@David_Beckham Dasz radę. Do boju. Mi to zajęło gdzieś z miesiąc. Taka oto ciekawostka: grałem na czarno=biało. To znaczy , z wyłączeniem kolorów w TV. Spróbuj, dodaję klimatu w grze. Powodzenia.
Angliki jak zaczęli klękać i "Floydować" z rok czasu, tak i dalej klękają. Już im wszystko jedno przed kim i przed czym, aby tylko klękać. Przyzwyczajenie, cóż zrobisz. Trudno.
@koziar Ech. Jak ja Cie rozumiem. Niestety, każda idea, każda , potrzebuje czasu i zrozumienia przez ludzi. Niestety, my mamy mało czasu, bo Barca jest w naprawdę nieciekawej i bardzo niebezpiecznej sytuacji. Oby nie żałowali za parę łat o błędnych decyzjach. Mam nadzieje że nie potoniemy na dekadę.
@AmigoBlancos Czym On ośmieszył się?! Nie widzę nic takiego. LM to wypalony stwór. Wielka szkoda, ale jeszcze nie wszystkie asy wyłożone na stół. Poczekamy.
@Kvothe07 Ale tu nie chodzi o chęci sędziowania , tu chodzi o to czy sędziom na to pozwolą? Jaki status takiego sędzi? FIFA i UEFA swoim nie pozwoli na 10000%. To kto? Ja?
Wystarczyło przegrać 2=0 z Juve. I tak już piąty sezon LM , w wykonaniu Barcy. Su...a , aż wielki żal serce ściska. Nie trzeba było wygrywać z tym beznadziejnym Juve!! Przegrać, qqqqqa, przegrać różnicą dwóch bramek. To też musieli przej...ć. Brak mi słów.
@Encore Naprawdę?)))) Ten , kto wybierał Dembele albo M,Bappe( jeżeli cóż takiego miało miejsce) musi wziąć do ręki broń i strzelić do swojego pustego łba. "Przecież to było widać od razu", kiedy MB doprowadził Monako do finału LM, że ten chłopak będzie gwiazdą. Będziemy płakać , kiedy on dołączy do Realu. A kiedyś do stanie się na 99%. Dembele...... no cóż, nie chcę złapać banu.
@MesQueUnClub_87 Oglądać filmy z dubbingiem , to przestępstwo. Powinno być ustawowo zabroniono, z wyjątkiem animacji oraz dla ludzi z problemami wzroku i słuchu. Nie rozumiem, naprawdę , jak można oglądać filmy z tłumaczeniem.
Na TVN ulubiony film wszystkich feministek świata : "Zaginiona dziewczyna". Ależ Ona wyrafinowana su...a. Pięknie załatwiła męża, na amen, do końca życia.)))
Myślałem że mi już na La Rambli nic nie zdziwi. Byłem w dużym błędzie. Poemat -oda dla Neymara przebiła wszystko. Aż skopiowałem dla potomnych. LuisSalvano, dałeś czadu. Brawo Ty! )))))))))
@sevs Jest. Około 150 przypadków w dzień. Zamknęli granicy,wprawie. Szlag mi trafia, bo już od długiego czasu trafić nie mogę. A mógł być na tym meczu.(((((
@Arn3th Urodził się w "hiszpańskie arystokratycznej rodzinie". To kim był , Francuzem??! "Francuski aktor Hiszpańskiego pochodzenia", to nie Hiszpan?!!!
1
@PatrychoO Ten "prezencik" dali wszystkim. Ja mam aż dwóch Messi. )))) Jeden LN, drugi OF. )))))))
0
@David_Beckham Dasz radę. Do boju. Mi to zajęło gdzieś z miesiąc. Taka oto ciekawostka: grałem na czarno=biało. To znaczy , z wyłączeniem kolorów w TV. Spróbuj, dodaję klimatu w grze. Powodzenia.
0
@Ronaldinho10VB Jaka niespodzianka? Liga Rosyjska jest mocna. Żadna niespodzianka.
CSKA też wygra, na pewno.
1
Angliki jak zaczęli klękać i "Floydować" z rok czasu, tak i dalej klękają. Już im wszystko jedno przed kim i przed czym, aby tylko klękać. Przyzwyczajenie, cóż zrobisz. Trudno.
0
@koziar Ech. Jak ja Cie rozumiem. Niestety, każda idea, każda , potrzebuje czasu i zrozumienia przez ludzi. Niestety, my mamy mało czasu, bo Barca jest w naprawdę nieciekawej i bardzo niebezpiecznej sytuacji. Oby nie żałowali za parę łat o błędnych decyzjach. Mam nadzieje że nie potoniemy na dekadę.
