0

@clyde Jedynka lepsza. Druga część tez dobra ale nie na tyle. Końcówka drugiej części zaskakująca.

6

@Luciano99 Najlepsze w tych filmikach, to muzyka na początku od studia Lucius.
Brzmi jak Liga Mistrzów.
Brawo Ty! :D

4

Bardzo czekam na kontynuację tej cudownej gry.
Małe koszmary:D
Będzie 3 część, jeżeli ktoś nie wiedział o tym.


0

@Lucyfffer Ostatniego widziałem chyba z 5-6 lat temu. Ale to Warszawa, chociaż zawsze było ich pełno w ogródku.
Teraz nie ma ani jednego.

3

Kij z tymi jamnikami. Ja się pytam , gdzie podzieli się wszystkie wróbli.?!

0

@4drian0 Nie zgadzam się.
Zamęczył mi Seciro.
Wszystko to samo. Nudna gra.

1

@MesQueUnClub_87 Że względu na to , co ci podoba się w grach , to polecam zdecydowanie Bloodborne.
Szybko, boleśnie, śmierć na każdym kroku. Szybki gameplay.
Żyć nie umierać.
Elden Ring też ci podejdzie.
Ale najpierw Bloodborne.
Rzekłem.

1

@MesQueUnClub_87 Najgorsza gra od Miadzaki. Wszystko w tej grze budowano na bloku i zapomentywaniu ruchów przeciwnika.
Najłatwiejszy z soul,sów to Dark Souls 3.
Żeby skończyć Sekiro musisz wejść w stan kundalini.


2

Nikt nie wie, gdzie można takie drzwi zamówić?
https://ibb.co/n8dmRNv

2

@MesQueUnClub_87 Kiedy już całkiem zrozumiesz temat , to na końcu obowiązkowo do przeczytania i zrozumienia ta książka:https://lubimyczytac.pl/ksiazka/145636/tybetanska-ksiega-umarlych
Najperw czyta się od początku do końca, potem z końca na początek.
U Buddy było dwie doktryny, tak jak u Jezusa. Jedna dla nie wtajemniczonych, druga dla tych , kto zrozumiał całkowity sens. Budda "rozumu", Budda "Serca".
Ta druga , niedostępna dla zwykłych uczniów.
Życzę wielkiego powodzenia.

1

@MichalZZZ Nigdzie nie miałem Lenowvo. Nic na ten temat nie mogę podpowiedzieć.
Ale jedno wiem na 100%, do oglądania filmów nie ma nic lepszego niż Sony.
Sprawdzono.
Że względu na parametry tego Lenovo , może być dobrym tabletem.
Podziel się później czy warto było.
Czołem.

1

@MichalZZZ Miałem różnych firm tablety.
Mam i teraz dwa. IPad oraz Sony Xperia.
Zdecydowanie Sony.
Największa zaleta Sony, panoramiczny ekran , niezawodny i cienki jak papier, długa praca, elegancja.
Więcej korzystam z Sony niż z iPada.
Polecam.

1

@Rastafarnianin Naprawdę podziwiam ludzi , którzy chodzą głosować na polityków , którzy mają ich gdzieś.
Mało tego , jeszcze i gotowy zagryźć innego , bo nie na tego oddał swój głos. :D
Polityka to największe bagno tego świata.

0

@kubix05 Prawdziwa Mirinda tylko z mandarynek. Tylko.
Żadna pomarańcza.
Pamiętam ten smak.

0

@Krzysztof1987 Co to jest??!
Jesteś w obozie koncentracyjnym?

0

@D10SLEO A ta kupa starych ubrań z drugie ręki nikogo nie obchodzi? :D
Poj.....y świat.

0

@Sysia11 Też można.
Znalazłeś nowy gatunek.
LaRambla jest niezawodna .

0

@Sysia11 No. Wprawie to samo.

10

@Sysia11 Może Lucianus Wypuklus?

1

@Luciano99 Ale w tym roku chyba jesteś bezkonkurencyjny.
W końcu musisz zdobyć upragniony puchar LR.

1

Komentarz usunięty

2

@Deviler Chciałabyś, nie?
Tak , naprawdę.
https://ibb.co/YfgSZN7

2

@Rewolucja123 Bardzo dobry bramkarz.
Ale.... tylko bramkarz. Nie ratownik.
Valdes, był zwyczajny bramkarz, jakich było w jego czasy pewno. Tylko że on właśnie był ratownikiem. Takim jakiego potrzebowała Barcelona.
Ani w jednym meczu LM , Ter Stegen nas nie uratował, chociaż bardzo tego potrzebowali. Bardzo!
Roma, Liverpool, PSG i.td.

2

@Rastafarnianin Genialny.
A tak po prawdzie, ona po prostu weszła na notatnik. Żadny Anioł w tym wypadku nie uratuje zagubioną duszyczkę.
Albo....spotkała @Luciano99

4

@Rastafarnianin "Problem trzech ciął".

1

@fart Fartowny, szanowny mój Warszawiaka, widziałeś syna Shakira?
Wpisz www google.:D

1

@fart Bajka. Zwykła bezszczelna bajka.
Pod mostem nie mieszkają rodziny z dziećmi.

1

2

@kubix05 W 2017 grasz w 3 ligę Angielskiej . W 2022 ratujesz swoją reprezentację przed klęską w finale MŚ , wygrywając wymarzony puchar świata.
Życie jest pewne niespodzianek.
https://ibb.co/cNq8jLD

1

@Szmulek Szału nie ma.
Madryt lepszy po pierwszej połowie.
Druga tęż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?