1

Niech ta lekcja pokory nauczy ich pokory

7

Nie płakać tutaj i nie zachowywać się jak kibice Realu XD
Zagraliśmy słabo i tyle

1

No cóż udało się nam z Levante ale tutaj juz nie
Oliwa sprawiedliwa

0

Dlaczegoż to gramy dziś bez obrony ? Są oni co najmniej 5metrów za późno we wszystkim

0

La Rambla w żałobie sprzedaje połowę składu XD

0

@ali3gator To prawda! Mój B-klasowy klubik z małej wioski ma piękną murawę a gramy na otwartym polu też co tydzień nie szanując ani nóg ani stanu tejże murawy XD
A jest o 5 razy lepsza niż tam

1

Kurde niby się wzmocniliśmy a tak sobie patrzę to chyba jednak nie do końca XD

1

@blakkudium OOO czyżby Araujo powoli tracił miejsce w składzie ?

0

Manchester United traci 5 pkt do Lidera !!!!
To jest ten sezon, dadzą radę się odbudować XD

0

@NeroTFP1 Szkoda rodzin :/
Niestety umarli na głupotę i nieodpowiedzialność, każdy w wieku nastoletnim robił głupoty większe lub mniejsze, dobrze też, że nikogo postronnego nie zabili
Wyjątkowo triggeruje mnie zawsze temat takich wariatów drogowych bo mi kiedyś kumpla w wieku lat 17 nafurany i pijany śmieć zabił na drodze pędząc ponad 150.....

1

@esem91 U mnie tak, oraz też czasami się nagle film przycina i algorytm się psuję

2

@wyrek Poczekamy na komunikat, może zasłabł ? Może jakieś przeciążenie nastąpiło, może radar źle odległość wymierzył
Pytań tysiąc odpowiedzi na razie brak

2

@Stagiryta Tez mnie to właśnie rozśmieszyło xD

23

Visca el Barca
Figo to zdrajca!!

Dobrej nocy wam życzę xD

1

@Bernard777 Pewnie nie xD Ale będę oglądał piąte przez dziesiąte haha

0

@esem91 Szkoda że akurat do Romy idzie. Ciekawe jak tam będzie z grą

1

Losowanie jutro o 13
Trzeba śledzić

0

@michal26 Polska szósta Liga w Europie XDDD

2

@Encore Napoli sobie ligę angielska skupuje xD

3

No i miałem już piwa nie pić xDD

0

Piękny to jest dzień dla polskiego sportu
Legio nie zepsuj go

5

Legia dawaj jeszcze dwie xD

1

No Morishita no game xdd

1

Grać u siebie mieć mecz pod kontrolą prowadzić spokojnie 3-1 w dwumeczu i się zesrać po przerwie to trzeba mieć talent xD
Oby wygrali dwumecz ale punkty będą tylko za remis......

2

No i były punkty rankingowe i mogą nie być XDDD

0

Dawać Jaga chociaż 1-0
Punkty są potrzebne

0

@Trojanek23 Uśmiechnijcie się xD

0

Tak teraz patrzę to nam Norwegia uciekła i Dania nas przegoniła

2

@BORO_12 Świetnie, tak trzeba robić z naszymi zdolnymi młodzieżowcami, nie każdy będzie mógł grać w pierwszej drużynie

0

Jest chyba pomysł w Manchesterze żeby się skupić na Lidze i mieć gdzieś jakieś pucharki ale jest też ryzyko że tam im też będzie szło słabo XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?