3

@macio_944 Dokładnie tak !
To juz nie chodzi o jakiś patriotyzm tylko, jako KAPITAN nie powinien się tak w ogóle wypowiadać... Ego mu wywaliło totalnie
Argumenty, że jest kapitanem i legendą klubu to jedno a to, że jest zwykłym bucem to drugie

4

Wkurzacie się na Yamala tylko dlatego, że was nie zaprosił XDD :P

9

Śmieszne jest to że Tak bardzo się cieszyliście że Nico będzie. Traktowaliście to jako jakiś transfer epokowy a gdy okazało się inaczej to go wyzywacie XDDD
Ja rozumiem że czasy się zmieniają ale po cholerę tyle nienawiści xD
Visca el łebki xD

Nie ma oficjalki to nie ma tematu proste

Miłego dnia wam życzę

14

Nico człowieku zastanów się... Oszukałes i wykorzystałeś 6 tysięcy La ramblowiczów XDDD

4

@4drian0 50? myslałem, że 35 max, ale w sumie ja też już powoli stary jestem :P
Ale to zakrzania

8

@4drian0 Ja jakoś nigdy nie miałem problemów :P

1

@Karol145 Rozumiesz podstawową zasadę, że One nie będą w stanie NIGDY wytworzyć takich zysków by je aż tak mocno opłacać? XDDD
Fundamenty ekonomii
Poziom piłki kobiecej (oglądam je) jest na poziomie juniorów męskich i tak będzie bo własnie fizyczność im nie pozwala na więcej i to nie jest żaden hejt tylko biologiczne uwarunkowanie. Zrozumcie to wreszcie XD

1

@Kgorecki2500 A to akurat prawda co do ścieżek rowerowych we Wro, często sobie jeździłem wokół miasta i po mieście to spoko jest tylko trzeba uważać na tramwaje i w szczególności na pieszych

0

@Kgorecki2500 Teraz trzeba jakoś stamtąd wyjechać :P

0

@Ghostface Ale się rozjuszyłeś :P

3

@fotohobby Oni w tym sezonie cały czas grają rekreacyjnie więc zasadniczo bez zmian w ich tempie XD

0

Najpierw nasza pierwsza Reprezentacja zaliczyła blamaż, potem nasi juniorzy a teraz nasze kobitki też dostały tęgie lanie XD
Paskudny to jest rok jak do tej pory dla naszej reprezentacyjnej piłki (Nie licząc innych odłamów piłki nożnej ;)

1

@kanver_ Owszem, ale też rzadko wychodził nawet jako zmiennik co mocno irytowało Białych XD

0

Wy oglądacie ten turniej wójta z nudów bo oczekujecie nowego sezonu czy z ciekawości ?
Ja mam go np. gdzieś XD
Fajnie, że nasi mogą sobie odpocząć

2

@Faro On w zasadzie nie gra regularnie to też formy nie ma jak złapać, dziwie mu się że nie poszedł na wypożyczenie, ale może Alonso go dobrze zacznie wykorzystywać

8

dopiąć transfer Nico i brać tego Grimaldo bo aż grzech nie skorzystać

2

OOO jest już śledzenie lotów samolotów XD
Wchodzimy w decydującą fazę Sagi transferowej :P

0

@Starrk Taka saga, że rok temu też go tutaj wpychali :P

0

Przyjdzie ten Nico czy nie przyjdzie ? XD
Zaraz to będzie saga niczym Verratti vol2

0

@Pawel13sz Oby nie

0

@AbelKabel ?
To twoje zdanie XD

0

@AlphaNumeric Spoko opcja :)

0

Przeczytałem dziś jakiegoś fejka odnośnie wymiany na linii Milan-Barca
Do nas przyszedłby Leao a do nich Araujo z lekką dopłatą XD
Pomyślałem sobie na pierwszy rzut, że to spoko wymiana ale potem popatrzyłem na nasz skład i sobie zdałem sprawę, że zostalibyśmy z dwoma podstawowymi obrońcami z czego jeden ma już swoje lata a drugi jest młody i dwoma rezerwowymi przy czym Duńczyk raczej będzie chciał odejść
I teraz właściwa treść mojego wpisu a mianowicie, za rok oprócz napastnika powinniśmy się też raczej pooglądać za jakiś środkowym obrońcą bo w obliczu kontuzji (odpukać) mamy niepewnego Araujo, dobrego Garcię i Christensena który będzie chciał odejść, przydałby się jakiś jeden gość

0

@Kredon No właśnie też tak po chwili pomyślałem wtedy to się zgadzam

14

@Safrani Jesteśmy na 22 miejscu jeśli chodzi o bezpieczeństwo ?
Jeżdżąc trochę po Europie mam inne zdanie :P
Chyba, że chodzi o inne typy bezpieczeństwa
Koszty życia to faktycznie bolączka tego kraju

0

@bartekvisca Wyglądowo w miarę ok, ale te gadanie przez nos to mają praktycznie identyczne XD

7

@Encore Stary się powoli odkleja na stare lata niczym młody który jest taki od urodzenia, jednak co w rodzinie to nie zginie XD

0

Garcia już prawie u nas jest, teraz się biorą za Nico oraz do was pytanie. Kto realnie by do nas mógł też przyjść i na jaką pozycję ?

0

@fc20barca za BVB

13

Czy można śmiało określić to największym sukcesem w historii polskiego motosportu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?