Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to nie skumałem ;)
0
Miałem Cię pochwalić za kolejny dobry i sensowny komentarz, ale już mnie ubiegli ;) VeB !
0
Już to widzę ;) z tym "Napiwno" to sarkazm jeśli oglądasz Dissa to za pewne wiesz ;)
Wracając do Couthinho średnie szansę w tym sezonie
2
Powiem Ci, że łepski z ciebie koleś :DD
Zobaczymy co się wydarzy, chociaż wątpię. Pozdrawiam ;)
0
Zgadzam się człowieku ;) Ale nawet taki człowiek jak ja który ciągle "rzuca mięsem" czuję się tym zmęczony ;) (albo i upałami ) haha Pozdrawiam ;)
0
Ten transfer podniesie ceny innym zawodnikom i takie ceny jak 120 150 milionów będą zupełnie normalne ;) Co to się porobiło :D
0
Śmieję się tylko ;)
0
Ja wiem o tym ;) Śmieje się tylko, chodziło mi bardziej o to, że po prostu Neymar chciał odejść i tyle i zarząd dał zielone światło. Gdyby tak nie było i Ney by się wahał to jakoś by ten zarząd zabiegał aby u nas został ;) Ale cóż Neymar to sprawa zamknięta. Pozdrawiam ;)
1
Dembele polubił NAPIWNO chcę do Barcy heheh
0
Czyli jakby taki MC wpłacił klauzule za Messiego to zarząd Barcy siedział by cicho ? No wątpię ;) Odszedł bo chciał i tyle
2
Dlaczego wy go tak tutaj wyzywacie? Przecież on i tak tego nie przeczyta a tylko spam robicie ;) . Odszedł to odszedł zachował się jak się zachował. Nikt z nas nigdy nie będzie na jego miejscu i nie wiemy jak to jest ;)
Przyjąć do wiadomości i tyle. Ja bym się bardziej naszym zarządem zajął ;)
1
Jezusie jakie to szlachetne ze strony zarządu i tak by go nie pozyskali...
Ale fajnie, że się tak kluby szanują nawet w tych czasach.
0
Bajka o Neymarze
1
Zapraszamy do nas ! :)
0
Było by spoko, ale zobaczymy :D
0
Wrzucają bo to bardzo dochodowe wydarzenie ;)
Nie czytaj ;) napij się piwka poopalaj się i czekaj na spokojnie na El Clasico :D
Pozdrawiam serdecznie
0
Z artykułów "Neymar o krok od PSG" przechodzimy do artykułów "Neymar w poniedziałek podpiszę kontrakt z PSG ". Ale szmatławce na tym zarabiają ;) Kiedyś juz nawet o tym pisałem. KASA KASA KASA :D
2
I ty w to uwierzyłeś ?
1
Arda kiedyś był dobry ;)
6
Neymar zostaje u nas i my kupujemy Coutinho i tyle jako kibic Barcy bardzo bym tak chciał ;)
VeB
0
Poczekamy i zobaczymy co z tego będzie. ;)
0
Oby zagrał, będziemy mieli dobrą pakę
0
Ja tylko wspomniałem ;)
Chciałbym go w drużynie, ale znamy nasz kochany zarząd. Musimy na spokojnie poczekać, oby to była prawda ;)
0
Co za brednie... trener Liverpoolu wyraźnie wspomniał parę tygodni temu, że Couthinho jest jednym z najważniejszych piłkarzy i nie jest na sprzedaż. Bardziej bym uwierzył w sprowadzenie Dembele.
0
Cillessen genialny mecz jak i turniej według mnie to będziemy mieli zaciętą walkę o 1 skład między nim a Markiem. Pokazał, że jest w świetnej formie i jest gotów na pierwszy skład. Neymar też świetny turniej, pokazał, że jest świetny, bardzo bym chciał żeby jednak u nas został, bo kto oglądał ten mecz zapewne widział jak nasze Trio się rozumie bez słów. Bardzo dobry mecz naszych tylko czasami szkoda tych niewykorzystanych sytuacji, ale najważniejsze, że Real jest na tarczy .
0
W Hiszpanii to by go wywalili na 3 mecze...
2
Opłacało się zarywać noce dla takich meczów Barcelony. Ja wiem, że to turniej towarzyski, ale wygrana Barcy i słaby Real zawsze będą mnie cieszyć
VeB
2
0
No w sumie, zobaczymy niedługo co z tego będzie
0
Dzięki ;)
Według mnie małe szansę :(