@kemyt1995 Proszę Ci xD Nie możemy ustąpić realowi mistrzostwa. Nie ma mowy. Serce podpowiada coś innego. Grałem w piłkę, wiem jak takie porażki siedzą w głowie. Niedobrze.
Piłka nożna to brutalny sport. Nie zawsze można tylko wygrywać. Można przeżyć i takie "upokorzenie". Najważniejsze teraz żeby nie załamać się psychiczne. Następuje najważniejszy okres sezonu. Muszą wygrać ligę za wszelką cenę. Liga Mistrzów w tej chwili to raczej Wielki lut szczęścia i fantasy. Jak nie pozbierają się, możemy skończyć sezon z niczym. To dopiero będzie upokorzenie. Nie ma mowy.
@misterio Ciekawa dyskusja u Was tutaj. Ciężko coś dodać w tej dyskusji, bo już wprawie wszystko powiedziano. Napewno to jest przyszłość, którą personalnie nie chcę zaakceptować. Mam wielką nadzieję że to tylko bańka, którą niedługo z wielkim hukiem wybuchnie i zmiecie z planszy wynalazków tej technologii. Ale niestety, tak nie będzie. Raczej pogrzebie miliony bezrobotnych niż swój diabelski potencjał. No cóż, zostaje się tylko jedno, przyłączyć się do tej dwójki i zginąć za przyszłości ludzkości bez AI. Jestem gotów, nie mam nic do stracenia. https://ibb.co/R4sDpQ7g
@MesQueUnClub_87 Journey ( Podróż), ICO ,niestety ,już chyba nie doczekam się na mocnych konsolach. Tylko dla tej jednej gry , trzymam PS3. Niesamowicie piękna gra.
@buglikos Chyba Ci coś pomyliło. Właśnie Valdes nas ratował w meczach Ligi Mistrzów. Pooglądać skróty tych meczów. W lidze, tak, czasami zdarzałi się jemu błędy.
@Lanosss Taaaa. Ja miałem jeszcze gorzej. Dobry znajomy rodziny podarował konsole, made im Japan. Rok 1985! Wszystko po japońsku, instrukcja obsługi , naklejki, gra w zestawie na kartridżu też w języku samurajów. Idź i kup słownik Japoński w 1985 roku. :D Bez internetu, bez instrukcji obsługi i litery z innej galaktyki. Ja pierdole, jak ja to w ogóle odpaliłem i grałem, do dziś nie rozumiem. :D Teraz mają złoty czasy. Docenicie to!
@PatrychoO Polecam też przeczytać książkę: Pewnego razu... w Hollywood - Tarantino Quentin | Książka w Empik https://share.google/SmWsvZSgFoUX11KkJ Pamiętasz moment w którym Cliff chciał zabić swoją żonę na jachtu? Właśnie to zrobił. Po prostu jemu tego nie udowodnili. Kontrowersjina postać. W książce jest rozszerzone tematy.
@misterio Naprawdę, aż nie chcę przyznać się. Wyrzucam sobię tą myśl z głowy, bo jestem mentalnie mocny. Wyrzucony do śmietnika komp z tym jeszcze baaaaaardzo raczkującym systemem. Nie chcę myśleć. Tego nie było. To nieprawda. Quuuuuuuuuuuirwa!!!!!
@BarcaaVEB Jeżeli kupujesz tylko dla siebie, to tańsza opcja w zupełności wystarczy. Jeżeli dla rodziny to zdecydowanie 3 butelki . Dobrze przemyślany sprzęt. Polecam. Jedyny minus , nie zarobisz na kaucji "butelkowej" :D
@Bolton I to ja rozumiem. Niezawodny. Zawsze w Ciebie wierzyłem i wierzę. Malarz na zawsze w naszem sercu. Zawsze chciałem spytać, ale jakoś nie było okazji. Czytałeś w ogóle "Pieśń Lodu i Ognia"? Wiesz że Bolton dużo "gorszy" w książce niż w serialu.
Naprawdę, nocne życie w Polsce nie istnieje. O 1-30 w nocy , a już nikogo nie ma. Wyspie cię się na cmentarzu. Wieczność będzie cię mieć przed sobą. Pobudka, leni.
1
@kemyt1995 Proszę Ci xD
Nie możemy ustąpić realowi mistrzostwa.
Nie ma mowy.
Serce podpowiada coś innego. Grałem w piłkę, wiem jak takie porażki siedzą w głowie. Niedobrze.
2
Piłka nożna to brutalny sport.
Nie zawsze można tylko wygrywać. Można przeżyć i takie "upokorzenie".
Najważniejsze teraz żeby nie załamać się psychiczne. Następuje najważniejszy okres sezonu. Muszą wygrać ligę za wszelką cenę.
Liga Mistrzów w tej chwili to raczej Wielki lut szczęścia i fantasy.
Jak nie pozbierają się, możemy skończyć sezon z niczym. To dopiero będzie upokorzenie. Nie ma mowy.
0
@AmigoBlancos :D:D:D
1
@AmigoBlancos Arsenal wygra bez problemu. I to nie jedną bramką.
Barcelona...... raczej remis.
0
@Eklerek A to z jakiego to będzie ciężki mecz. Rozniosą na strzępy ten Brighton, z 3- 0 albo i więcej.:D
Ciężki mecz to dla Barcy będzie.
0
@Chimera Dzień Tłustego Kebaba.
