Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana "masz pracownika nieugodowego, który posuwa się do takich zagrań byle nie stracić miejsca w składzie"
On to miejsce stracił już rok temu. Nie mam pojęcia skąd takie dziwaczne wnioski.
1
@Aragorn33 przypuszczam że może być to efekt wylewu gówna na MatSa jaki klub przeprowadził w mediach ale pewnie nie ma to żadnego związku z zachowaniem niemca ;)
0
@negreanu problemem jest brak realnej opozycji. Socios nie są tak głupi jak się wydaje
4
@Azazel_Pazuzu "Wałęsa - nie żyłem w tamtym okresie"
To wyjaśnia tą idiotyczną klasyfikację :D
0
@Rafalloxfcb można nie iść ze skrajności w skrajność ;)
0
@Criss18Barca Teraz to Więcej od klubu :D
0
Znajdzie się jakiś "szwagier" na jego miejsce
0
@Lucyffffer1922 I oby Lech wygrał!
Choć logika podpowiada że tak nie będzie ;)
1
@Nightraider za rok są wybory. Jeżeli do tego czasu nie przeniesiemy się na dobre na CN a wpływy z dnia meczowego nie przyniosą kasy to Laporta będzie w jeszcze większym szambie niż dziś. Chyba ze Flick go uratuje wynikami - ale patrząc na to że prezes wali teraz w solidarność zawodników to bylbym zdziwiony gdyby te wyniki były.
4
@FiscaelBarca ja bym zaczął od spotkania i prób dogadania się a nie medialnego wylewania gówna na piłkarza. Bo może się okazać, że ten Cię trzyma za jajca (co jak widać ma miejsce) i może się okazać upartym dupkiem, który z mściwą satysfakcją będzie Cię ciągnął głębiej w szambo.
Nie zmienia to jednak faktu że Laporta sam sobie to szambo zgotował i sam w nie skoczył. Z czystej głupoty.
0
@Nightraider weź mnie nie denerwuj :D
Jak sobie pomyślę że prezesem kluby, któremu kibicuje od prawie 30 lat, jest typ, który strzela fochy i obraża się na zawodników, to mam ochotę walić głową w ścianę.
3
Kolejny sukces Laporty i szwagrów! Obraził się na MatSa ale za to wypłaci mu resztę kasy z umowy bo nie umie się dogadać. Bohater na jakiego Barcelona nie zasługuje :)
14
Jeżeli te błazny nie potrafią się z nim dogadać i nawet odwołują spotkania w tej sprawie to niech mu wypłacę resztę kasy. Trudno. Już i tak się skompromitowali całkowicie w tym temacie. Nie znaleźli choćby jednego zwolennika (poza naiwnymi kibicami kupującymi polityczne gadki Laporty).
Kolejna wizerunkowa wtopa Laporty. Kiedy wydaje Ci się, że bardziej już nie można zniszczyć wizerunku Barcelony na scenę wchodzi on - Laporta i mówi odwieczne "pooczymaj mi piwo"
3
@Prorokk Walaszek pięknie podsumował Czaszka ;)
0
@Hindus "Laporta dba o finanse klubu i może działa lekko wizerunkowo na szkodę, ale za to uzdrawia finansowo"
Mam duże wątpliwości co do tego uzdrawiania. A ciągłe odmowy co do powrotu do zasady 1:1 i zmiany terminów powrotu na nasz stadion tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że to co robi Laporta to wały polityczne a nie działania biznesowe.
0
@Lucyffffer1922 ja tam się Serbów nie boję - ja jedynie jestem realistą i uważam że wygrywa zwykle ten kto lepiej gra w piłkę :)
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 co to pytanie ma do tej sytuacji? Bo MatS o niczym nie decyduje przecież. On jedyne co robi to dba o swój interes.
0
@th@les nikt normalny nie chce powrotu Bartomeu. Ale dla odmiany mógłby w klubie rzadzić ktoś kto mówi prawdę a nie wciska kit. Nie tworzy afer, nie wyprzedaje majątku klubu i nie nagina wszędzie gdzie się da przepisów. Ten klub co raz bardziej przypomina domek z kart a nie budowę na solidnych fundamentach
0
@rumilas a niby dlaczego miałby z tego rezygnować skoro ma ważna umowę, fajne miejsce do życia i sprawy rodzinne? No bez jaj :D
Jak chcesz rozwiązać taką umowę to siadaj i negocjuj. Laporta woli strzelać fochy zamiast się dogadać. To pięknie pokazuje że ma zerowy autorytet i piłkarzy. Przykład Leo jest też wymowny
0
@Remi1899 ma ważna umowę i nie musi zmienić klubu. Sam Laporta dał mu ta umowę. Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz nagle wymuszac na zawodniku zmianę warunków. A to że klub ściągnął innego bramkarza nie ma nic do rzeczy. MatS przegrał ta rywalizację już dawno temu. I nie ma ona wpływu na to co się dzieje
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 a Ty byś chciał żeby Ci rozwiązywali umowę przed czasem i jeszcze szczuli na Ciebie media? No bez jaj
0
@Lucyffffer1922 kiedy to bylo
0
@Lucyffffer1922 przykro mi ale to nadal połączenie Ekstraklasa + Lech Poznań. Niby dwa minusy dają plus ale w tym przypadku zasady matematyki zawodzą jak uczy historia
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 a może szczuć pracownika w mediach i zmuszać go do rozwiązania umowy bez okresu wypowiedzenia? Bo właśnie do tego dąży Laporta najwyraźniej. Zresztą to nie pierwszy przypadek
2
@NeroTFP1 na koniec dopisz "niby żyjemy w XXI wieku a człowiek nadal jest że średniowiecza"
2
@Hindus No właśnie obecnie Laporta "został potraktowany tak samo jak traktował innych"
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 zależy od sytuacji. Generalnie od tak jak masz umowę o pracę to nie
0
@Lucyffffer1922 nie mam nic przeciwko ale w takie cuda nie wierzę niestety
0
@Kgorecki2500 Japończycy którzy umierali na choroby popromienne zapewni również ;)
0
@Kgorecki2500 a 80 lat później amerykańscy turyści w Japonii opowiadają Japończykom jak to zrzucenie atomówek na ich kraj było konieczne ;)