Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żeby nie było tak że nam tutaj Malaga wygra sensacyjnie z Realem a my ledwo remis uratujemy,albo przegramy
0
Hahaha coś w tym jest ;)
a tak na poważnie
trzeba wierzyć do końca !
0
Aha rozumiem,dzięki ;)
1
Czy nasi dzisiaj źle grają czy po prostu Eibar ma dzisiaj dobry dzień ?
Nie mam transmisji to pytam ;)
VeB
0
No to wina ter Stegena ;)
Może być ? hehe
Nie no podzielam twoje zdanie
0
Posiada ktoś linka do tego bardzo ważnego meczu ?
byłbym wdzięczny
0
Raz się żyję ;) hehe
ZA BARCĘ !!
0
Jak Sevilla wygra dziś z Realem to Stawiam każdemu z was piwo ;)
Sevilla MUSISZ !
Barca po mistrza
1
Wątpię przyjacielu :(
Ale warto wierzyć ;)
muszą pokonać Real... :(
VeB
0
Ja tam go zawsze krytykowałem ale ostatnio zauważyłem poprawę w jego grze ma jeszcze sporo lat gry także liczę że się rozwinie i będzie wart swoich pieniędzy (Już nie pamiętam ile na niego wydano )
Ja bym zatrzymał na jeszcze jeden sezon ;)
0
Aha rozumiem ;)
0
Barca taka wielka potęga, światowy piłkarski top,a tylko 75 milionów ??? CO JEST ?
Już tutaj wcześniej pisałem że Barca jest 2 najbardziej rozpoznawalnym klubem piłkarskim na świecie zaraz pod MU generuję rocznie 400 milionów (rzekomo ) część pieniędzy idzie na wypłaty dla naszych piłkarzy część dla trenerów
A co się dzieję z resztą ?
Jest tutaj ktoś ogarnięty w tym temacie i mógłby mi wytłumaczyć gdzie oni ten hajs od sponsorów itd Przesiewają ?
Byłbym wdzięczny...
75 milionów ? Ahh...
3
Złota Piłka jest taka sama jak dzisiejsze "Oskary" obie te nagrody były kiedyś wręczane tym którzy zrobili coś niebywałego
A teraz jest jak zwykłe marketingowe COŚ ;)
0
Jak myślicie ma szansę zostać 2 w klasyfikacji ?
0
Mówią że Barca ma mało kasy itd
Przecież my rocznie wyciągamy ponad 400 milionów z samego "prestiżu" jaki mamy jesteśmy 2 najbardziej rozpoznawalnym klubem piłkarskim na świecie (Pierwszy jest MU a 3 Real ) Gdzie ta kasa ? (ja rozumiem że trzeba opłacić naszą obecną kadrę ) ale i tak zostaję sporo pieniędzy....
0
Nie chodzi mi o jeden pojedynczy mecz,chodziło mi bardziej o to że Messi w El Clasico pokazał że jest w lepszej formie (Król Strzelców LL i obecnie LM-ale to się pewnie zmieni) Oraz ogólnie w całym sezonie
Ronaldo zagrał 3 dobre mecze i tyle reszta średnia. Wyniki Realowi RATOWALI Rezerwowi (no chyba każdy sie z tym zgodzi ) Ronaldo jest naturalnym Liderem Realu ale w tym sezonie mało wnosi w grę tego zespołu.
A Messi? No chyba nie muszę mówić ile wnosi w grę Barcy bo to chyba każdy wie
Również uważam przyznawanie w maju ZP za kretynizm
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" -Jestem Kibicem Barcelony od dziecka ;) Ale w tej sytuacji jestem obiektywny (ZP-już dawno nie jest tą "Wielką prestiżową" Nagrodą ) Ja po prostu stwierdzam fakty że Messi w tym sezonie jest lepszy od Ronaldo
*Z całym szacunkiem do Portugalczyka ;)
7
Messi idealnie go wyjaśnił w El Clasico
szkoda że takie mecze nie są brane pod uwagę przy tej całej ZP
0
2 szybkie bramki i przedłużymy ich "słabszą formę" ;)
Sobie gadać mogą co chcą
Zimna Krew naszych 2 szybkie a potem kontrola meczu i kolejne 3pkt
VeB
2
Kabaret....Tak samo jak ten cały ranking FIFA
szkoda strzępić r*ja
1
Marca....I wszystko jasne
0
Ahhh co za piękny dzień Messi coraz bliżej przedłużenia kontraktu (a bądźmy szczerzy PRZEDŁUŻY GO ) Wspaniałe wieści
I jeszcze na dodatek Prawko zdałem
Pozdrawiam
VeB
0
Troszkę szkoda,ale cóż bywa.Mam nadzieję że kupią kogoś w końcu a nie tylko piszą kogo chcą a nawet nic dogadywane nie jest
1
Nie ma opcji że to on zostanie trenerem Barcy
nasz kochany zarząd pewnie znów weźmie nic nie znaczącego trenera .... a szkoda bo Conte byłyby niemalże idealny
Zobaczymy kogo Neymar będzie chciał hahaha ;)
0
Wybacz nie jestem jakimś piłkarskim ekspertem co to zna piłkarzy od podszewki wrzuć swoje ;) może czegoś nowego się dowiem hehe
odejmij sobie i będziesz miał
0
Przecież pisałem jakie mecze zostały podliczone oraz napisałem że nie znalzałem statystyk Ronaldo z Rep.Portugalii
0
Ja również ;)
0
Trudno się mówi w następnym sezonie zgarniemy wszystko ;)
0
Xavi odszedł Iniesta też już swoje lata ma ;) Coś się kończy coś się zaczyna Barca nie może zawsze wszystkiego wygrywać
Tak jak powiedziałeś "nikt nie bronił pokonać Atletico i Juventusu w przeszłości " Musimy budować kadrę na lata przyszły czasy kryzysu ale przyjdą też lata Triumfu ! Czasu nikt nie zatrzyma Leo też się starzeję (chociaż w jego przypadku idzie to ku dobremu hehe )
Barca Zawsze będzie wielka !
VeB
Pozdrawiam ;)
0
Dokładnie tak Ronaldo również jest genialny i należy dziękować naszym rodzicom za to że żyjemy w erze tych dwóch piłkarzy ;)
Lecz Messi jest po prostu Wspaniały (no nie mam słów na niego )
KLASA ! #Legend
2
Wspaniały Napastnik, pomocnik -Asystuję strzela bramki świetnie podaję jest niemalże wszędzie cechuję go skromność ,polot piłkarski , inteligencja ;) na 697 Meczy (Rep.Argentyny + Barca(seniorska) ) strzelił w sumie 562 bramki i zanotował 236 asyst..... A Ronaldo ((Sporting+MU+Real) na 712 meczy ma 522 bramki i 187 asyst (Niestety nie znalazłem statystyk z Rep.Portugalii)
Obaj są genialni
Ale porównywanie Messiego do Ronaldo ? Jest wielkim błędem
Messi King ! (statystyki statystykami To co Messi daję Barcelonie to po prostu Kosmos ;) )
VeB