Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech ta lekcja pokory nauczy ich pokory
7
Nie płakać tutaj i nie zachowywać się jak kibice Realu XD
Zagraliśmy słabo i tyle
1
No cóż udało się nam z Levante ale tutaj juz nie
Oliwa sprawiedliwa
0
Dlaczegoż to gramy dziś bez obrony ? Są oni co najmniej 5metrów za późno we wszystkim
0
La Rambla w żałobie sprzedaje połowę składu XD
0
@ali3gator To prawda! Mój B-klasowy klubik z małej wioski ma piękną murawę a gramy na otwartym polu też co tydzień nie szanując ani nóg ani stanu tejże murawy XD
A jest o 5 razy lepsza niż tam
1
Kurde niby się wzmocniliśmy a tak sobie patrzę to chyba jednak nie do końca XD
1
@blakkudium OOO czyżby Araujo powoli tracił miejsce w składzie ?
0
Manchester United traci 5 pkt do Lidera !!!!
To jest ten sezon, dadzą radę się odbudować XD
0
@NeroTFP1 Szkoda rodzin :/
Niestety umarli na głupotę i nieodpowiedzialność, każdy w wieku nastoletnim robił głupoty większe lub mniejsze, dobrze też, że nikogo postronnego nie zabili
Wyjątkowo triggeruje mnie zawsze temat takich wariatów drogowych bo mi kiedyś kumpla w wieku lat 17 nafurany i pijany śmieć zabił na drodze pędząc ponad 150.....
1
@esem91 U mnie tak, oraz też czasami się nagle film przycina i algorytm się psuję
2
@wyrek Poczekamy na komunikat, może zasłabł ? Może jakieś przeciążenie nastąpiło, może radar źle odległość wymierzył
Pytań tysiąc odpowiedzi na razie brak
2
@Stagiryta Tez mnie to właśnie rozśmieszyło xD
23
Visca el Barca
Figo to zdrajca!!
Dobrej nocy wam życzę xD
1
@Bernard777 Pewnie nie xD Ale będę oglądał piąte przez dziesiąte haha
0
@esem91 Szkoda że akurat do Romy idzie. Ciekawe jak tam będzie z grą
1
Losowanie jutro o 13
Trzeba śledzić
0
@michal26 Polska szósta Liga w Europie XDDD
2
@Encore Napoli sobie ligę angielska skupuje xD
3
No i miałem już piwa nie pić xDD
0
Piękny to jest dzień dla polskiego sportu
Legio nie zepsuj go
5
Legia dawaj jeszcze dwie xD
1
No Morishita no game xdd
1
Grać u siebie mieć mecz pod kontrolą prowadzić spokojnie 3-1 w dwumeczu i się zesrać po przerwie to trzeba mieć talent xD
Oby wygrali dwumecz ale punkty będą tylko za remis......
2
No i były punkty rankingowe i mogą nie być XDDD
0
Dawać Jaga chociaż 1-0
Punkty są potrzebne
0
@Trojanek23 Uśmiechnijcie się xD
0
Tak teraz patrzę to nam Norwegia uciekła i Dania nas przegoniła
2
@BORO_12 Świetnie, tak trzeba robić z naszymi zdolnymi młodzieżowcami, nie każdy będzie mógł grać w pierwszej drużynie
0
Jest chyba pomysł w Manchesterze żeby się skupić na Lidze i mieć gdzieś jakieś pucharki ale jest też ryzyko że tam im też będzie szło słabo XDDD