Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Chciał zademonstrować że jest kozakiem a inni mają Uja do gadania by go oceniać XD
1
@spiderman1899 To gdzie jest tak ponuro cały rok jak nie tam XD
1
@spiderman1899 Uwaga zgaduję, że mieszkasz na wyspach brytyjskich ? Szkocja ? XD
1
@misterio Oszukali nas!
Tusk manipuluję Barceloną !
0
@LeoMessiiBarcaPepa @LukaszFan Życie sobie muszę tak ułożyć by na te parę miesięcy pomieszkiwać i pracować gdzieś, gdzie jest ciepło i wracać do naszego pięknego kraju na te cieplejsze miesiące XD
0
@FcPortoFan1999 Cóż za poetycki komentarz XD
1
@Kengo Mats nawet do składu kontuzjowanych się nie łapie by wyjśc w pierwszej 11 XD
1
Jak ja nienawidzę Jesieni.... Zwłaszcza takiej jak teraz czyli zimnej i ponurej. Dni coraz krótsze, zimnica, deszcze, wiatry. Ludzie od razu z automatu smutniejsi a będzie jeszcze gorzej XD
Zaraz liście spadną i będzie trzeba czekać do Kwietnia :P
Wiosna i Lato w Polsce to najpiękniejsze pory roku :D
26 lat żyję w Polsce i się jeszcze nie przyzwyczaiłem że co rok to samo :P
3
@Sysia11 WIdzę, że dołączyła ona już do grona sportowców i "gwiazd" Którym się w wolnym czasie od zajęć/pracy odkleja w głowie XD
U nas np. Gortat w tym przoduje
0
W tym sezonie się zamieniliśmy z Realem rolami XD
Oni w tamtym sezonie mieli szpital a my w tym XD
Szkoda, że nie mamy szerszego składu
1
@michal26 Ogolnie wracajac jeszcze do tematu. To sobie prześledziłem rynek obrońców pasujących do nas mających poszczególne cechy potrzebne do naszej gry, oraz warunki fizyczne jakie muszą spełniać i mi wyszło, że Kiwior faktycznie byłby dobrym zmiennikiem i zadaniowcem co by obskoczył LO/LŚO/PŚO i nawet na PO by dał radę . Dobrze broni, dobrze asekuruję, dobrze zaczyna akcję, dobrze przerzuca, jest dobry w powietrzu, walczy, strzelić też umie, podania zaa linie też mu dobrze wychodzą. Bierzesz sobie chłopa stawiasz obok niego ogarniętego doświadczonego obrońcę i dajesz chłopakowi grać i Ci rośnie z meczu na mecz.
Jak tak dalej będzie grał w Porto to mu cena wzrośnie i go Porto raczej nie wykupi i będzie się trzeba o niego bić, bo Arsenal go raczej nie przyjmie znów. Tylko pytanie czy on by u nas grał i czy nie zrobiło by się za ciasno ?
Kounde i Balde przyjmijmy że grają 90% sezonu
Martin rezerwa za Kounde Garcia za Balde. ŚO mamy 3 nominalnych (Garcię już nie liczę jako ŚO bo on to wszystko obskoczy ) Araujo/Cubrasi/Christensen/Kiwior ?
Dużo graczy mało minut
6
Pozdrawiam nocną zmianę ;)
1
@michal26 Może na lato się przy nim zakręcą
0
@Culer9002 Szczerze myślałem, że więcej :P
0
@APTAPT Ale się gubimy XD
Straciliśmy mało bramek bo mamy mur w bramce
1
@michal26 Mi się wydaję, że im wjechał jakiś kompleks polaka XD I nie za bardzo szanują Kiwiora jako zawodnika bo "grał ogony" w Arsenalu lub "Mało ważne mecze" XDD
Ja jako fan Arsenalu widziałem jego mecze i Kuba przy stałym dobrym drugim ŚO lub inaczej... Kuba przy liderze obrony (Jakim był w tamtym sezonie u nas Inigo) byłby naprawdę solidny, w tym sezonie takiego stałego króla i dyrygenta obrony nie mamy, ale też by dał radę
1
Wynik lepszy niż gra?
Tak jak pisałem na zakończenie sezonu tak się sprawdza, że ten sezon będzie inny jeśli chodzi o naszą grę. Widać braki Inigo, był on stałym elementem naszej układanki
Nie spodziewam się drugiego takiego walca w postaci Barcelony jak to było sezon temu gdzie jechaliśmy w większości sytuacji z przeciwnikami bez jakichkolwiek skrupułów.
Zespoły widać, że nieco nauczyły się naszej obrony i częściej sobie łamią te nasze spalone. Sezon się dopiero rozpoczyna nie ma co wróżyć z fusów, ale zmiany w grze widać jak na razie spore. No i oczywiście kontuzję one też mają wpływ na grę
VeB!
0
@michal26 W sumie ma to jakiś sens, ale trzech polaków w Barcelonie to bym chyba z radości nie udźwignął XD
1
@Sulimo FIFA 11
Battlefield 1
GTA V
Nostalgia to- GTA SA
0
@michal26 I byłby rezerwowym ?
1
@MirusAmisz Jak wygramy LM to się napijemy tego najdroższego piwa XD
0
@MichuZ44 Bo tak było XD
Ale chłopaki odkupili swoje winy oraz swoje karty zawodnicze i La bamba znów będzie świętować
0
@Technik Ja trafiłem dziś, że lewy wejdzie w 65minucie i strzeli bramkę XD
2
Zwróćcie uwagę jaką robotę wykonał Lewy przy tym rożnym ;)
1
@PuszkinFan Beniaminki z reguły są trudne do gry zwłaszcza na początku sezonu, chyba że jesteś sobie takim Southampton XD
0
Lewy w 15min zrobił więcej niż Torres przez mecz :P
A tak na serio to Ferran sporo dziś pracuję, ja bym ich częściej ze sobą zestawiał kosztem jednego ze skrzydłowych zwłaszcza na takie zespoły jak dziś
0
@Greg1991 Nie będę z tego powodu narzekać, że przeciwnik już zmęczony
bramka to bramka prowadzimy
2
Lewy jeszcze jedna brameczka i się zrówna ze zmarnowanym przez PSG i swoją głupotę brazolem :P
3
Lewandowski z Golem! Znów miałem rację :D
Niestety nie będzie dla was Piwa !
@Kessie @MirusAmisz :P
1
@KamQiX I człowiek by obstawił to by się zesrał XD
Tak to nie obstawiłem i się ziściło XD
Dobra nasza, Lewy to maszyna!!!!!