2

@fart Fartowny, niestety u nas nie ma planu. Wszystko to jeden wielki chaos i niekompetencja. Miałem i mam obawy , że to będzie ciągnąć się bardzo długo.
10 lat, qorwa , 10 lat jesteśmy po za Ligą Mistrzów!!!! Suka, 10 je...ch łat.
I co rok to samo..

7

Zatrudnienie Portugalczyków, nieważnie czy piłkarzy czy stanowisko w klubie Barcelona, powinno być zabroniono ustawowo i bezwzględnie.
Mamy przez nich tylko komplikacji i problemy we wszystkim.

0

@Comentateiro W takim wypadku wskazuje inny kierunek.
Chociaż to wszystko wina systemu, systemu który na to wszystko pozwala.
Możesz mi powiedzieć, albo nie, podać przykłady takich barbarzyńskich zachowań, na przykład...... Na Sycylii?
Ja myślisz co z nimi było by po takich czynach. No właśnie. No właśnie.....

0

@Comentateiro A może tak wziąć przykład chociaż by z Emiratów Arabskich, albo z Arabii Saudyjskiej?
Nie zobaczysz tam "inżynierów" tak po prostu spacerujących po mieście.
Każdy z nich ma wizę roboczą, specjalnie ośrodki dla robotników, brak możliwości ściągania rodziny. I .td.
Pracujesz, zarabiasz, nie masz mandatów i wykroczeń, proszę bardzo,, jesteś mile widzianym. Czy to jest aż tak skomplikowane?

1

@Colon Seriale to nie moja bajka . Ale jak już to spis do studia.:
Napewno będziesz zdziwiony , ale to tak :
Soprano.
Odwróceni.
Szepnąć od Świateł.
Breaking Bad .
Brygada (russki kryminalny serial).

0

@Sulimo Żeby Yellowstone pierdyknoł.

1

@insp1re Ja. Nie uważam ten serial za najlepszy. Za bardzo dużo niepotrzebnych wątków. Top 5 , tak. Ale napewno nie numer jeden.

5

@fart Ten świat naprawdę schodzi na psy. Coś takiego. Taylor Swift, zbiera pewne stadiony. Katastrofa ludzkiego gustu.
Przecież ona nie umie śpiewać:D

1

@IronSanHybrid Super.
Następnym razem zrób naleśniki z ..... teramisu. Ja tak robię.
Ten samy krem do teramisu , do naleśników, do lodówki na 3-4 godziny . Posypać kakao , listki mięty , truskawki albo wiśni do dekoru.
Smacznego. :D

0

@PatrychoO Nike, to stan umysłu.
Nie ma podjazdy do Adidas.
Wiecznie muszą swoje wielkie logo wstawić wszędzie.
Balansiaga numer dwa.

1

@kubix05 13 wojownik. Dobry aktor.

0

@Ojciec5tkidzieci E, tam. Trzynasty wojownik nie potrzebuje medalu.
Banderas, chyba ma nazwisko. :D

0

@Salchent :D Po prostu pokazuje w tej "dyskusji" , jaki ten świat stał łatwy w manipulacji. :D Wszystkiego i wszystkich.
Kłaniam się:D:D

0

@messicocacola Oczywiście.:D

0

@ProMILs Ale kajak nie skaczę przez bariery i płoty . Żagiel też. :D

1

Z jakiej to kutangi, w sporcie konnym na olimpiadzie, medal otrzymuje jeździec a nie kobyla?
To powinno być tak: mistrz olimpijski, koń albo kobyła , ze wszystkimi należącymi atrybutami olimpijskimi.
Co ma z tym wspólnego jeździec, który najmniej zasługuje na cokolwiek.
Gdzie wszystkie te pseudo-obroncy praw zwierząt?!

1

@Colon Szachy.......

2

Niemiec Christian Kukuk na koniu Checker 47 został mistrzem olimpijskim.
Ciekawostka.
Ten właśnie koń jest że stajni.... Thomasa Mullera. Tak, tego samego Mullera, piłkarza i byłego reprezentanta Niemiec i Bayernu Monachium.
Gratulacje dla konia.


0

@Sulimo ,Wiesz o tym że drewka kawy , którą tak wszyscy lubią, odpylają właśnie muchy. Nie pszczółki, nie motyli a właśnie muchy. Pozdrawiam.

0

@norbi77 Ja mam NG+7 :D

0

@norbi77 No to nie spotkamy się.
Szkoda.
Powodzenia w grze.

0

@norbi77 Jaki poziom postaci masz?
PS 4 czy PS5 ?

1

@Kgorecki2500 Klocki LEGO nie kupuje.
Bo są z plastiku:D
W moim dzieciństwie byli z żeliwa.

8

@MesQueUnClub96 Zazdrościsz?

0

@Yamal_Williams Nic. Po prostu koniec.
Już tego nie da się naprawić. Tylko przez wielką wojnę. Nie ma innej drogi.

13

Europę zachodnią już nic nie uratuje. To początek końca. Tylko ślepy tego nie widzi.
Ta cywilizacja już nie istnieje, tylko że do nich ten niezaprzeczalny fakt jeszcze nie dotarł.
Ognisko już zgasło, został popiół.
Aut. Można wyłączyć światło i rozejść.

4

Real to taki typowy fast-food. Zawsze wiesz czego oczekujesz jak idziesz do MacRealu.
Zawsze taki sam smak i szybka obsługa.
Bez fajerwerków, ale stabilnie smaczne.
Z Barceloną to już tak nie jest.
Albo ma trzy gwiazdki Michellen albo jest zwyczajną restauracja , których jest pewno na każdym kroku.
Nie mamy już prawdziwego szefa kuchni, sou-shef też jest do bani, menu przeciętne, żadnych szans na gwiazdkę od Michellen, kucharzy taki sobie, na kuchni bałagan.


1

@Kidd Ten film , to perełka w mojej kolekcji. Stellbook.
Zabiorę że sobą na drugi świat. :D

2

@Kgorecki2500 Ryż. Wyłącznie basmati. Prawdziwy. Minimum 2,5- 3 cm długości.
Mniej to nie basmati.
Masło, kolendra w końcu po ugotowaniu.
Ryż gotować z anyżem gwiazdastym, 2-3 duży sztuki na kilogram ryżu.
Bon apetyt.

1

@Kidd Najlepszy film post-apokalips. Mroczny, szaro-czarny, brutalny .
I taka nas czeka rzeczywistość, jeżeli ludzkość nie opamiętaje się.
Książka, jedną z najlepszych.
Stawie na równo z księgą "Jestem legendą"
Film do obowiązkówego obejrzenia.
Mast have.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?