0

Witam, korzysta ktoś z tego planu treningowego ? http://www.odkrzychadoronaldo.pl/
Jeśli tak to chciałem się zapytać jak to wygląda w praktyce i czy faktycznie jest tyle udogodnień itp ;)
No i czy ktoś poleca ;)
Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

0

Masz może zawód czy gołe Liceum (Jeśli oczywiście mogę spytać ;) )

0

W pełni rozumiem twoje zdanie ;)
Na wakacjach pracowałem i szkoła po tym doświadczeniu stała się fajna ;)

1

Ależ oczywiście, że szkoła nie jest zła ;)
W tym roku kończę swoją edukację i jakoś nie śpieszno mi do dorosłego życia ;)

1

Co tam szkolniaki ?
Chciało się rano tyłek ruszać ? :DDD

0

Wczoraj byłem smutny i pisałem głupoty :D

3

Ja :D za 8h i 15 min :DDD
I potem oczekiwanie w bólu na maturę w maju i absencja od LR na 2 miechy, żeby zdać i nie wyjść na debila :D

0

Może,może :DDD

12

Zdasz ;)
Tylko słuchaj uważnie poleceń i się nie stresuj ;)

1

Jeszcze rok I będę tą elitarną jednostką czyli Studentem XD

Klasa maturalna.... :(

1

Arda weźże zwolnij tą siódemkę :D

0

Owszem zgadzam się z tym ;)
Lecz od samego początku było wiadome że to Serial o Ludziach osadzonych w świecie Zombie ;)
Niestety parę postaci zniszczyło ten serial, ale trzyma on swój poziom wg. mnie
Choć bywało strasznie nudno ;)

0


TWD teraz będzie niszczył ;)
Widziałeś zwiastun ;)

0

Spoko ;)
Nie wrzucam
Również pozdrawiam ;)

0

WTF ?
Po prostu te wasze spamy na jego temat i tak nic nie dadzą :D
Tylko na darmo piszecie, a każdy i tak wie jaki poziom ten zarząd prezentuję ;)
Zluzuj :)

0

A wy wiecie, że takie komentarze o treści "Bartek ty ci*o " nic nie dadzą ?
Damy radę w tym sezonie ;)

0

Od czego mamy życie prywatne :DDD
A tak na serio, to nie mamy na to wpływu ;)

0

E tam nie tylko ty ;) Pisałem już nawet komentarz o dzisiejszym meczu, ale... gdzieś tam się zagubił w tym całym hejcie na zarząd XD

0

Bardzo dobrze a u Ciebie ? ;)

0

Obawiam się, że przed przyrką będą czatować na fonach i pisać komenty za cały dzień ;)

0

Ten zarząd nawet szrotu kupić nie umie (chyba wiecie o kim mowa )

0

Już się nie mogę doczekać meczu z Kazachstanem i zobaczyć tą sportową złość naszej kadry !
Dzisiaj Dania nas całkowicie wyłączyła z gry, grali dzisiaj bardzo dobrze. Lecz daliśmy im narzucić swój styl gry i to niestety boli :(
Ale cóż taka porażka jest potrzebna bo przynajmniej wiedzą gdzie popełniają błędy, liczę na to, że wyciągną wnioski i dadzą całkiem niezłe widowisko piłkarskie w Warszawie ;)

0

Dzięki wielkie ;)

0

Oj bez przesady.... Więcej wiary w swój ukochany klub!!!!

0

Wiecie może czy nasz kochany przeciwnik Real coś zakupił ? Kogoś mocnego ?
Czy spali tak jak my ?

0

Xavi..... przyszły członek "nowego zarządu" Pasował by jak ulał XD

0

Prawda jest taka, że od samego początku było wiadomo, że nie sprowadzą tutaj Coutinho... Mydlili tylko nam oczy,żeby było że coś robią.

Ten zarząd nawet własnego podwórka nie umie ogarnąć... Kompromitacja na cały świat. Mam nadzieję, że przyjdą jacyś nowi ludzie którzy kochają ten klub i szanują jego wielką Historię!



5h zostało , a do meczu polaków mamy mniej niz 2 h ;) Skoczcie sobie po piwka itd ;)

Transferu nie będzie :(

1

Bartek i tak wyleci :D
tzn. OBY !

0

Reakcja Kibiców Barcelony na brak Couthinho, :D

1

To przecież Logiczne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?