0

@Kengo I to się ceni.
Tak z ciekawości: masz ten tekst w schowku, czy od razu szukasz linka?:D

0

@Danny Gaucho Naprawdę nie rozumiem tego. Nie umiem i nie chcę żeby kiedykolwiek taka myśl przyszła do głowy.

1

Jakie to uczucie, kiedy kogoś "zgłaszasz"?
Satysfakcja? Życiowe motto? Poczucie sprawiedliwości, naprawa świata albo umarłe marzenie o pracę w milicji?
Co?

2

Nie wiem jak skończy się ten mecz, ale musimy w rewanżu bardzo poćwiczyć karne.

0

@Sulimo Pieprzyć ten Inter.
Obrzydliwy football w włoskim stylu.
Nigdzie ich nie szanowałem i nie będę.
Może wygrać każdy aby tylko nie ten protoplasta catenaccio.
Co tam mówić, jak ich największą legenda to ....... Obrońca. Zanetti. :D

1

@Hosh Nie to już wyższy level odklejki od rzeczywistości, kibicowanie Realu . Zaglada na kwantowym poziomie.

3

Ten , kto kibicuje Interu , nieważne w tym meczu czy ogólnie , niech sobie walnie Ob ścianę w łeb.
Jak czemuś takiemu można kibicować.
Co musi tam podobać się, w tej niby piłce od Interu? . I to od początku istnienia tego klubu.
Po prostu chcę wiedzieć.

1

Jebane włoskie catenaccio.
Atletico pomnożyć na dwa..
Bardzo chciałem Bayern, ale niestety spotkała nas męczarnia.
Remis będzie dobrym wynikiem z tymi defensorami. Nienawidzę włoskie piłki.

3

Przecież to spalony na 100%

5

A teraz sobie wyobraźcie że Jego Jegomość Flick miał by do dyspozycji: Messi, Suareza, Neimar, Iniesta, Xavi i resztę?
Mam pewność że z minimum 3 puchary Mistrzów mieli by w gablocie na 100%.
Właśnie takiej determinacji i wściekłośći nam zabrakło w tych pamiętnych meczach.

3

Madrydskie zoo w pewnym blasku.
Oni nie umieją przegrywać z pokorą, zawsze ktoś musi być winny , tylko nie oni.
Ale oni nas wymęczyli , pokraki.


8

To nie czerwona, tak?
Jebane szczury.

2

Chuj wam w dupę ścierwo madrydskie.

1

"Podczas , gdy oni grają piękniejszą piłkę"
No to jego poniosło. Not koment.
Ale co oczekiwać od zakochanego w catenaccio.

1

Człowiek który, poszedł dobrowolnie na front, walczył śmiało za Ojczyznę, stracił wzrok na jakiś czas, był ciężko ranny , półprzytomny doszedł do szpitala, kiedy jego ukochany kraj przegrał wojnę, nie wytrzymał takiego stanu rzeczy i zastrzelił się, ten człowiek jest patriotem swojego kraju?
Tak czy nie?

1

@Bykunn No oczywiście.
Żartowałem przecież:D Chociaż....
A tak na serio, nigdzie i niekiedy my , jako gatunek , nie mamy szans na jakiekolwiek długie podróże w kosmosie.
Największą barierą, to po prostu biologia.
Największa i nie do pokonania barierą , to kosmiczna radiacja. Nie do rady.
Zapłodnienie w kosmosie też niemożliwe, naukowo potwierdzony fakt.

1

@Bykunn Zostaw cię tych nieszczęsnych w spokoju.
Macie jeszcze dużo gatunków na Ziemię do unicestwienia.
Do roboty.

0

@Starrk No i po K2-18B. Dograli się.
Mam nadzieję że nigdzie nie wybudujemy statków kosmicznych zdolnych do podróży gwiazdnych.
Spoczywaj cię w spokojem K2 -lecianie.

1

@Michael24 Popraw cię jeżeli mylę się.
Zdobywcy Złotej Piłki pod wodzą Ancelotti.:
Szewczenko.
Kaka.
Canavaro.
Ronaldo.
Ronaldo 7
Benzema.
Chyba jeszcze kogoś brakuje.
Przypominaj cię.
Przecież to wybitny trener.

3

@KamQiX Raczej o Notatniku.
Spisek wraz z szpitalem psychiatrycznym, to napewno notatnik.
Brawo autor.
P.S. Już zamówione.

1

Jeżeli jest tutaj jakiś kibice Interu, mogę spytać.
Może cię powiedzieć co wami kieruje, jaka tajemnicza siła i mroczna egzystencja zmusza Was do kibicowania takiemu futbolu?
Naprawdę chcę wiedzieć, co wami kieruje, nie licząc ambasady Argentyny.

10

Skład Realu na dzisiejszy mecz.


1

@Comentateiro Chciał być, nie?
Ja też wolę Bayern w półfinale, ale.......
nadzieja wraz z miłością to najgłupsza rzecz na tej żeś...j planiecie .

2

@Isso89 Rozumiem. Szkoda, a cena i tak powinna być dostosowana do ręcznej roboty. Tanio nie może być.
Ale jest ludzi na tym świecie, którzy gotowi zapłacić za dobrą robotę.:D
Szacunek dla dziewczyny. Czołem.

0

@Isso89 A teraz na poważnie.
Czy istnieje możliwość zamówienia, oczywiście za opłatę. ?
Czekam na odpowiedź.
Z szacunkiem.

0

I to właśnie jest nasz największy problem, krótka ławka rezerwowych.
To przecież widać od razu: jesteś my fizycznie zmięczone długim sezonem, a zmienników jak na lekarstwo.

0

@Cule_10 Creed Aventus.
Black Afgano.
Ganimed.
Hermes ( po 40 łat.)
To starczy.

3

@Ojciec5tkidzieci Naprawdę, brak słów.
Dożywocie w jak najgorszych warunkach.
Żadne kara śmierci, bo to bardzo humanistyczne.
Poj.....e śmieci.

2

Bardzo proszę pamiętać, że oni grają o życie , być albo nie. Barcelona gra o triumf w LL.
A to jest duuuuuuuuża różnica.
Oby dowieźli ten wynik, będę więcej niż zadowolony.

1

@Kessie Widziałem Ci dziś na tym sparingu warsztatowym. No , trzeba przyznać, wymiatacz. :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?