2

@blakkudium To naprawdę "czarny humor".

0

@Ptasior Nie ma czym straszyć. Trzy piłkarzy na poziomie, reszta nie dosięga klasą. Bez szans. Występ na Euro to wypadek przy pracę. Piłka nożna nie są na pierwszym miejscu, rugby na pierwszym potem sporty walki , dżudo i td.

0

Ktoś chyba dziś na Portugalię postawił, nie? :D
Nieobliczalna reprezentacja.

1

@Bolton Co to jest , jakiś drwal, jak tutaj przepisy od samego klanu Bolton.
Nie będę podawał składniki , bo to jest przerażające.
A tak na serio, bardzo ciekawa książka kucharska.
https://ibb.co/SwbZcm09

2

@misterio Było już coś takiego, ale nie w takiej skali. Burza magnetyczna w 1859 roku – Wikipedia, wolna encyklopedia https://share.google/FEQ247YhX9PxTtCPF
Jeżeli będzie powtórka, chociaż takiej mocy, to skutki będą dużo poważne.
Świat zero-jedynkowy bardzo uzależniony od satelitów, które padną jak muchy. Nastąpi katastrofa technologiczna.
Ziemia takie scenariusze już przeżywała, nie jeden raz.


6

@July_6_BcN Kessie tak nie gotuje.
Gotuje z szacunkiem, wyrafinowane.


7

Jest po 4 nad ranem.. Idę spać. Dobrej nocy .
"Szczęście, to kiedy z wielką przyjemnością idziesz do roboty, żeby po robocie z jeszcze większą przyjemnośćią wrócić do swego domu" L.Kessie.

4

@fart Zaskoczenie. Teraz na serio.
Wiara i religia, to zupełnie odmienne doktryny.
Wierzę , ale nie mam dowodów.
A po drugie, zawsze głęboko wierzących chciałem spytać. Z czego , na jakiej podstawie, wszyscy wierzą że On jest dobry , miłosierny, wszechmogący i zawsze wybacza?
Wszystko co nas otacza, wszystko co jest na tej planecie i wszystko w wszechświecie, zaprzecza temu faktu. Nie teorii, a faktycznie.

2

@misterio Nasz gatunek ludzki jest taki beznadziejny w każdym aspekcie, zaczynając od biologii i kończąc inteligencją, że głęboko w podświadomości, zawsze liczymy na cud .
W tym wypadku na cud przybycia obcej cywilizacji, która naprawi i pomoże w tym burdelu , który my nazywamy "cywilizacją".
Nici z tego. Nikt nie przebędzie, nikt nie pomoże , nie będzie cudów. I nie będzie żadnych obcych.
Zwykła kometa , z niezwykłymi jak na system Słoneczny cechami , innymi pierwiastkiami i odmiennym zachowaniem w odróżnieniu od komet nam znanych. Bo przybyła z bardzo daleka.
Nic więcej.

1

@Kgorecki2500 SCW-10 , jak Lewandowski dzisiaj. Niezawodna broń.


1

@Destroyer_of_Worlds
Dla tych , kto nie zna kim jest Kamila Valieva.



0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

3

@MesQueUnClub_87 Wszyscy , kto kochają piłkę nożną, wiedzą o tym że nikt blisko Messi nie ma podjazdu.
Po prostu nie mogą przeżyć tego , że najlepszy piłkarz wszech czasów grał w Barcelonie przez większość swojej kariery.
Ja tylko wyobrażam ile przekleństw padło podczas ostatniej akcji Francuzów w finale MŚ , jakie tragedii emocjonalne i łez było , bo bramkarz Argentyny miał interwencję życia.
Nie przeżyją tego. Nie ma szans.

0

@lucas/catalan Nie rozumiem tego podejścia, ale każdy ma prawo kupować co chcę.
Jeżeli już zamienniki to bierz Arabskie odpowiedniki. Przykład:


0

@lithotripter :D:D:D
Opinia w tym wypadku nie może być adekwatna do języka kulturalnego , który stosuję się szacunku do oponenta, w tym wypadku do osoby która zgotowała ten niesamowity przepis na pizzę.

