4

Ta narodowość tak ma :D

0

Ja szczerze liczę na Majstra i LM bo puchar Króla to dla nas formalność :DDD

0

Kto im ten nazwy na te klauzule wymyśla ? :DDDDDD

1

Flaszka dla grafika :DDDDDDDDDDDDDDD

0

Ok wybacz ;)

0

Dlatego zadałem te pytanie i chciałem się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie, bo dla mnie jest bardzo dobry ;)

0

Myślę, że nieco wzrośnie ale nie aż tak dużo jak przy innych.

0

Naby Keïta ;)
Jak myślicie są szanse by go sprowadzić ?

0

Wybacz nie śledzę twoich komentarzy :DDDD
Ok są dobrze zapowiadającymi się piłkarzami ;)

0

Jak to powiedział mój kolega. Wierny kibic Realu
"Kupcie sobie Couthinho, żebym mógł popatrzeć na jego piękną grę w El Clasico " :D
Bartek kupisz ?
2. 2-3 młodych ? powiedz jakich ;)

0

Ale chyba dość szybko ;)
Za bardzo nie śledziłem tego transferu :D

0

Ano zarobili sobie na kupno młodych zawodników rozwinięcie ich i oddaniu ich Bayernowi. A tak na poważnie to.... zarobili sobie :DDDDD

0

Wybaczamy :DD

0

W ile dni go zakontraktowali ?

2

Seri kupiony ? :DDD

0

Bardzo fajny pomysł i też fajnie Ci to wyszło ;)

3

Cieszę się niezmiernie transferem Dembele, ale postaram się zachować świeżą głowę i nie upić się dziś do nieprzytomności (Chociaż kusi :DDDD )

0

No to kwestia 2-3 lat a będzie powrót wielkiego Arsenalu (Myślę że taki okres wystarczy ;)

0

Autorskie ?

0

Hahaha Oby !!!

0

W tym dla mnie :DDD
Arsenal ma kozak skład odpowiednio to poukładać i będzie miazga

0

Nie no pytałem profilaktycznie :DDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A Henry ? :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Znów zakończy się na naszych oczach pewna era :D
Arsenal ma potężny potencjał ale nie z tym człowiekiem u sterów :(

0

Oczywiście, że będzie groźna ;) Ale uważam że zdobędą max 3 miejsce ;)
A Arsenal 4-5 i to będzie ostatni sezon Wengera (Jeśli już tak całkiem się zagłębimy w temat angielskiej piłki )

0

Z takim doświadczeniem się nie dziwię. A tak na serio genialny bramkarz :)

0

Słabo zaczęli i raczej nie mają szans na powtórkę z zeszłego sezonu plus gra w LM, oraz problemy z Conte. Myślę że Kluby z Manchesteru będą się bić o Majstra :D

0

O tym wiele razy pisałem i byłem hejtowany :DDDD Ale myślę, że nas to nie spotka ale oczywiście wywalenie obecnego zarządu jest konieczne. Co do MU to myślę że będą walczyć o majstra do końca tylko pytanie z kim ? Hmm City ? Bo raczej nie Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?