1

@Bolton Oczywiście. Oni szukają profi w stosowaniu sadomasochistycznych tortur.

1

@Lisek Że co? Że skąd? :D
Myślałem że jestem jedynym Gruzinem na LR, a tutaj proszę bardzo , na połowę Gruzin w administracji:D
ჩემი მისალმებები

1

@Kessie O co chodzi? Nie zrozumiałem.

1

@Laminedependencia Właśnie.
Trump myśli że są.

3

Każdemu obywatelu Grenlandii należy się chociaż jeden pingwin.
Zielona Karta i stały pobyt każdemu pingwinu.! Do boju, Panie Prezydencie.
LaRambla a tobą, kochany.

1

@Kessie Masz. Żeby nie latać po tych wszystkich chatGPT, wszystko w jednym miejscu. Natychmiastowe porównywanie odpowiedzi AI | Dokładny agregator AI https://share.google/2hldbHvdPdqiwA3RS
https://www.eye2.ai/c/6237bfac-3e59-4f74-b4db-34f864ac2d93

2

@Kapitan hawk Na bank , w tym starciu nie było by wygranego.

1

@misterio Tak jak wyżej powiedział @kanver_ , w tej chwili nie mamy udowodnionej teorii o nieskończonośći wszechświata, tak jak i początku.
Jeżeli nie brać pod uwagę czysto naukowe podejście, to w świętych księgach Hinduizmu i Buddyzmu, byt wszechświata bez początku i końca, jest podstawą Kosmologii.


4

@misterio I to nazywa się, zdrowe podejście. Całkowicie zgadzam się.

10

@MesQueUnClub_87
Wieczny dylemat. Dawać czy nie dawać?
Klasyk wlatuje:


2

@Bolton Nie, bez żartów, nie widziałem.
Teraz sprawdzę.

2

@Laminedependencia Ech....
Kiedy coś piszę @Luciano99 , proszę bardzo dokładnie przeczytać.
On na połowę jest w świecie kwantowym , druga połówka w świecie fizycznym.
Taki dysonans.
Patrz na post wyżej. :D

3

@Bolton Napewno @Luciano99 maczał w tym palcy.
Wstyd spytać, kto to jest , ten cały Epstein?

2

@Luciano99 Lucio, gdzie Ty to wszystko wygrzebujesz?
Zostaw w spokoju ten chatGPT, bo doprowadzisz do katastrofy nuklearnej.:D

1

@NeroTFP1 Ten kto pochował swoją pierwszą żonę na pole golfowym , żeby nie płacić podatek, ( na swoim prywatnym polu golfowym) , może być sumiennym i normalnym człowiekiem? W żadnym wypadku.
Fakt.
A tak naprawdę, ten świat zasługuje na coś takiego jak ten "prezydent".

2

@Karol145 Żartujesz?
Przecież to jedna z niewielu rzeczy na tej planecie, która trzyma przy życiu.
Achtung , a wszystko staję się świetnym i romantycznym. Perfecta.


0

@Rastafarnianin "Jeszcze nie radość, a już starość ". R. Bolton

2

@FCBparasiempre Ja też. Ja też.

2

@Kessie O, jesteś. Słodka para Twix. A gdzie druga połówka Twix,a? @Bolton ?
Bez was LaBomba to nie to samo.:D
Czekam.

1

@MessiForeverTheBest Przecież o tym mówię. Partaczy a nie programiści.

2

Barca wygrała. Jest stosunkowo dobrze, teraz cząs na nurtujące pytanie.
@misterio , na ile wiem, jesteś zwolennikiem hipotezy (teorii) symulacji wszechświata.
Krótko mówiąc i bez naukowych terminów, wszystko jest zmodulowano przez wybitnych programistów, czarna dziura to dysk twardy z informacją o następnym wszechświecie i td.
Pytanie brzmi następująco: na jakiej skalę oceniasz robotę "wybitnych i wszechmocnych informatyków , które zbudowali kwantowo- komputerową symulację wszechświata"?
Od 1 do 9. Bo idealnego nie ma.
Moja skromna ocena tych partaczy to 3/9.
Czołem.

0

@Pawlak1992 Miałem. Więcej tam nie zagram nie wiem co. Dla mnie szachy to , lampka wina, teramisu może być, spokój i minimum po 1 godzinie na partię. Nikt teraz tego nie chcę, szybkie szachy to dla mnie bez sensu.
Ranking miałem 1800+ . Średnie.

5

Słodka dwójka, wzywam: @Kessie @Bolton
https://ibb.co/chJX97K8

0

@LjakRoberciik Właśnie. Po prostu nie da się tam zagrać. Wszyscy już wszystkie kombinacje znają na pamięć. Co to za plaga.

2

@Kessie No i jest dwójka niezawodnych. @Bolton i @Kessie
Szacun.

2

Ten wasz pieprzony AI zabił moją ulubioną grę. Grę w szachy. Ta gra straciła jakikolwiek sens, bo sami boty i oszuści na platformach.
Nie rozumiem, co za sens grać z pomocą "sztucznej inteligencji".
Adios szachy. Smutno.

0

@Gibbon_FCB Bo widzę tutaj już blady strach , bo real wygrał. Koniec świata.

5

A ja mówię wam "nie lękajcie się". Nie możliwe żeby odwieczny rywal przegrywał wszystko co leci. Tak nie bywa.
I pamiętaj cię, my zawsze mieli ciężary w meczach LM. Więcej mi szkoda przegranej z PSG , bo spokojnie mogli zremisować .
I jeszcze jedno.
Na gargantujcznie mały czas wyobraź cię sobię że w innym wszechświecie to trenerem realu jest Flick. Wyobraź cię sobię jaka to była by maszyna z takim składem, który oni mają. To dopiero była by tragedia.
A tak, to my jeszcze powalczymy. Z niepełnosprawną obroną, ale powalczymy.
Ave Cesar.

2

@misterio Floor796 https://share.google/gI40LkCUw76JMNde7
Bawicie się dobrze. :D
Jak klikniesz na jakikolwiek postać, to będziesz miał info z nią związane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?