0

@Chwytliwy Może Doucoure z Watfordu

0

@Szicek10 Chodzi o poziom Villarreal.

0

@Szicek10 Mu chodziło o to, że Barca nie potrafi wypożyczyć młodych do Villarreal, albo klubu tego pokroju.

0

@barteq Według mnie Ribery i Robben co najmniej klasa wyżej.

21

@Kwiatek67 Poniżej 100 nie ma nawet co rozmawiać.

1

@Jaca27 Saul to nie ogór.

1

@barteq Bayern przespał zmianę pokoleniową.

0

@Adamski69 Wtedy nie było korona-kryzysu

0

@bari_94 Chyba lepiej sprzedać, bo jak rozegra kilka meczów, to Barca będzie musiała zapłacić zmienne.

1

@patrykzmc2000 Joan Jordan, albo Diego Carlos.

0

@Jaca27 Zrobią duże transfery po czym spadną za rok i tak w kółko.

0

@Chwytliwy Brawo :D

1

Jak się nazywa samica jelenia?

0

@tristan87 To może mistrzów też odwołać? :>

0

@Tomo1989 Może mają, może nie, kto to wie?

1

@Lares Postawiłbyś Wague na PO w finale Ligii Mistrzów przeciwko Man City, albo Realowi?

1

@Lares Brak kasy.

2

@Tomo1989 Może i była okazja, ale teraz Barca nie ma kasy, Dest jest dobrą opcją, ale nie na gracza pierwszej 11-stki Barcy.

4

@Azi To tak, Roberto woli grać na pomocy i na szybszych skrzydłowych takich jak Sterling, Sane itp. To jest samobójstwo. Wague, Morer są niesprawdzeni, a Emerson u nas to też niewiadoma.

3

@Lares Masz kogoś na jego miejsce?

0

@kkbarca Oszczędność na 2gim zdjęciu.

0

@KapiFCB Kasa misiu, kasa. ;)

1

@Jaca27 Johnny English wszystkie części, A haunted house jest dobre ale trochę starsze, Zabójczy rejs.

0

@SonBarcaGoku Wtedy ok.

0

@SonBarcaGoku Jakbyśmy wygrali z Live 4:0 w pierwszym meczu, to w drugim byśmy 5 dostali.

5

@Joe_Pesci +1 :D.

0

@tbas I ja i Ty nie mamy na to wpływu, sam deal Rakitic-Rodrigo byłby dobry. Tak btw na skrzydła przychodi Trincao i Pedri (bardziej pomocnik, ale na skrzydle zagra)

1

@szkutnik91 Byłoby fair, oni nam dali dziadka za młodego, to teraz na odwrót. :D

5

@matirix20 Cieszyć się, że ktoś wygrywa wyścig jadąc Lambo, gdy inni jadą Toyotą Yaris...

0

@tbas Ja go tam widzę, dla mnie to zastępca Busiego, ale widzisz gdzie go u nas ustawiają. Poza tym deal Rakitic-Bentancur +30 mln to świetny deal dla Barcy. O ile to nie jest plotką, bo Juve musiało by być głupie godząc się na taki układ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?