1

@fart W Warszawie??!
A chyba żartujesz:D
Bez miliona nie ma szans.:D No chyba że z teleskopem.:D
Pojeździłem trochę po Polsce, ale Ci w tajemnicy powiem , nie ma bardziej "zaawansowanych umysłowo " kobiet niż w Warszawie.
Stolica, proszę Pana. :D


1

@fart Otóż, nie. ,
Zdecydowanie nie.
Brutalne, masochicznie, tak żeby nie mogła opamiętać się , chwytaj od razu albo chociaż spróbuj, bo co masz do stracenia. Życie tylko jedno, potem będzie żałować , dla czego szańce nie wykorzystał.:D
Ta planeta nie miejsce na uprzejmość i dobro. Co nie ,to nie.

1

@Sulimo Bardzo fajna przygoda, bo grą to ciężko nazwać. Koty górą.

1

@fart nie, no! Człowiek-niespodzianka.
Mało tego że astrofizyk, to jeszcze muzykę klasyczną słucha. Brawo!
Lubię to.

1

@don'T.R.I.P.e Chyba spróbuję. Bo tę soul,sy już znudzili się. Dziękuję.

2

@Kessie :D To jeszcze git.
Nie, to chyba nie dla mnie ta "gra".

3

@Azazel_Pazuzu Zajebiste.
No to idę na doktora. :D

4

@Kgorecki2500 To chyba nie dla mnie.
Już nie ten skill. Mam na myśli on-line.
Tam sami sicario i wagnerowcy .

5

Battlefield 6.
Ech....
Z 10 lat nie grałem w" strzelanki".
Zechciało się staremu zagrać , no to trafiło do mnie.
Doktora poproszę, pilnie. Co za horror.
Nie zdążyłem na podwórko wejść, już z dziesięć razy zginąłem. Co za młodzież rośnie, jeszcze ta dzicz ze wschodu, wszystko rozwalają, normalnie pospacerować nie można , bo wszędzie czołgi i myśliwcy, totalny chaos.:D Nie widziałem że zgodziłem się na Apokalipsę.
Chyba pójdę na pilota.

0

@AxelF Czytałem to , chyba z 3 dni temu.
Nie będę wypowiadać się na ten temat z wiadomych przyczyn.
Powiem trochę po innemu.
Jeżeli każdy , a w szczególności politycy , mielibyście możliwość lotu w kosmos, zobaczyli by planetę Ziemia , niebieską, piękną, samotną w otchłani kosmosu, to wtedy może trochę ochłonęli by od tych wszystkich patriotycznych i politycznych marazmow, a zrozumieli by że to wszystko ch...a warte w porównaniu z darem , które nazywa się życie. Po prostu, kiedyś nad tutaj nie było i kiedyś nad tutaj nie będzie, na 100%, szkoda po prostu marnować życie na takie pierdoły jak polityka.


5

@FCBparasiempre DiStefano, Maradona, Messi.........
Argentyna dała światu najlepszych.
Bazylia też , kiedyś.


0

5

@Kessie Nareszcie znalazłem reklamę z Twoim udziałem:


2

@MessiForeverTheBest No , nie do końca żart.
Wszystkie cywilizacji, które istnieli na Ziemi, byli zniszczone przez kataklizmy klimatyczne, nie technologiczne.
Co teraz zrobi ta biedna Jamajka, kiedy najpotężniejszy huragan naszych czasów uderzy w nich?
Opanowanie klimatu planety , to oznacza wielkość cywilizacji. Chociaż to wprawie niemożliwe.

1

To nie skala Kardaszowa , decydują o wielkości cywilizacji, a opanowanie nad klimatem swojej własnej planety, co musi być nadzwyczajnym technologicznym osiągnięciem. Co wprawie niemożliwe, że względu na prawa natury.Tylko potem pozyskanie dodatkowej energii z gwiazd i budowanie pierścieni energetycznych. Nie?
@misterio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?