0

@clyde Ja pierwszy, ja pierwszy. Nie zniknęłem.
Śmiało.

1

@Faro Arsenal zostawcie w spokoju.
W ogóle nie rozumiem tego chejtu wobec Arsenalu.
Co oni nam takiego zrobili?
Zawsze z nimi graliśmy bez żadnych awantur i przekrętów. Najladnej grająca drużyna w całej tej wyspiarskie lidze.
Ave Arsenal .
Teraz zawołam @Kessie , to wtedy po innemu porozmawiajmy:)

0

@tomek8756 Nie, nie , "Privet" mówią do znajomych i sąsiedzi. Do grafów , książę i właścicieli ziem mówi się: Zdrastwujcie, albo Den Dobry, albo Moijo Pocztenie. "
Tym bardziej do Boltona. :)

1

@Bolton Żadnego zamku, właśnie z piasku, wy tak i nie zdobyli. :)
Kapitulacja, to wasze motto. :)

2

@Bolton Wszyscy wiedzą jak wy skończyły, Boltony.

0

@4drian0 Pesymizm , to podstawa życia na tej zesr....ej planecie.
Optimisci zawsze przegrywają, zawszę.

0

@VAMOS1899LaMasia :) Miotła też raz w roku strzela.

0

@Popitek12 :) Przestań używać muchomory. :)
Do Messi nie zbliżył się nikt i wątpię że komukolwiek ta sztuka uda się.

1

@Faro Pesymista , jest dobrze poinformowanym optymistą.
Zgadzam się. Czeka nas dziś ciężka przeprawa. A tym bardziej że gramy o 18-45. Zawsze mamy problemy , kiedy gramy nie o 21.
Może i wygramy ale nie tak łatwo jak wydaje się większości.
Będę bardzo zadowolony, jeżeli mylę się.

2

@Cochise :)
Teraz napewno dobrej nocy.
Nie mogłem tego nie wstawić:)


2

@Cochise Moje drodzy koledzy, zaczynali my od ciągu Fibonacciego i teorii wszechświata, skończyliśmy jako alkoholiki:)
Czasy zmieniają się, wiem że z takimi ludźmi jak Wy, naprawimy ten świat.
Wola mi moja poczciwa kotka, więc pewnie już czas na spoczynek. Pozostaje z szacunkiem, Assis Moreira.:)
Adios.

2

@Cochise Tak jak "czacza" gruzińska. 70-80 % .
Nienawidzę tego trunku. Pijesz jak wodę a potem nie pamiętasz kim jesteś i w jakim wszechświecie jesteś. Masakra.:)



2

@Cochise Co jak co , ale piwa jako napój nie rozumiem od słowa absolutnie:)
Lampka dobrego wytrawnego wina, tiramisu, trochę winogron, trochę seru dojrzewającego, LaRambla o drugiej w nocy i tak można smakować życia. :)


0

@misterio Ziemią to unikalna planeta w unikalnym systemie Słonecznym.
Naprawdę, życie na poziomie bakterii i prostych organizmów może i jest na planetach, ale życie inteligentne to już raczej bardzo złożony i arcerzadki proces w skali wszechświata.
My jako gatunek, unikalnym zjawiskiem w skali wszechświata. Napewno.

1

@Cochise Chyba żartujesz?:)
Tak piękne, tylko że po 40 -50 już stają się coraz bardziej "grubsze ":)
Tak jak wszystkie Południowe kobietki.
Włoszki kłania się:)
Nie wszystkie oczywiście, ale w większości. :)
Do Słowianek daleko wszystkim kobietam na świecie. To już na serio.

3

@misterio No coś. Moja kolejka.
Jeżeli hipotetycznie wyobrazić wszystkie potrzebne składowe , zaczynając od najprostszego replikatora , prokariontów i abiogenezy, na przykład 50 na 50 %, co jest wynikiem raczej z teorii fantastyki, to i tak otrzymamy niewyobrażalną cyfrę: 10 w minus 24 . Co daje nam 1 do trilliona trilionow.
Tyle wynosi szanse na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie.
Żyjcie teraz z tym.

1

@Kgorecki2500 Kopiuj -wklej moja kotka w nocy. Zawsze:)


5

Nocna zmiana zaczyna się.
Gdzie ten afroamerykański nocny administrator?
Pobudka.
Coś ciekawego poproszę.

1

@Arkon Pewno tego.
24h Francuska Racja Żywnościowa RCIR MRE Wojskowa Dobowa Lio Sr Menu 5 c • Cena, Opinie • po 1945 17486007445 • Allegro https://share.google/NDvIPLfrdpAgWbHR7

1

@Kgorecki2500 Siorstroming na Ciebie czeka. Do przetestowania:)
Wtedy dopiero będziesz moim personalnym bohaterem.:)

6

@NeroTFP1 No co Ty? Leo oczywiście.
Nie ma u niego nieudanych roli, co nie można powiedzieć o konkurencie.

1

@Encore Nie strasz tak ludzi.
Naprawdę dało by się polubić tą reprezentację, ale pod jednym jedynym warunkiem. Nie muszę mówić jakim , bo i tak wszyscy wiedzą jakim.
To było by nie do przeżycia, jak by oni zdobyli MS mając w składzie tego którego nie można wymawiać.
Nie strasz.;)

1

@VamoSBarca88 Jak by chciałbym zamienić się tym jednym genem. :)
Co trzy cztery dni muszę używać Gilett.

1

@fart Właśnie. Absolutnie nieodpowiedni moment.

3

Życie to dar, życie to przeżycie, życie to nieskończona podróż, życie to cud i td.
Jedyne co nienawidzę w tym życiowym bytu , to je...ne golenie. Może ktoś za mnie to zrobić?:)

1

@fart .Aż złość bierze. Z jakiego c..ja , na c...j , po jaki c..j , On potrzebował tych głupich , niefortunnych i nieprzemyślanych insinujacij ? Na c..j w ogóle jemu to było potrzebne.?
Co chciał tym osiągnąć?
Jakby ktoś inny, można przeboleć, zapomnieć i wymazać, ale nie Generał.
Durna historia z nieszczęśliwym zakończeniem.

Chyba post był o czymś innym?:)

3

@Pawlak1992 Właśnie dla tego zbieram filmy na nośnikach fizycznych Blue-ray oraz DVD. Miejsce zajmują, to akurat prawda, ale coś za coś.


1

@Bolton Nie mam chorągwi, ale zawsze gotów . Nie wiem na co, ale jak Boltony wzywają to nie ma odwrotu.

2

Nic ciekawego. Nocna zmiana nieudana.
Oddaję palmę pierwszeństwa i życzę dobrej nocy albo udanego dnia. Adios.

2

@partymaker Potwierdzam. Z własnego doświadczenia, jedna z najlepszych kuchni na świecie. Obłęd.
Szkoda że zniszczyli taki piękny kraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?