1
@misterio Kupił domenę, bo pasowała do inicjałów. Sprzedał Polakowi za rekordową kwotę https://share.google/RiCb6K28EZT1zWn0X
5
@NeroTFP1 No nie , qorwa, tylko nie Sosnowiec.
Powiesić. Na placu. Potem odrąbać nogi i ręce.
3
Co, znów nikogo nie ma na posterunku?
Pobudka!
2
@misterio Ciekawa dyskusja u Was tutaj.
Ciężko coś dodać w tej dyskusji, bo już wprawie wszystko powiedziano.
Napewno to jest przyszłość, którą personalnie nie chcę zaakceptować.
Mam wielką nadzieję że to tylko bańka, którą niedługo z wielkim hukiem wybuchnie i zmiecie z planszy wynalazków tej technologii. Ale niestety, tak nie będzie.
Raczej pogrzebie miliony bezrobotnych niż swój diabelski potencjał.
No cóż, zostaje się tylko jedno, przyłączyć się do tej dwójki i zginąć za przyszłości ludzkości bez AI. Jestem gotów, nie mam nic do stracenia.
https://ibb.co/R4sDpQ7g
1
@MesQueUnClub_87 Journey ( Podróż),
ICO ,niestety ,już chyba nie doczekam się na mocnych konsolach. Tylko dla tej jednej gry , trzymam PS3. Niesamowicie piękna gra.
0
@4drian0 Czekam tylko na swe gry.
GTA 6 i właśnie Reanimal.
Będzie moc.!
3
@Kessie
1
@Cyzix Z tych "pospolitych" , najlepszy. Sprawdzono.
0
@Laminedependencia Ale "grana padano" albo "parmezan" będzie. Będzie, tak? Bazylia też, nie?
2
@buglikos Chyba Ci coś pomyliło. Właśnie Valdes nas ratował w meczach Ligi Mistrzów. Pooglądać skróty tych meczów.
W lidze, tak, czasami zdarzałi się jemu błędy.
1
@PatrychoO Super.
Ja bardzo lubię wszystkie jego filmy.
Ale...." Nienawistna Ósemka" oglądałem chyba z dziesięć razy. Majstersztyk.
2
@Lanosss Taaaa. Ja miałem jeszcze gorzej. Dobry znajomy rodziny podarował konsole, made im Japan. Rok 1985!
Wszystko po japońsku, instrukcja obsługi , naklejki, gra w zestawie na kartridżu też w języku samurajów. Idź i kup słownik Japoński w 1985 roku. :D Bez internetu, bez instrukcji obsługi i litery z innej galaktyki. Ja pierdole, jak ja to w ogóle odpaliłem i grałem, do dziś nie rozumiem. :D
Teraz mają złoty czasy. Docenicie to!
1
@PatrychoO Polecam też przeczytać książkę: Pewnego razu... w Hollywood - Tarantino Quentin | Książka w Empik https://share.google/SmWsvZSgFoUX11KkJ
Pamiętasz moment w którym Cliff chciał zabić swoją żonę na jachtu? Właśnie to zrobił. Po prostu jemu tego nie udowodnili. Kontrowersjina postać.
W książce jest rozszerzone tematy.
1
@maroon Dałem link z google:D
Sosnowiec forever.:D
1
@misterio Naprawdę, aż nie chcę przyznać się. Wyrzucam sobię tą myśl z głowy, bo jestem mentalnie mocny.
Wyrzucony do śmietnika komp z tym jeszcze baaaaaardzo raczkującym systemem.
Nie chcę myśleć. Tego nie było. To nieprawda. Quuuuuuuuuuuirwa!!!!!
0
@BarcaaVEB Jeżeli kupujesz tylko dla siebie, to tańsza opcja w zupełności wystarczy. Jeżeli dla rodziny to zdecydowanie 3 butelki . Dobrze przemyślany sprzęt. Polecam.
Jedyny minus , nie zarobisz na kaucji "butelkowej" :D
Jak oszukać butelkomat Żabki? To dziecinnie proste - Telepolis.pl https://share.google/kgOCgXwZ8FKQg8ULB
2
@Jakchcesz Klepsydra albo Dazdraperma lepiej brzmi.
Teraz, poczekaj, @Bolton przyjdzie, to napewno coś wymyśli.
1
Staruchy z LaRambla, pamiętajcie ten film-komedie?
"Parszywe dranie". 1988r.
Fajna komedia.
2
@misterio Japan, to osobny wszechświat. :D
Mam jednego znajomego Japończyka.
Powiem tak, wyśmienity materiał na dysertację naukową:D
4
Co by nie mówić, Bruno Fernandez, pasował by do nas Idealnie.
Razem z Pedri środek boiska był by zabójczy.
Marzenie.
3
@adi7adi8 Nic nie rozumiem w tym sporcie. To raczej zabawa niż sport, jak szachy.
2
@Bolton I to ja rozumiem. Niezawodny.
Zawsze w Ciebie wierzyłem i wierzę.
Malarz na zawsze w naszem sercu.
Zawsze chciałem spytać, ale jakoś nie było okazji. Czytałeś w ogóle "Pieśń Lodu i Ognia"? Wiesz że Bolton dużo "gorszy" w książce niż w serialu.
2
@adi7adi8 Jakiego golfa??!
4
Naprawdę, nocne życie w Polsce nie istnieje.
O 1-30 w nocy , a już nikogo nie ma.
Wyspie cię się na cmentarzu.
Wieczność będzie cię mieć przed sobą.
Pobudka, leni.