Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Łanie poklepali :)
0
@Lucyffffer1922 Lech? Hahahaha. Nie
0
sprzedać wszystkich!
11
Komentarz usunięty
0
@Colon Fallout oczywiście
12
Leclerc po wyścigu
https://zapodaj.net/images/8b0f7fd3d6111.jpg
1
@Herato w mojej opinii nie ma sensu ich porównywać. Alba ma inny styl gry niż Balde. No i był idealnie dostosowany do gry z Leo, który stwarzał mu hektary wolnej przestrzeni na lewej stronie. Balde nie korzysta tak bardzo z wolnego pola i chyba jest bardziej defensywny.
7
@kpiarz ustalenia gazety wyborczej brzmi jak płasko ziemscy ostrzegają!
0
@Eklerek moim zdaniem świetny wyścig. Wszystko było łącznie z walka do ostatniego zakrętu. Jeden z najlepszych wyścigów w tym sezonie
0
#F1 Hulk z 5 sekundową karą. Tsubasa szczęśliwy - prawdopodobnie dzięki temu nie będzie ostatni
0
@BorzyKrzys pojeździłbyś pół roku w Ferrari to też byś płakał :P
0
@mekston startujemy z #F1
Kto będzie liderem po pierwszym okrążeniu? Leclerc, Piastri, Norris a może Russell?
I na którym miejscu skończy Stroll? 1-5? 6-10? 11-15? 16-20?
1
Delikatnie pociesza mnie fakt, że nie tylko w Warszawie zima zaskakuje drogowców ;)
1
@Luciano99 plan jak z montowaniem dwóch turbosprężarek do malucha
3
Jakoś nie wydaje mi się to wiarygodne. Gdyby Bernal był zdrowy to tak by mogło być. Ale na tą chwilę i patrząc na liczbę męczy do rozegrania to lepiej żeby został w kadrze
4
Wyglada jak wzór zawodnika realu - nie dziwne że go tam tak szanują :D
0
@FcPortoFan1999 w klasykach się zdarzają. Szczególnie jak śmietankowe hala dzieci płaczą na sędziego przed meczem choć ten jak zawsze wałuje wszystko pod nich.
0
@Uukasz_93 spokojnie bo jeszcze miszcz polski będzie w LM grał z automatu :p
1
La Liga nie gra tak długo że człowiek się odzwyczaił od wałów sędziowskich.
Na szczęście Legia dowozi i awansuje.
2
@kubix05 doskonały komik. Niby każda rola bardzo podobna ale zawsze śmieszy. A krążą też pogłoski że poza kamera był bardzo cichym i zamkniętym w sobie gościem
3
Real nie lubi to! ;)
1
O takiego Lecha nic nie robiłem! Zdrowie! :D
0
@TaughtMule kiedy sprzedajesz mecz to tak to wygląda :P
1
@mekston ale się ściganie szykuje! Szkoda że na wakacje lecę i nie obejrzę :(
0
@Tlener jak Ci nie pasuje że kibicuje Barcelonie to idź kibicować innej ekipie :)
0
@pax to nie jest kwestia tego czy ktoś "czyści" tylko dlaczego to robi. A obecny premier nie robi porządków z przyzwoitości przecież.
Gdyby faktycznie chodziło o czyszczenie środowiska politycznego z przekrętów, oszustów itp. to pierwszy klaskałbym ze szczęścia nogami. Ale nikt normlany nie powie że taki jest tego cel.
0
@Safrani wojną domową ale to chyba nieuniknione. Do tej pory było tak że PiS i Peło myły sobie nawzajem rączki i nie ruszały swoich. Teraz Tusk poczuł się zbyt mocny i chce udupić rywali. To się musi skończyć źle. Źle dla społeczeństwa oczywiście. Nie dla polityków. Ale jest nadzieja że z tego bagna wyjdziemy zdrowsi - może pojawi się wreszcie młode pokolenie z mózgiem
2
#F1 niedługo startują kwalifikacje do sprintu. Kogo obstawiacie?
1
@Chucky ja bym dziś wybrał pierogi
0
@Tlener oj chłopie :D
jak tyłek boli to posmaruj. Udzielanie komuś dziwnych rad nie poprawi stanu Twojego zadka :D