Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@sebasarna Powiem Ci tak... Sam sobie szkodzisz, walić te sentymenty to jest nie normalne aby dorosła osoba się tak zachowywała... Będziesz JEDYNĄ poszkodowaną osobą w tym związku, musisz postawić granicę dla swojego dobra. Związek związkiem ale sobie odpowiedz na pytanie czy chcesz aby tak twoje życie wyglądało, i żeby to matka twoich dzieci była. Rozumiem cię 5 lat to dużo czasu, są sentymenty jest przyzywczajenia ale serio... Dla własnego dobra odpuść taki związek, parę miesięcy będziesz chodził jak struty ale Ci obiecuję że się wszystko polepszy, postaw na pierwszym miejscu swoją psychikę. Mnie taki związek parę lat temu wywalił na glebę.
Trzeba ucinać toksyczne relację w pniu, ja się męczyłem i nic mi tych lat nie zwróci zmarnowanych
Nie da się żyć w związku jak jedna osoba jest dorosła a druga jest dzieckiem ;)
0
@Stinger_ Niestety Wisła chyba z pierwszego awansuję, a mój Śląsk będzie się raczej bił o 2 miejsce. Ciekaw jestem rozwoju sytuacji w sezonie bo na razie początek zwiastuję mega ścisk i walkę praktycznie co kolejkę
0
Jest gdzieś informacja ile mamy jeszcze długu jako Klub?
Powrót na Camp Nou sprawi, że wyjdziemy na prostą ? Coś ostatnio cisza na ten temat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos No właśnie mi ten screen srogo nie pasował stąd moje pytanie
0
@Azazel_Pazuzu Czyli tak po dżentelmeńsku dostają srogi wpier....?
Oraz się rzucają co faul i nurkują ? XD
Nieźle mają tam nagrzane w głowach. Czyli wychodzi na to, że Real to klub męczenników bo ktoś raczy z nimi grać na 200% a oni biedni chcą tylko spokojnie pokopać XD
Gnębią ich normalnie XDDDD
0
Natrafiłem dziś na parę obrazków z meczu Milan-Napoli i na jednym z nich był Leao a obok niego było aż 7 przeciwników próbujący odebrać mu piłkę XD
To fejk jakiś czy Napoli serio to zrobiło XD Tam wystarczyło (Jeśli to prawda) przelobować lekko całą tą gromadkę i ktoś ma czystą pozycję do strzelenia bramki
2
@Rastafarnianin Moim zdaniem normalnie przy porodzie jak dziecko badają to normalnie powinni orzekać ojcostwo, w sensie co to kogo kosztuję tak w zasadzie? Normalna praktyka
0
@Matheu12 Ja bym bardziej poświęcił czas na naukę języków kosztem studiów magisterskich które mi w zasadzie dadzą tylko papierek
A tak to niczego więcej nie żałuję wyzbyłem się uczucia żalu i żyje mi się spokojniej
0
@Szymemdymek Garcia chyba zagra od 1 minuty a Martin wejdzie w drugiej za kogoś z ŚO tak przeczuwam
0
@MOLESTA Interesujesz się może MMA? Jak tak to jak oceniasz szansę Gamrota z Oliverią ?
1
@Kgorecki2500 a Poluję na Battlefielda 5 lub 6 oczywiście lepiej 6 ale nie wiem czy jakoś znacznie stanieje, a Fifę kupię jak będzie gotowa do grania XD
0
@MOLESTA Ciekaw jestem rezultatu jakby ta walka nie miała wokół siebie kontrowersji i jakby nie rezygnacja Gołoty
4
@MYTO Zdecydowanie tak, Messi i Ronaldo nadal byliby kluczowi w swoich klubach, niestety pieniądze ale też święty spokój zadecydował że grają po za Europą. Nie mają aż tak dużej presji na sobie i grają bo to robią najlepiej
0
@Kitek1640 Kebab też jest spoko chociaż mało oryginalne XD
Męczennik u nich jest top1 a u nas Vifon XD
3
My również nie mogliśmy uwierzyć :P
3
@Kitek1640 To przez jego kręcone włosy oraz kolor XDD
Przyznam szczerze, że fajnie im to wyszło, fajna "ksywka" XD
0
W sumie tutaj na La bambie jest tylu znawców piłki nożnej oraz rynek transferowy każdy ma obcykany, każdy z góry juz wie czy to flop czy też mega kot. To może byśmy zrobili światowej klasy eksperyment i po zwolnieniu Portugalca z MU, byśmy ich wspólnie potrenowali ?
Gorzej byśmy tam chyba nie namieszali, ktoś by fachu trenerskiego zaczerpnął i potem jakieś 4 lub 3 ligowe drużyny potrenował, ktoś by skautem został
Ja myslę, że to całkiem spoko pomysł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FCBparasiempre WOW!!! Dziękuję CI bardzo, czyli wychodzi na to, że Lewy ma mega okazję być w top5 w Historii
Kawał roboty, gratuluję i mega dziękuję
1
@clyde Ja sobie jeszcze dorzucę Milan na fotelu lidera z mega formą i jest świetnie
2
@mekston Szkoda, że Nie Sparta, ale Sparta lubi się wywalać na finiszu więc zawsze lepiej to niż Lublin :P
3
@ViscaelBarca2007 Do Wtorku musze oddać pracę ale mnie promotor pomijał i się obudził dwa dni temu, że mam zrobić poprawki i trochę sram po gaciach że nie zdążę oddać pracy do Wtorku, ale w ostatecznosci wznowie studia i obronie się w Marcu jako tylko formalność XD
0
@LukaszFan W sumie prawda XD
Liga Włoska straciła trochę magi, najważniejsze by Milan wygrał Ligę i wrócił do Europy
0
Nie wiem dlaczego ale nigdy nie lubiłem Napoli, oni dla mnie od lat grają mizernie XD
Grają po prostu regularnie to samo i punktowali
Nie wiem jacyś tacy słabi są XD
4
@Luciano99 Sens wypowiedzi jest zachowany i słowotwórstwo też- Dokładnie w taki sam sposób piszę magisterkę XD
5
Casado niczym Mbappé też był niewidoczny w drugiej połowie :PPPP
1
A tak teraz zupełnie serio to czy Flick zmarnował jakiegoś piłkarza u nas? Na razie same benefity piłkarze mają pod jego okiem
Można powiedzieć, że Fati nic nie pokazał ale tam chyba był problem w nim a nie we Flicku plus olbrzymia konkurencja w składzie
0
@FCBparasiempre Jest gdzieś link do całego rankingu ?
0
@LukaszFan Owszem, ale to też potwierdza moją tezę że mamy mega różnorodność i więcej kluczowych dla wyniku graczy, same plusy (oprócz oczywiście kontuzji )