Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ta narodowość tak ma :D
0
Ja szczerze liczę na Majstra i LM bo puchar Króla to dla nas formalność :DDD
0
Kto im ten nazwy na te klauzule wymyśla ? :DDDDDD
1
Flaszka dla grafika :DDDDDDDDDDDDDDD
0
Ok wybacz ;)
0
Dlatego zadałem te pytanie i chciałem się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie, bo dla mnie jest bardzo dobry ;)
0
Myślę, że nieco wzrośnie ale nie aż tak dużo jak przy innych.
0
Naby Keïta ;)
Jak myślicie są szanse by go sprowadzić ?
0
Wybacz nie śledzę twoich komentarzy :DDDD
Ok są dobrze zapowiadającymi się piłkarzami ;)
0
Jak to powiedział mój kolega. Wierny kibic Realu
"Kupcie sobie Couthinho, żebym mógł popatrzeć na jego piękną grę w El Clasico " :D
Bartek kupisz ?
2. 2-3 młodych ? powiedz jakich ;)
0
Ale chyba dość szybko ;)
Za bardzo nie śledziłem tego transferu :D
0
Ano zarobili sobie na kupno młodych zawodników rozwinięcie ich i oddaniu ich Bayernowi. A tak na poważnie to.... zarobili sobie :DDDDD
0
Wybaczamy :DD
0
W ile dni go zakontraktowali ?
2
Seri kupiony ? :DDD
0
Bardzo fajny pomysł i też fajnie Ci to wyszło ;)
3
Cieszę się niezmiernie transferem Dembele, ale postaram się zachować świeżą głowę i nie upić się dziś do nieprzytomności (Chociaż kusi :DDDD )
0
No to kwestia 2-3 lat a będzie powrót wielkiego Arsenalu (Myślę że taki okres wystarczy ;)
0
Autorskie ?
0
Hahaha Oby !!!
0
W tym dla mnie :DDD
Arsenal ma kozak skład odpowiednio to poukładać i będzie miazga
0
Nie no pytałem profilaktycznie :DDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A Henry ? :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Znów zakończy się na naszych oczach pewna era :D
Arsenal ma potężny potencjał ale nie z tym człowiekiem u sterów :(
0
Oczywiście, że będzie groźna ;) Ale uważam że zdobędą max 3 miejsce ;)
A Arsenal 4-5 i to będzie ostatni sezon Wengera (Jeśli już tak całkiem się zagłębimy w temat angielskiej piłki )
0
Z takim doświadczeniem się nie dziwię. A tak na serio genialny bramkarz :)
0
Słabo zaczęli i raczej nie mają szans na powtórkę z zeszłego sezonu plus gra w LM, oraz problemy z Conte. Myślę że Kluby z Manchesteru będą się bić o Majstra :D
0
O tym wiele razy pisałem i byłem hejtowany :DDDD Ale myślę, że nas to nie spotka ale oczywiście wywalenie obecnego zarządu jest konieczne. Co do MU to myślę że będą walczyć o majstra do końca tylko pytanie z kim ? Hmm City ? Bo raczej nie Chelsea