4
... tchórzostwo nie jest jedną z najstraszliwszych ułomności, ono jest ułomnością najstraszliwszą!
M. Bułhaków. "Mistrz i Małgorzata."
0
@AmigoBlancos Czym On ośmieszył się?! Nie widzę nic takiego. LM to wypalony stwór. Wielka szkoda, ale jeszcze nie wszystkie asy wyłożone na stół. Poczekamy.
0
@Jon_Snow
0
@Kvothe07 Ale tu nie chodzi o chęci sędziowania , tu chodzi o to czy sędziom na to pozwolą? Jaki status takiego sędzi? FIFA i UEFA swoim nie pozwoli na 10000%. To kto? Ja?
1
To wszystko dobrze i wspaniale, Super League i td. Ja się pytam, kto sędziować będzie?
2
@PatrychoO "Ślepnąc od Świateł". Potem "PitBull" ( tylko ten pierwszy, prawdziwy). "Odwróceni" i długo długo nic.
0
@TheHeisenberg Pamiętamy!
1
@Ronaldinho10VB Prawdziwego gracza nie interesuje ani polityka ani pogoda.
0
@Dembouz1899 Z tym Panem na twoim profilu, my możemy powalczyć o puchar Tymbarku, a nie o LM. )))
0
@clyde
Little Nightmares.
Little Nightmares 2.
Inside.
Limbo.
Journey.( Podróż)
5
Wystarczyło przegrać 2=0 z Juve. I tak już piąty sezon LM , w wykonaniu Barcy. Su...a , aż wielki żal serce ściska.
Nie trzeba było wygrywać z tym beznadziejnym Juve!! Przegrać, qqqqqa, przegrać różnicą dwóch bramek. To też musieli przej...ć. Brak mi słów.
0
@Encore Naprawdę?)))) Ten , kto wybierał Dembele albo M,Bappe( jeżeli cóż takiego miało miejsce) musi wziąć do ręki broń i strzelić do swojego pustego łba.
"Przecież to było widać od razu", kiedy MB doprowadził Monako do finału LM, że ten chłopak będzie gwiazdą. Będziemy płakać , kiedy on dołączy do Realu. A kiedyś do stanie się na 99%. Dembele...... no cóż, nie chcę złapać banu.
0
@sniper16x https://www.fragrantica.pl/perfumy/Diesel/Plus-Plus-Masculine-494.html
0
@ranger3120 Taktyk.
2
@MesQueUnClub_87 Oglądać filmy z dubbingiem , to przestępstwo. Powinno być ustawowo zabroniono, z wyjątkiem animacji oraz dla ludzi z problemami wzroku i słuchu. Nie rozumiem, naprawdę , jak można oglądać filmy z tłumaczeniem.
8
Na TVN ulubiony film wszystkich feministek świata : "Zaginiona dziewczyna".
Ależ Ona wyrafinowana su...a. Pięknie załatwiła męża, na amen, do końca życia.)))
8
Myślałem że mi już na La Rambli nic nie zdziwi. Byłem w dużym błędzie.
Poemat -oda dla Neymara przebiła wszystko. Aż skopiowałem dla potomnych.
LuisSalvano, dałeś czadu. Brawo Ty! )))))))))
1
@sawyer00 Yo,yo!
Na zdrowie!
0
@clyde Taktyczny.
2
@FCBMati10 Zdecydowanie "położenie Boa wraz z przerzutką nad Noe". Epicki moment w historii piłki .
1
@sevs Jest. Około 150 przypadków w dzień. Zamknęli granicy,wprawie. Szlag mi trafia, bo już od długiego czasu trafić nie mogę. A mógł być na tym meczu.(((((
1
@Uukasz_93 Nie mamy lepszego. Padaka.
0
@Bykunn Ja nie moge))))
Ja mieszkam w Polsce 22 lata, już nie jestem Gruzinem??!
Jeszcze raz powtarzam, są z POCHODZENIA HISZPANAMI.)))))
0
@Arn3th Urodził się w "hiszpańskie arystokratycznej rodzinie". To kim był , Francuzem??!
"Francuski aktor Hiszpańskiego pochodzenia", to nie Hiszpan?!!!
0
Życie potrafi zaskakiwać.
Tyłu łat....... a okazuje się że Jean Reno i Lui de Funes to Hiszpanie a nie Francuzi.