@michal26 Nie chcę się mi tutaj wykładów pisać. Ale to ma wspólnego i to dużo. Już pisałam o tym. Mało czasu mamy, 20-30 lat . Potem zacznie się łańcuchowe wybudzenie wulkanów. I nie jednego. To już było i nie raz w historii tej planety. Po prostu mamy próg , który nie przeskoczymy. Tak musi być.
@kubinho1032 Chcesz wrócić do stanu kawalera? Nie wiem czy polecić. Na AON Rembertów jest strzelnica. Znajomy tam pracował instruktorem. Przyszedł do nego facet postrzelać. Żadnych od znaków czegoś nienormalnego nie podawał. Wystrzelił parę nabojów do tarczy , potem stezelił sobie w łeb. Gdzieś około 8-9 lat temu.
@Sulimo To tylko początek. Już oficjalnie potwierdzone, temperatura na całej powierzchni planety podniosła się na 1,5 stopni. Naukowy fakt. Co za tym idzie, bardzo poważne skutki , a przebudzenie uśpionych wulkanów jedno z nich. Bo ludzi w większości myślą, co to jest 1,5 stopni. Nie zdają sobie sprawy jak katastrofalne czekają wszystkich skutki tego małego podniesienia temperatury.
@misterio To dopiero pytanie. Jest granica która my , jako gatunek, nie możemy przeskoczyć ani zrozumieć. Nigdzie. Niekiedy. W fizyce kwantowej, jak my wszyscy wiemy o 2 w nocy, podstawą i fundamentem istnienia jest funkcja falowa. Żeby w ogóle zaczęła działać i można było jakimkolwiek sposobem " zmierzyć" falę kwantową potrzebny ...... Obserwator. :D O 2 w nocy potwierdzam, cały wszechświat to fikcja, hologram i zabawa dla Obserwatora. Dobrej nocy.
@Szczygiel06 A jakie preferujesz? Oud, drewno, dymne, kwiatowe, orientalne, kościelne, cytrusowe? Świat perfum , to wszechświat bez końca i kraju. Bardzo ciężko polecić tak po prostu, nie znając preferencji innego. Mam dużo w kolekcji ,bo lubię ten świat perfumerii. Jaka kwota do wydania?
@Szczygiel06 Ten parfum właśnie z tych , którzy musisz najpierw przetestować. Koniecznie! Bardzo specyficzny parfum, nie dla każdego! Kupiłem jeden raz. Skończył się. Więcej już jego nie kupię. Za tą cenę, jest morze innych , dużo ciekawszych zapachów.
LaRambla po pierwszej połowie zwolniła wszystkich, wraz ze sztabem medycznym i mieszkańcami okolic Barcelony. No cóż, bywa. Na tym polega piękno piłki nożnej, trzeba wierzyć do ostatniego gwiadku. Barca forever.
@escarabajo Wsio zapominam Ci spytać. Jak skończył się ten turniej pod egidą CONIFA? Nie mogę znaleźć info. Ta ,moja ulubiona Seklerczyzna wygrała ? :D
@MesQueUnClub_87 5 lat i wszystko w porządku. Zależy dla czego właśnie OLED chcesz. Jeżeli filmy na nośnikach 4 K , to zdecydowanie polecam. Nic lepszego, nie licząc tv za 100 000 zt z punktowym podświetleniem. TV i tak nie oglądam. Tylko filmy i gry. Polecam.
@marcin62 A może tak , odpuścić sobie dwójkę i od razu zagrać Dark Soul,s III ? Strasznie męcząca ta dwójka. Fabularnie nie powiązana z jedynką i trójką. Najlepsza część sagi , to zdecydowanie DS 3. Do bóju.
@MesQueUnClub_87 Mogę przyznać się, że naprawdę pierwszy raz słyszę o tej grze. Souls,y to mój masthave, ale tego tytułu nie znam. Teraz najważniejsze pytanie. Muszę zagrać ,? Czy mechanika gry jest podobna?
1
@MesQueUnClub_87
https://simracerpro.pl/9-najlepszych-kierownic-dla-playstation-5/
Miałem Logitech, płaciłem coś w okolicach 2000zt.
Sprzedałem na c...j. Bo to bardzo i to bardzo uzależnia. Naprawdę, czasami myślałem jak to wieczorem usiądę za kierownicą w Gran Turismo.
Uważaj.
3
@FCBparasiempre Też za nim nie przepadałem.
Za dużo gadał.
1
Naprawdę, już wystarczy.
Bardzo mi szkoda tej nieszczęsnej Valencii.
1
@michal26 Nie chcę się mi tutaj wykładów pisać. Ale to ma wspólnego i to dużo.
Już pisałam o tym. Mało czasu mamy, 20-30 lat . Potem zacznie się łańcuchowe wybudzenie wulkanów. I nie jednego.
To już było i nie raz w historii tej planety.
Po prostu mamy próg , który nie przeskoczymy. Tak musi być.
0
@kubinho1032 Chcesz wrócić do stanu kawalera?
Nie wiem czy polecić.
Na AON Rembertów jest strzelnica.
Znajomy tam pracował instruktorem.
Przyszedł do nego facet postrzelać.
Żadnych od znaków czegoś nienormalnego nie podawał. Wystrzelił parę nabojów do tarczy , potem stezelił sobie w łeb.
Gdzieś około 8-9 lat temu.
1
@Sulimo Jesteś w błędzie.
3
@Sulimo To tylko początek.
