@NaFazieHitman Tak, z ciekawości, jak po twojemu, ile by kosztowało wykupienie tego portalu wraz z LR? Wiem że LaRambla jest bezcenna, ale ciekawi mi koszt ?
@Survier Byłem, mieszkałem. Zdecydowanie polecam Syberię. A pro, prawdziwe Rosjanie mieszkają na Syberii. Zupełnie inne ludzi , niż w Moskwie i reszcie kraju.
@Seneka No tak trzeba było od razu. Podstawa twojej wiedzy to Buddyzm. Rozumiem i akceptuje. To rozmowa na bardzo długi czas oraz skomplikowaną wiedzą. U Buddy było dwie doktryny. Szczerze pozdrawiam.
@Seneka A co to ma do świata zwierząt? Jest jedno podstawowe ezoteryczne pojęcie : nie ciało ma duszę, dusza ma ciało. Świat zwierząt i flory ma zupełnie inne mechanizmy.
@Seneka Nie słuchaj bzdur. Ani jeden poważny duchowny nigdzie i niekiedy nie mówił o wcieleniu do zwierząt i drew. Totalna bzdura. Wymyśl zachodnie cywilizacji.
@Zoker Nie mam teraz czasu. Polecam najpierw : Tybetańska Księga Zmarłych. Po drugiej: my nie możemy i nie mamy takiej świadomości o przeszłych wcieleniach, bo to mechanizm obronny. Wyobraż sobie sytuację , że na przykład stoi przed tobą mały chłopiec , a ty wiesz że w przeszłym wcieleniu to była twoja zmarła żona, albo dziadek i tak w nieskończoność. Absurd. To jest ukryto głęboko w naszych genach.
@Zoker Bardzo długi i skomplikowany temat. Reinkarnacja to podstawa życia. Tylko jedno powiem: ten kto przeżyję 84 cykli (łat), już nie wróci. Jak będę mieć czas napisze więcej.
@Kow_aLL A ja zaproponował by sous=vide (cyrkulator), zamiast thermomixu. A najlepiej oby dwa. Już można kupić za niewielkie pieniądze. Jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, nie nic lepszego. Wybitny smak potraw z cyrkulatora nie ma sobie równych. I zapomni o ziemniakach w każdej postaci. Nic gorszego dla zdrowia.
@ranger3120 Stek robi się tylko z mięsa dojrzałego. To znaczy , mięsa które z miesiąc czasu dojrzało w odpowiedniej temperaturze w odpowiednich warunkach. Świeże mięso nie nadaję się na steka. Jeżeli już, to bardzo gorąca , żeliwna patelnia. Najpierw boki obsmażyć, potem z dwóch stron po 5=6 minut. Czosnek, tymianek zielony, masło. Co to dzisiaj na LR, sami kucharze pozbierali się?))))
@clyde Mało kobiet na forum. Wszyscy chcą umówić się na randkę.))) Bez wazeliny, ale podziwiam, że grasz w DS i Bloodborne. Wybornie. Znam tę gry na wylot, wiem ileż nerwów straciłem. Brawo Ty. ))))
0
@LeoMessi1994 Kaka.
0
@NaFazieHitman Tak, z ciekawości, jak po twojemu, ile by kosztowało wykupienie tego portalu wraz z LR? Wiem że LaRambla jest bezcenna, ale ciekawi mi koszt ?
1
@Survier Byłem, mieszkałem. Zdecydowanie polecam Syberię. A pro, prawdziwe Rosjanie mieszkają na Syberii. Zupełnie inne ludzi , niż w Moskwie i reszcie kraju.
1
Dla czego nie ma podsumowanie dnia? Zbanowany czy przegapilem?
2
@Colon A wiesz że wszystkie tę zdjęcja są czarno-białe. Po otrzymaniu fotografii , nad nią pracują graficy , aby można było to zobaczyć w kolorze.
1
@marcin000019 Ja by tak nie powiedział. Elfy w sosie śmietankowym, przyprawione rozmarynem i kasztanami , smakuje wybornie.
0
@Seneka No tak trzeba było od razu. Podstawa twojej wiedzy to Buddyzm. Rozumiem i akceptuje. To rozmowa na bardzo długi czas oraz skomplikowaną wiedzą. U Buddy było dwie doktryny. Szczerze pozdrawiam.
