AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan Cześć ich pamięci.
2
@BarcaInfo A najlepsze, że po Suarezie ludzie jeżdżą :D Co nie zmienia faktu, że z tych 121 sytuacji 50-60 to byłyby asysty Leo.
0
@tbas Skoro szukają kogoś na pozycję Busiego, to nie widzą De Jong w tej roli, a Bentancur to dobra opcja. Tym bardziej dziad Rakitic i 30 mln za Rodrigo.
2
@MichalZZZ Lela Star https://i.pinimg.com/originals/6c/45/7a/6c457ad19e3817d151efd5af7d5c7181.jpg
Propozycja
Rhea Seehorn
https://www.google.com/search?q=rhea+seehorn&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=inv&sxsrf=ALeKk01YPxVBjsY-JwKuvujhDmgib1uuvA:1596270188995&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjXhdLsyfnqAhWDxosKHU_xBK0Q_AUoAXoECBoQAQ&biw=360&bih=647&dpr=3#imgrc=b9oo9MvtwMdNBM
0
@patrykzmc2000 Jak by im się udało to czapki z głów.
0
@damiano16398 W końcu Napoli ma napastnika z prawdziwego zdarzenia.
1
@cules100pro Obrońca ma bronić, a w tym Pique>ramos
0
@`Sin Co ma Messi do stolicy Turcji? :V
0
@Chwytliwy Only butelkowe.
0
@Pogba Tylko Heineken!
0
@BARCA_FOR_EVER Kozak gra z dzieciństwa :D Żeby jeszcze Marvel Avengers Alliance wróciło na Facebooka i miscrity z NK
0
@Misugi14 Ten badziew akurat nie ;)
4
@Coutinho007 Pochodzenie tak, ale gra dla Hiszpanii, więc chyba chce być traktowany jako Hiszpan. Tak samo jak połowa kadry Francji to Senegal, Nigeria itp.
0
@dominik127pl Jest tu jakiś cwaniak? To daj 5 złoty :V
0
@Coutinho007 Teraz raczej Puig, w przyszłości się zobaczy, między nimi są chyba 3 lata różnicy?
5
@okiemtypera_lucaxx95 KFC lepsze ;)
5
@darek60 Mc jest dobry, wbity gwóźdź raczej nie jest przyjemny.
2
@Coutinho007 Młody Hiszpan ;)
0
@lioney10 No San Mames fajne też.
1
@justfootball Raczej ile obywateli :V
2
Jaki stadion w Hiszpanii poza Camp Nou najbardziej się wam podoba? Mi chyba Mestalla, albo Ipurua.
2
@dominik127pl Spróbuj w skarpetce go wynieść XD
0
@BARCA_FOR_EVER https://galaxylifereborn.com/ prosze :)
0
@GeraltzKatalonii Żenua ten komentarz :p
1
@sendesara Jako hejter powiem, że "chejterzy" napisałeś z błędem.
0
@Grzegorz12366 Ja bym sprawdził telefon, wiem że to takie trochę niefajne, bo zaufanie się liczy, ale lepiej mieć pewność.
0
@SonBarcaGoku Czteroogoniasty 40 mln za tych 3 piłkarzy to i tak mało.
0
@BARCA_FOR_EVER@BARCA_FOR_EVER Jest reborn, ciągle w to gram :D
0
@SonBarcaGoku Chłopie, jak ty byś chciał odzyskać tylko 10 z każdego z wymienionej trójki, to byś musiał sprzedać Coutinho i Griezmanna za 12 mln, a Dembele za 10,5
0
@itmustbejoke Galaxy Life jest Kozak.