łebku wyżej, że tylko do Williamsa się odnosiłem. Masakra, żeby tak czytać nie potrafić xD

0

@Majkmajki No tak, wiadomo, że kobiety mają sporo przywilejów z tytułu bycia kobietom. Istnieją jednak mechanizmy, które nas chronią i np.Johnny Depp pięknie to pokazał. Istnieje rozdzielczość majątkowa, albo tak jak Hakimi zrobił czym ograł szona

0

@mekston Naucz się czytać. Ja tylko poruszyłem kwestię kosztu za Williamsa, a nie kwestii sprowadzenia tu Nico i Gyokeresa co jest niemożliwe. Niewiadomo nawet czy możliwe jest sprowadzenie jednego z nich, a co dopiero dwóch. Wolę to przedstawić jasno bo znów jakiś farmazon stworzysz w tej swojej przegotowanej główce.

0

@arasz1819 ajajaj dalej piecze co?

3

@Majkmajki Jak się nie zgodzi to wypad z automatu i tyle. Chłop co tyle zarabia na jutro ma 5 innych w kolejce xd

0

@mekston Te widełki są o kant tyłka. Koszt klauzuli masz 58, a do tego coś dla piłkarza za podpis, agentów itp itd więc to wyjdzie nawet więcej. Jednak sama cena jest znana, bo Bilbao nie będzie chciało negocjować, co już wcześniej było pisane- za ciężkie to dla cb.

0

@arasz1819 Już raz wygrał kandydat, przez którego cię piecze tyłek - Trump. Ciekawe czy będzie 2:0 i znów ci tyłek strzeli xD

0

@mekston takie tam luźne 2 mln, poza tym dałeś pomiędzy 60-70, a do 70 już masz 12 mln z 58. Farmazon trzeba jednak spłycić co nie ;)

0

@mekston Nico chyba ma klauzulę 58 mln. No ale ty lubisz farmazonić więc 60-70 ;)

0

@Kondziubarca Zostajesz w domu i dzięki temu Trzaskowski ma większe szanse. Choćbym miał połamane nogi to pójdę głosować przeciwko bążurowi.

4

@macio_944 Nwm jak to wybronić. Chyba kara śmierci w tym przypadku będzie odpowiednia xD

0

@karolszymek Kriminal Street FOOD BCN, pyszna kuchnia meksykańska blisko Montujic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?