0
@Seneka Nie odradza się w zwierzęcym albo roślinnym.
0
@Seneka A co to ma do świata zwierząt? Jest jedno podstawowe ezoteryczne pojęcie : nie ciało ma duszę, dusza ma ciało. Świat zwierząt i flory ma zupełnie inne mechanizmy.
0
@Seneka Nie słuchaj bzdur. Ani jeden poważny duchowny nigdzie i niekiedy nie mówił o wcieleniu do zwierząt i drew. Totalna bzdura. Wymyśl zachodnie cywilizacji.
0
@Zoker Nie mam teraz czasu. Polecam najpierw : Tybetańska Księga Zmarłych.
Po drugiej: my nie możemy i nie mamy takiej świadomości o przeszłych wcieleniach, bo to mechanizm obronny. Wyobraż sobie sytuację , że na przykład stoi przed tobą mały chłopiec , a ty wiesz że w przeszłym wcieleniu to była twoja zmarła żona, albo dziadek i tak w nieskończoność. Absurd. To jest ukryto głęboko w naszych genach.
1
@Zoker Bardzo długi i skomplikowany temat. Reinkarnacja to podstawa życia. Tylko jedno powiem: ten kto przeżyję 84 cykli (łat), już nie wróci. Jak będę mieć czas napisze więcej.
1
@norbi77 Maldini, Zanetti.
0
@Kow_aLL A ja zaproponował by sous=vide (cyrkulator), zamiast thermomixu. A najlepiej oby dwa. Już można kupić za niewielkie pieniądze. Jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, nie nic lepszego. Wybitny smak potraw z cyrkulatora nie ma sobie równych.
I zapomni o ziemniakach w każdej postaci. Nic gorszego dla zdrowia.
4
@GeneralXavi Co jest smutnejszego od filmu "Hachiko".
0
@clyde Zdjęcie poproszę do studia. Zdjęcia droga damo.
2
@klopx Intersraler, Atlas Chmur, nu i perełka:"To nie jest kraj dla starszych ludzi".
0
@Nazio87 Że co??!))))
0
Jednak jaka piękną jest ta zima w Mordorze. Nice.
Chociaż sam jestem południowcem, to piep...ć to łato. Nic piękniejszego od śniegu nie ma. Grande.
1
@ranger3120 Stek robi się tylko z mięsa dojrzałego. To znaczy , mięsa które z miesiąc czasu dojrzało w odpowiedniej temperaturze w odpowiednich warunkach. Świeże mięso nie nadaję się na steka.
Jeżeli już, to bardzo gorąca , żeliwna patelnia. Najpierw boki obsmażyć, potem z dwóch stron po 5=6 minut. Czosnek, tymianek zielony, masło.
Co to dzisiaj na LR, sami kucharze pozbierali się?))))
2
@kuz Brawo Ty! Kawałek poproszę do Warszawy , kurierem. )))
0
@sonek Do czasu, jak pokryje się zieloną warstwą. Mam wielką nadzieję że zobaczymy Ci jeszcze na forum.))))
1
@MesQueUnClub_87 W takim razie muszę dla Ciebie jakiś nietuzinkowy przepis podać. Trochę czasu, Panie. Cierpliwości.
1
@MesQueUnClub_87 Jakie danie perfekcyjne gotujesz? Pytam z ciekawości, jako zawodowy.))))
2
@mikael Obowiązkowo. Jeden z najlepszych seriali.
1
@clyde Mało kobiet na forum. Wszyscy chcą umówić się na randkę.)))
Bez wazeliny, ale podziwiam, że grasz w DS i Bloodborne. Wybornie. Znam tę gry na wylot, wiem ileż nerwów straciłem. Brawo Ty. ))))
1
@bartekvisca Zazdroszczę tym ludziom, który myślą że wszystko wróci do "normy" i będzie jak było. A kji tam, zapomnijcie.
3
@clyde Nie spodobała by się ta dyskusja. ))))) Czytałem.
0
@Sulimo Co to za film? O czym, jaki temat?
0
Komentarz usunięty