Już oficjalnie potwierdzone, temperatura na całej powierzchni planety podniosła się na 1,5 stopni. Naukowy fakt.
Co za tym idzie, bardzo poważne skutki , a przebudzenie uśpionych wulkanów jedno z nich.
Bo ludzi w większości myślą, co to jest 1,5 stopni. Nie zdają sobie sprawy jak katastrofalne czekają wszystkich skutki tego małego podniesienia temperatury.
3
@Azi Oczywiście że za mało.
Dożywocie w Syberyjskim largu.
Tam to dopiero poczuje co to jest dożywocie, a nie Europejskie odpoczynki w więzieniu.
1
W tych popołudniowych meczach , zawsze mamy problemy.
Oby skończyło by się wygraną.
Będzie ciężko.
"Przecież to widać od razu."
1
@Pawlak1992 https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Frederick_Forsyth
U niego wprawie wszystkie książki o polityce i trailery.
"Dzień Szakala" , jedna z najlepszych.
1
@misterio To dopiero pytanie.
Jest granica która my , jako gatunek, nie możemy przeskoczyć ani zrozumieć. Nigdzie. Niekiedy.
W fizyce kwantowej, jak my wszyscy wiemy o 2 w nocy, podstawą i fundamentem istnienia jest funkcja falowa.
Żeby w ogóle zaczęła działać i można było jakimkolwiek sposobem " zmierzyć" falę kwantową potrzebny ...... Obserwator. :D
O 2 w nocy potwierdzam, cały wszechświat to fikcja, hologram i zabawa dla Obserwatora.
Dobrej nocy.
0
@Szczygiel06 A jakie preferujesz?
Oud, drewno, dymne, kwiatowe, orientalne, kościelne, cytrusowe?
Świat perfum , to wszechświat bez końca i kraju.
Bardzo ciężko polecić tak po prostu, nie znając preferencji innego.
Mam dużo w kolekcji ,bo lubię ten świat perfumerii.
Jaka kwota do wydania?
1
@Szczygiel06 Ten parfum właśnie z tych , którzy musisz najpierw przetestować.
Koniecznie!
Bardzo specyficzny parfum, nie dla każdego!
Kupiłem jeden raz. Skończył się.
Więcej już jego nie kupię.
Za tą cenę, jest morze innych , dużo ciekawszych zapachów.
1
@Luciano99 Znów twoi pracowniki rozrabiają? Chyba za dużo im płacisz.
23
LaRambla po pierwszej połowie zwolniła wszystkich, wraz ze sztabem medycznym i mieszkańcami okolic Barcelony.
No cóż, bywa.
Na tym polega piękno piłki nożnej, trzeba wierzyć do ostatniego gwiadku.
Barca forever.
1
@escarabajo Nie, Panie .
https://en.m.wikipedia.org/wiki/2024_CONIFA_World_Football_Cup
1
@escarabajo Bo kiedyś pisałeś o tym turnieju.
Lubisz tę egzotyczne rozrywki. :D
Turniej krajów niby niepodległych.
0
@escarabajo Wsio zapominam Ci spytać.
Jak skończył się ten turniej pod egidą CONIFA?
Nie mogę znaleźć info.
Ta ,moja ulubiona Seklerczyzna wygrała ? :D
1
@MesQueUnClub_87 5 lat i wszystko w porządku.
Zależy dla czego właśnie OLED chcesz.
Jeżeli filmy na nośnikach 4 K , to zdecydowanie polecam. Nic lepszego, nie licząc tv za 100 000 zt z punktowym podświetleniem.
TV i tak nie oglądam.
Tylko filmy i gry.
Polecam.
0
@Danny Gaucho A to niby czemu powinien być "dawno pomijany"?
Ja to z przyjemnością czytam jego wywiady.
Ale , każdy ma inny gust.
2
@MesQueUnClub96
@Don-Corleone
2
@MichalZZZ Griezman zmarnował karnego w 87 minuty.
Słabo zagrało Atletico.
2
@Luciano99 Po pierwszej , moje serdeczne gratulacje za wygraną w plebiscycie dekady!
A nie mówiłem.:D
Po drugie, a jaki rozmiar masz? 3 XXXL?
3
@escarabajo Babangida i Babajaru. :D
1
@marcin62 A może tak , odpuścić sobie dwójkę i od razu zagrać Dark Soul,s III ?
Strasznie męcząca ta dwójka.
Fabularnie nie powiązana z jedynką i trójką.
Najlepsza część sagi , to zdecydowanie DS 3.
Do bóju.
0
@MesQueUnClub_87 Mogę przyznać się, że naprawdę pierwszy raz słyszę o tej grze.
Souls,y to mój masthave, ale tego tytułu nie znam.
Teraz najważniejsze pytanie.
Muszę zagrać ,? Czy mechanika gry jest podobna?
1
@MesQueUnClub96
Na Canal + Foot transmisja.
Dla Ciebie specjalnie będę opowiadać przebieg meczu, w razie czego.
0
@Katalończyk 99 Jeszcze jak sprzedaje.
Tylko że w tajemnicę i zaufanym osobom.
Karnet na tydzień, to chyba skrzynka wódki.
0
@BorzyKrzys Tylko dwa nazwiska z tego spisu: Denzel i Wybitny Day-Lewis.
Ten drugi, dla mnie personalnie, najlepszy aktor wszech czasów.
1
@misterio , znasz tą aplikację?
Dobra zabawa. Polecam.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Aerfish.UniverseSplitter