AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Może Doucoure z Watfordu
0
@Szicek10 Chodzi o poziom Villarreal.
0
@Szicek10 Mu chodziło o to, że Barca nie potrafi wypożyczyć młodych do Villarreal, albo klubu tego pokroju.
0
@barteq Według mnie Ribery i Robben co najmniej klasa wyżej.
21
@Kwiatek67 Poniżej 100 nie ma nawet co rozmawiać.
1
@Jaca27 Saul to nie ogór.
1
@barteq Bayern przespał zmianę pokoleniową.
0
@Adamski69 Wtedy nie było korona-kryzysu
0
@bari_94 Chyba lepiej sprzedać, bo jak rozegra kilka meczów, to Barca będzie musiała zapłacić zmienne.
1
@patrykzmc2000 Joan Jordan, albo Diego Carlos.
0
@Jaca27 Zrobią duże transfery po czym spadną za rok i tak w kółko.
0
@Chwytliwy Brawo :D
1
Jak się nazywa samica jelenia?
0
@tristan87 To może mistrzów też odwołać? :>
0
@Tomo1989 Może mają, może nie, kto to wie?
1
@Lares Postawiłbyś Wague na PO w finale Ligii Mistrzów przeciwko Man City, albo Realowi?
1
@Lares Brak kasy.
2
@Tomo1989 Może i była okazja, ale teraz Barca nie ma kasy, Dest jest dobrą opcją, ale nie na gracza pierwszej 11-stki Barcy.
4
@Azi To tak, Roberto woli grać na pomocy i na szybszych skrzydłowych takich jak Sterling, Sane itp. To jest samobójstwo. Wague, Morer są niesprawdzeni, a Emerson u nas to też niewiadoma.
3
@Lares Masz kogoś na jego miejsce?
0
@kkbarca Oszczędność na 2gim zdjęciu.
0
@KapiFCB Kasa misiu, kasa. ;)
1
@Jaca27 Johnny English wszystkie części, A haunted house jest dobre ale trochę starsze, Zabójczy rejs.
0
@SonBarcaGoku Wtedy ok.
0
@SonBarcaGoku Jakbyśmy wygrali z Live 4:0 w pierwszym meczu, to w drugim byśmy 5 dostali.
5
@Joe_Pesci +1 :D.
0
@tbas I ja i Ty nie mamy na to wpływu, sam deal Rakitic-Rodrigo byłby dobry. Tak btw na skrzydła przychodi Trincao i Pedri (bardziej pomocnik, ale na skrzydle zagra)
1
@szkutnik91 Byłoby fair, oni nam dali dziadka za młodego, to teraz na odwrót. :D
5
@matirix20 Cieszyć się, że ktoś wygrywa wyścig jadąc Lambo, gdy inni jadą Toyotą Yaris...
0
@tbas Ja go tam widzę, dla mnie to zastępca Busiego, ale widzisz gdzie go u nas ustawiają. Poza tym deal Rakitic-Bentancur +30 mln to świetny deal dla Barcy. O ile to nie jest plotką, bo Juve musiało by być głupie godząc się na taki układ.