0

@norbi77 Spróbuj. Nie pożałujesz. Derby Boca vs River Plate. Nalegam.))) Jeden sezon. Proszę.
Po 3 sezonie? Na legendę grasz czy co?)))

0

@Bykunn Ludzie, co z wami? Przecież Polacy to mądry naród. Czy ja musze tłumaczyć się , że tu nie chodzi o śpiewanie. Naprawdę w całych stanach nie znalazło się nikogo a tylko Ledy Gaga , kojażona z Baba Jagą.

0

@Chakalaka Sorry za pytanko. Ty tak na serio zawsze jesteś po "stronie światła" czy to tak tylko na LR? Na serio masz tę przekonanie polityczne? W razie czego , nie lubię polityki i nie mam zamiaru nikogo obrażać.

0

@norbi77 Próbowałeś zagrać ligę Argentyny za Boca albo River?

7

Polityka to szambo. Ale....Ledy Gaga śpiewająca hymn USA , to dopiero tragedia tego narodu. Jaka groteska i upadek cywilizacji Gondoru. Brak słów.

0

@RonnieVEB O,tak.

2

Był u nas na LR chłopiec , "ten, którego imienia nie można wymawiać". O gwiazdach i galaktykach nam opowiadał. O marzeniach i muzyce duszy.
Dziewczynę tą z saksofonem bardzo lubił. Na pamiątkę o nim. La Rambla nic nie zapomina.



3

@PatrychoO Mi zawsze interesuje. O jakim dramacie w PES 20-21 Wy mówi cię? W czym ujawnia się ten dramat? Co takiego dramatycznego widzi cię w gameplay? Ja na serio pytam. Ciekaw jestem o co chodzi?

1

@tomek8756 No cóż wy tak, Panowie? Wszystkich wspominali, a ja się pytam: gdzie Dario? Dario gdzie?
A teraz poproszę herbatki z cytryną. I żeby gęsta była ))))

1

@student97r Wielka szkoda. Pytanko na zakończenie przygody: "Pele,Garrincha, Pilka" Fisunienko, czytałeś?

0

@tomek8756 Przeszkadzają oraz ubolewam że nie "pokazują nagośći ".

0

1

1

@daniel32778 U nas ten "przejściowy" ciągnie się już 5 sezon. Seria nr 221092 . Reżyseria i aktorzy te same. Scenariusz napisany na kolanie. Już niedługo napisy końcowe.

0

@IronSanHybrid Czytałem fora PSG ( Francuskie), a powiem ci,że oni nic tak nie żądzą od swoich , jak tylko upokorzenie Barcy. Wszystko im wybaczą , aby tylko nam dowalić za ten pamiętny mecz. Nastroje jak na wojnie. Oni naprawdę wyłożą się na 1000%. Boje się.

8

Jak ja boje się meczu z PSG. Oby skończyło się łagodnym wyrokiem, bo następnej kompromitacji już nie wytrzymam. Ileż można?

0

@Rudi35 Prawda.

0

@tobiasson92 Właśnie w tym tkwi problem.

0

@ShinobiQWE Niestety , nie tylko emeryci. Zauważyłem jedną rzecz , chociaż na naszej LR. Niby wszyscy tak nienawidzą rządzących, ale zielonki otrzymują najwięcej wpisy o tym jaki dobry jest PiS a jaka obrzydliwa była PO.)))))))
Nie zauważyłeś tego ?

0

@LuisSalvano Masz racje. Brakuje drobnicy. Dajcie mi go na jeden dzień, zapewniam że odejdzie ode mnie zupełnie innym człowiekiem.Bez palców, bez nerki i bez mózgu, który usmaże z czosnkiem i tymiankiem. Chociaż z mózgiem będzie problem, nie za bardzo duży będzie. Za bardzo współczuje cię. Czasami po prostu brakuje kamieni, jak mówił Forest Gump.

1

@didzejos Reżyserska. Czy jest e sieci, nie wiem. Albo wydanie specjalne: DVD, Blu=ray, Blu=ray 4K. Na wszystkich tych nośnikach jest wersja reżyserka.

0

@Foton Bóg daję człowiekowi zęby dwa razy, za trzecim razem trzeba zapłacić. A tak naprawdę, nie wiem skąd taki makabryczne ceny na usługi dentystyczne.

0

@Ghotti Rozumiem facet, bo mi samemu bliżej do Valkhalii niz do następnych urodzin. Mam 4 konsoli xD. Ale kobieta po 60? Jestem zaskoczony.

0

@RosjaninBut 60 =łatka??! To tak na serio czy to taki czarny humor?

1

11

Kiedyś to było. Chyba dziś , nie?
https://naforum.zapodaj.net/8e927a9276fe.jpg.html

3

@izabella Właśnie! Nie rozumiem ludzi które zachwycają się tym "państwem".
Ja im życzę tylko porażki na wszystkich możliwych frontach. Nie chcę sobie wyobrażać co czeka świat, kiedy cała ta horda 2 000 000 000 ludzi zechcę "żyć jak króli". Obrzydliwa nacja, barbarzyńcy i złodzieje intelektualne. Nienawidzę!
https://naforum.zapodaj.net/6ebf0d2192e6.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/140242298bd1.jpg.html

0

Podsumowanie dnia na LR juz było czy za wcześnie?

0

@Gaz Ja zaproponował by zagrać najpierw w God of War Remastered. Chociaż to zupełnie inny gameplay, bo temu nowemu GoW , bliżej do mieszanki RPG z poprzednimi GoW.

2

@Fawrf I wszystko jasne.))))
Proszę o więcej. Dosyć tej polityki, i tak z tego nic nikt nie ma, tylko zadymy. A i tak każdy zostaje na swoim. Jaki sens?xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?