1

@CLS63AMG Tak naprawdę, skala Kardaszowa, to wprawie niemożliwa do zrealizowania projekt dla każdej teoretycznie istniejącej cywilizacji.
Proste pytanie: skąd na jakiekolwiek planiecie typy ziemskiej, zdobyć materiały na zbudowanie pierścieni energetycznych dla zdobywania energii słońca?
Proszę o odpowiedź.
Nie do rady.
Dla każdej cywilizacji.

1

@Roobo Przecież to ten, pracownik @Kessie co z zakładu uciekł.

2

@Roobo No to oni powinni otrzymać orden jakiś Państwowy a nie trafić do aresztu.
Innowacja niesamowita.
Po prostu brawo!!

1

@Luciano99 Ciekawe, co było w komentarzu za 45 zielonych $. ?

0

@reakwon Rozumiem.
To muzyka dla poświęconych , takich jak waszą wysokość. Przepraszam za moją głęboką niewiedzę odnośnie takiego wielkiego zespołu z agencji towarzyskiej.
Dzban. :D

1

@Comentateiro Nowoczesność.
Tak teraz to nazywa się.
Oni są teraz jednorazowe, jak kondomy, wszystkie tę zespoły "muzyczne".


0

@PatrychoO :D:D:D
Dzieło przyzwyczajenia.:D

3

@Kessie Ty to lepiej za swoimi pracownikami oglądaj. Noszą aby co, naprawdę, różowy nie pasuje absolutnie.
https://www.facebook.com/share/p/1FEjpmm1Tw/

0

@clyde Jak wybuchnie 3 WŚ, to już niczego nie będzie.
Ten , kto trochę dużo waży, za jakiś czas , jak skończą się psy i reszta pożywienia, pierwsze pójdą pod nóż.
Nasza , tak zwana "cywilizacja" , skończy się bardzo szybko , kanibalizm będzie na pierwszym miejscu. Potem reszta.:D

0

@Bykunn No to ten cały Manwe też chyba jakiś zboczeniec.
W ogóle cała ta niby drużyna dobroci i sprawiedliwośći z Gandalfem na czele , sami ignoranci i oszuści. :D

1

Komentarz usunięty

0

@Varkond Głębokie gardło.

0

@gumaz O, widzę poważne poważne posiłki wyrwałeś.
A i tak .... Jebać to wasze pieprzone łato. :D

0

@gumaz Aha. Tylko że biedny chłopak musi gotować się w tym piekle gastronomicznym , żeby takie miłośniki pieprzonego lata mogli sobię o tak hotdogga wcinać w krótkich spodenkach i z gołym torsem.
Pieprzyć to wasze syfiaste lato. Pieprzyć.

1

@Krzysztof1987Spoko jedzonko.
Tak jak jestem z branży, to mój Ci szacunek.
Ale..... Uciekaj z fastfood, bo niczemu tam nie nauczy się, jeżeli chcesz coś osiągnąć w tej branży i masz jakiekolwiek ambicje.
Czołem.

1

@BorzyKrzys Tak, nieśmiało spytam, serio.
Kim jest ta "artystka"? Kolega pyta.

1

@fart No no , proszę Pana:D
Gruzja w tej chwili ma bardzo zdolną młodzież. Serio.
Dobrze grają.
Nie dziwię się jak z Portugalią powalczą.
To jest grupa śmierci, tak naprawdę.
Bo jeszcze i Francja w grupie.

2

@Kapitan hawk U nich jeszcze Hattori Hanzo na bramce.

1

@Comentateiro Aha.
Zapomniałeś dodać: Jari Kurri, Slavomir Jagr i Michael Jordan.
Razjebą są twoją Finlandię wraz z Santa Klausem.
1-0.

5

Jestem na wakacjach i nie rozmawiam z LaRambla.
Spadajcie.

2

@Kluivert_P WC? :D
Ja też boję się że zdobędzie MŚ.
To dopiero będzie tragedia.
Wyobrarzasz sobie taki horror:
ME- 1
LN- 2
MŚ -1
Złota piłka -6.
Qorwaa, nie przeżyje tego.
Przecież to lepiej niech zacznie się trzecia światowa wojna:D

6

Bez Pedro, Lamina , Nico chciał wygrać mecz.
Bez tego trio, Hiszpania to tak naprawdę średni zespół.
Morata , to wisienka na torcie.

0

@Stinger_ Stało się.
Ja Ci mówię, ta Portugalia namiesza na MŚ.

1

No to , Portugeze to bierze.
Cwaniak Ronaldo zamierzono zszedł z bojska, bo wie że bez niego wygrają.

2

@IronSanHybrid Piękne.
Włoska kuchnia the best.
Smacznego:D

0

@Gall Poproszę o spis pewniejszych ekip od Portugalii w tym momencie.
Nie jestem jasnowidzem , po prostu widzę wielki potencjał tej drużyny.
P.S. Już powoli trzeba przygotować Złotą Piłkę dla Vitin,i , może w następnym sezonie. Jeżeli nie złapie kontuzji. Niesamowity piłkarz wyrósł pod okiem Enrique.

1

@misterio Zagrają w półfinale, boję się że i w finale. A tam wszystko możliwe.
Wierzę że fala kwantowa nie pozwoli na taką ewentualność. :D

0

@APTAPT Zakład nie zrobimy, ale zachowaj ten post. Pogadamy po MŚ, dobrze?
Zrób kopię.

1

Wy tutaj Gadu-Gadu , a ja jak oglądam tą reprezentację Portugalii, to powiem wam że półfinał MŚ to oni napewno zagrają.
Wprawie nie mają słabych punktów, z wyjątkiem Samego.
Środek boiska genialny, obrona światowy poziom, staruszek z przodu , ale bramki zdobywa.
Kto ich może ewentualnie zatrzymać ?
A teraz wyobraź cię najgorszy scenariusz: finał MŚ : Hiszpania -Portugalia . Portugalia wygrywa. Staruszek zrobi to co Messi, w swoim ostatnim wielkim turnieju.
Straszna historia była by , nie?



0

@Aragorn33 Patologia w swoim żywiole.
Debili z notatnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?