3

Byłem dziś na cmentarzu, w Sosnowcu.
Resztę tej historii sami skończ cię.......

3

1

@Sulimo Jakim trzeba być пидарасом , żeby coś takiego robić. Debili.

1

@MesQueUnClub_87 Koło sansary Ci czeka.
Tybetańska księga Ci w pomoc. Będziesz przygotowany na wszelkie możliwości.
Odrodzi się w nowym życiu .:D
A tak na serio, dużo zdrowia.
Spirytus, dużo czarnego mielonego pieprzu , wymieszać i wypić. Od razu do łóżka.
Rano będziesz w Nirvanie.

2

@Ogorinho1974 Spytaj @Luciano99 , oni tam w warsztacie chyba wszyscy po hiszpańsku mówią.

8

@Luciano99 Tarantino:" Nienawistna Dziewiątka".

6

@Luciano99 Za dużo tych zajęć z murzynem. Nie każdy wytrzyma taki napięty grafik.

2

@kubix05 Wybitny aktor.
On jest jak Ben Kingsley, który może zagrać w firmie rolę szufladę na obuwie, a będzie wybitna kreacją pewna tragedii albo humoru.

1

@Sulimo Nie chcę się na to patrzeć.
Masakra.

5

@Eto'o9 R10 Właśnie dla tego zawsze stawiałem i będę stawił Valdesa , wyżej od Niemca. Zwykły bramkarz, których jest pełno w Europie i na Świecie.
Żadny cudotwórca.

0

@Peciak Kiedy on był na światowym poziomie? Proszę przypomni. W LaLige?
Czy na ławce rezerwowych w reprezentacji?
Światowy poziom ??! :D

0

Jeden z najgorszych bramkarzy w poważnej piłce ( La Liga nie liczy się) , jest naszym kapitanem. Serio? On po prostu jest zwyczajnym bramkarzem, nic więcej.
Jest niezawodny w fatalnych decyzjach na pozycji bramkarza.

0

@macio_944 To my powinniśmy byli zrobić to z 5-6 lat temu.
Może cię mi ukrzyżować, ale to powiem głośno: nie widać nam Ligi mistrzów dopóki w bramce będzie ten, dobrze grający nogami. I ten samy błąd co 10 mecz. To samo zawsze.

3

Żarty żartami, ale my na już potrzebujemy normalnego bramkarza.
Dobrego zamiennika na poziomie. Bo ten nie nauczy się niekiedy że nie podaje się piłek do obrońców i defensorów, jeżeli oni pod pressingem.

0

@Prorokk Niewolnikiem nie chcę, ale ja nie jeźdze pijanym za kierownicą i nie mam zakazu . Lepiej już to niż zabójcy za kierownicą.

3

@kamar24 No to będą razem odpowiadać. Pasowało by Ci takie rozwiązanie? Pożyczył być swoje prawo jazdy?!

2

W samochodzie powinien być czujnik , czytnik , zwał jak zwał, na prawo jazdy. Przecież i tak wszystko jest powiązano z bazą danych kierowcy. Wystarczy czip w prawie jazdy i wsio. Jeżeli masz zakaz prowadzenia samochodu i innego transportu , po prostu albo nie odpali się silnik samochodu albo od razu służby będą wiedzieli że masz zakaz prowadzenia samochodu.

0

@MichalZZZ Masz już tego tableta?
Jak wrażenia?

0

@Kgorecki2500 Jeden c..j, co lektor co dubbing. :D

1

@Kgorecki2500 Tak. Shrek z polskim lektorem i A&O jest cudowny.
Filmy oglądam wyłącznie z napisami. Tylko tak.

1

@Rastafarnianin Lektor w filmach powinno być zabroniono ustawowo. Wyjątek animacje i Asterix Obelix pierwsza część.

0

@19Riki20 Satelita. + Foot

3

https://files.fm/u/w6h9ma864k
@Luciano99 przeszedł długą i ciężką drogę, do zarządzania jedną z najlepszych wulkanizacji świata.
Opowiada w tym filmiku o swoich wspomnieniach. Podziwiać i szanować!

0

@vangoor To młodzieży grają. Teraz.

4

No i c.....j. Monaco- Barcelona 2-2.!!
Obrona tragiczna.

5

Monaco - Barcelona. 0-2 . Młodzieżowe.
Druga bramka z karnego.

1

Właśnie oglądam.
1-0 dla Barcelony w meczu z Monaco.
Strzelec bramki , Paradas. Jeżeli kogoś to interesuje.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale zaniosło Ci:D
Jak ja rozumiem odwiedziłeś tylko wschodniowe tereny kraju.
A czego nie powiedziałeś że zamierzasz jechać? Załatwił by Ci prawdziwych pasjonatów czaczy i wina, w tym jednego księdza alkoholika. :D .
Ale w Batumi i tak nie byłeś .
Co do pieszych i ruchu na drogach.
Jakie pieszy , co to za wynalazek?:D
Ruch drogowy i przepisy ?! Żartujesz? :D
Razem z piątka dzieci byłeś? :D

1

@dawidlampa Jeszcze raz powtórzę.
On jest dobrym bramkarzem, ale.... nie jest ratownikiem.
My potrzebowali Ratownika w najważniejszych meczach, a nie dobrego bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?