Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@mkl87 mam nadzieję że dobrze ale niech sobie spokojnie wróci do treningów a potem do grania. Jak w drugiej połowie sezonu będzie w formie to będzie git
0
Ponad 400 spotkań w barwach klubu i oczywiście nie można rozstać się w cywilizowany sposób tylko trzeba zrobić cyrk. Nigdy się nie nauczymy kłamstw tym względzie niestety
1
Zgadnijcie jakim autem jechał pijany 19-latek, który uszkodził 4 inne pojazdy? ;)
BMW jest bardziej przywiązane do idiotów niż real do wałów sędziowskich.
4
@kubix05 ładnie tylko powiedz dlaczego zabrałeś ze sobą @Comentateiro który podrywa jakiegoś chłopca przy brzegu?
0
Strona się znotatnikowała. Sobota 9 rano i od 30 minut zero nowych tematów. Zachowujecie się jak hala dzieci! ;)
2
@Lisek to lepsza opcja niż mieć 5-6 skrzydłowych i @Kessie na bramce ;)
1
@konrad1661 przypadek Barcelony poparty solidnym doświadczeniem uczy że rozwiązań należy szukać w LaMasii a nie na rynku transferowym
1
@Pawel13sz w sumie zabawne jest że okienko otworzyło się tydzień temu a ludzie już się skarżą na jakość kadry :D
0
@martool2 przy granicy z Białorusią i Ukraina też padły a euro nie wprowadzaliśmy. To nie jest dyskusja na poziomie. Są różne powody takich zdarzeń i generalizowanie że jeden czynnik jest winny za wszystko to nie jest dyskusja na poziomie. To rzucanie stereotypów bez pokrycia, w dodatku czysto politycznych i nieracjonalnych.
0
@Hadziuk sama się zamknęła XD
0
@kibic1899 ludzie jeżdżą na zakupy do innego z różnych powodów. Bez precyzowania dlaczego to robią nie rzuca się takich tekstów w dyskusji bo to nie jest poważny argument tylko stwreotyp nowych krajów z euro
1
@Lionel_Messi10 ja tam bym wolał żeby wrócił do domu i pozbył się z klubu Laporty. Problem w tym że nie bardzo są opcje które mogłyby sensownie przejąć ten klub :/
0
@Kapitan9 jakby ktoś chciał pożyczyć wazelinę to kolega ma najwyraźniej dużo :p
7
@mr Barca nadal dużo ludzi tak robi choć ryzyko uszkodzeń jest dziś dużo mniejsze. Ale jednak jest.
0
@kibic1899 a kto kupuje chemię z Niemiec? ;)
0
@Hadziuk te czynniki zewnętrzne to zachłanność i debilne decyzje polityczne ?
1
@Bandit sektor bankowy pakuje kupę kasy do kieszeni polityków. Jak jesteś powiązany to się nachapiesz. To też plus ale dla zdecydowanej mniejszości społeczeństwa ;)
5
@Eklerek moim zdaniem dobrze. Oczywiście nie jest tak że wszyscy na tym korzystają - świat nie jest idealny. Ale nie mam wielkich zastrzeżeń przed wejściem do strefy euro. Nam też by to raczej nie zaszkodziło. A gadanie o wzroście cen przy przejściu na euro podczas gdy mieliśmy ostatnich latach nawet 20% inflacji jest po prostu głupie
0
@goldmetaxa Hitler też był kiedyś nominowany :D
4
@Safrani https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/08/2qws1HxVb6DS3ch2.jpg
Przecież on mu nie płaci ;)
0
@reloaded prędzej Boatengiem
0
Piastri opanowany ale tak na poważnie to w dwa weekendy stracił multum punktów i będzie na stresie w kolejnych wyścigach.
0
Haas spada na przedostatnie miejsce i to ze znikoma przewaga nad francuzami
0
@mekston dokładnie. Czort wie czemu zachował się tak głupio. Lando dał radę z Maxem już wcześniej, zespół popsuł pit stop ale wyprzedziłby go i tak. A Piastri miał okazję zbudować przewagę.
Znaczy to co zrobił to czysta głupota
0
@mekston fotoradar zobaczył :p
1
Będzie przetasowanie w klasyfikacji zespołów w dolnej części?
8
Brawo dla Hulka! Mega wyścig! Super.
Lando nic nie popsuł i wygrał - sprawiedliwie. Za to Piastri dzban dnia. Oddał zwycięstwo za free.
3
Dawaj Hulk! Zasługujesz jak nikt na to podium!
0
Russell ostro ryzykuje moim zdaniem
Mówiłem...
0
@mekston max zrobił piruet i odpadł z walki. Tutaj Piastri nie mialnudzialu