Azi

3

Łanie poklepali :)

Azi

0

@Lucyffffer1922 Lech? Hahahaha. Nie

Azi

0

sprzedać wszystkich!

Azi

11

Komentarz usunięty

Azi

0

@Colon Fallout oczywiście

Azi

12

Azi

1

@Herato w mojej opinii nie ma sensu ich porównywać. Alba ma inny styl gry niż Balde. No i był idealnie dostosowany do gry z Leo, który stwarzał mu hektary wolnej przestrzeni na lewej stronie. Balde nie korzysta tak bardzo z wolnego pola i chyba jest bardziej defensywny.

Azi

7

@kpiarz ustalenia gazety wyborczej brzmi jak płasko ziemscy ostrzegają!

Azi

0

@Eklerek moim zdaniem świetny wyścig. Wszystko było łącznie z walka do ostatniego zakrętu. Jeden z najlepszych wyścigów w tym sezonie

Azi

0

#F1 Hulk z 5 sekundową karą. Tsubasa szczęśliwy - prawdopodobnie dzięki temu nie będzie ostatni

Azi

0

@BorzyKrzys pojeździłbyś pół roku w Ferrari to też byś płakał :P

Azi

0

@mekston startujemy z #F1
Kto będzie liderem po pierwszym okrążeniu? Leclerc, Piastri, Norris a może Russell?

I na którym miejscu skończy Stroll? 1-5? 6-10? 11-15? 16-20?

Azi

1

Delikatnie pociesza mnie fakt, że nie tylko w Warszawie zima zaskakuje drogowców ;)

Azi

1

@Luciano99 plan jak z montowaniem dwóch turbosprężarek do malucha

Azi

3

Jakoś nie wydaje mi się to wiarygodne. Gdyby Bernal był zdrowy to tak by mogło być. Ale na tą chwilę i patrząc na liczbę męczy do rozegrania to lepiej żeby został w kadrze

Azi

4

Wyglada jak wzór zawodnika realu - nie dziwne że go tam tak szanują :D

Azi

0

@FcPortoFan1999 w klasykach się zdarzają. Szczególnie jak śmietankowe hala dzieci płaczą na sędziego przed meczem choć ten jak zawsze wałuje wszystko pod nich.

Azi

0

@Uukasz_93 spokojnie bo jeszcze miszcz polski będzie w LM grał z automatu :p

Azi

1

La Liga nie gra tak długo że człowiek się odzwyczaił od wałów sędziowskich.

Na szczęście Legia dowozi i awansuje.

Azi

2

@kubix05 doskonały komik. Niby każda rola bardzo podobna ale zawsze śmieszy. A krążą też pogłoski że poza kamera był bardzo cichym i zamkniętym w sobie gościem

Azi

3

Real nie lubi to! ;)

Azi

1

O takiego Lecha nic nie robiłem! Zdrowie! :D

Azi

0

@TaughtMule kiedy sprzedajesz mecz to tak to wygląda :P

Azi

1

@mekston ale się ściganie szykuje! Szkoda że na wakacje lecę i nie obejrzę :(

Azi

0

@Tlener jak Ci nie pasuje że kibicuje Barcelonie to idź kibicować innej ekipie :)

Azi

0

@pax to nie jest kwestia tego czy ktoś "czyści" tylko dlaczego to robi. A obecny premier nie robi porządków z przyzwoitości przecież.

Gdyby faktycznie chodziło o czyszczenie środowiska politycznego z przekrętów, oszustów itp. to pierwszy klaskałbym ze szczęścia nogami. Ale nikt normlany nie powie że taki jest tego cel.

Azi

0

@Safrani wojną domową ale to chyba nieuniknione. Do tej pory było tak że PiS i Peło myły sobie nawzajem rączki i nie ruszały swoich. Teraz Tusk poczuł się zbyt mocny i chce udupić rywali. To się musi skończyć źle. Źle dla społeczeństwa oczywiście. Nie dla polityków. Ale jest nadzieja że z tego bagna wyjdziemy zdrowsi - może pojawi się wreszcie młode pokolenie z mózgiem

Azi

2

#F1 niedługo startują kwalifikacje do sprintu. Kogo obstawiacie?

Azi

1

@Chucky ja bym dziś wybrał pierogi

Azi

0

@Tlener oj chłopie :D
jak tyłek boli to posmaruj. Udzielanie komuś dziwnych rad nie poprawi stanu Twojego zadka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?