Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston ale się ściganie szykuje! Szkoda że na wakacje lecę i nie obejrzę :(
0
@Tlener jak Ci nie pasuje że kibicuje Barcelonie to idź kibicować innej ekipie :)
0
@pax to nie jest kwestia tego czy ktoś "czyści" tylko dlaczego to robi. A obecny premier nie robi porządków z przyzwoitości przecież.
Gdyby faktycznie chodziło o czyszczenie środowiska politycznego z przekrętów, oszustów itp. to pierwszy klaskałbym ze szczęścia nogami. Ale nikt normlany nie powie że taki jest tego cel.
0
@Safrani wojną domową ale to chyba nieuniknione. Do tej pory było tak że PiS i Peło myły sobie nawzajem rączki i nie ruszały swoich. Teraz Tusk poczuł się zbyt mocny i chce udupić rywali. To się musi skończyć źle. Źle dla społeczeństwa oczywiście. Nie dla polityków. Ale jest nadzieja że z tego bagna wyjdziemy zdrowsi - może pojawi się wreszcie młode pokolenie z mózgiem
2
#F1 niedługo startują kwalifikacje do sprintu. Kogo obstawiacie?
1
@Chucky ja bym dziś wybrał pierogi
0
@Tlener oj chłopie :D
jak tyłek boli to posmaruj. Udzielanie komuś dziwnych rad nie poprawi stanu Twojego zadka :D
15
Jedziesz rano na trening a okazuje się że lecisz na tournée po Japonii i Korei. Takie rzeczy tylko w FC Barcelonie
2
@lajcior po prostu nie próbuj baby zrozumieć. Za chwilę i tak zmieni zdanie i będzie gadała coś przeciwnego niż 5 minut wcześniej a na koniec się dowiesz, że to Twoja wina (niezależnie czego dotyczy zagadnienie).
1
@Kgorecki2500 zapłacił za egzamin i jeszcze się chwali w internetach! :P
0
To lecimy do tej Japonii czy nie lecimy?!?1
0
@mekston myślisz że RB będzie miał faktycznie lepsze auto w kolejnym sezonie? ;)
0
@cules100pro widzę chłopie że zagadnienie okazało się dla Ciebie zdecydowanie zbyt skomplikowane do zrozumienia XD
11
Kiedy szef wysyła Cię do roboty a okazuje się, że na miejscu masz tylko czas wolny ;)
a tak na poważnie to strasznie słabo wygląda. Ja rozumiem, że się wycofujemy ale tak parę godzin przed wylotem to z organizacyjnego punktu widzenia wygląda na totalny chaos w klubie. Takie kwestie powinny być załatwione min. tydzień wcześniej a nie na kilka godzin przed wylotem.
4
@Deviler tam już prawie nie ma mieszkańców którzy nie zarabiają na turystach, to czego im współczujesz? A jak się chce jechać w tatry to polecam Zakopane omijać szerokim łukiem i tyle
2
@Lanosss na stronie realu takiej informacji nie znajdziesz. Hipokryci. Jak był proces Alvesa to była nagonka a jak mają w swoim składzie pedofila to cisza. Ot smród w realu a udają że perfumeria :D
12
Słabsze punkty to trochę zbyt wąska kadra na bokach obrony. Nie ujmując nic Fortowi i Maldiniemu to nie obraziłbym się gdyby w kadrze był jeszcze taki Cancelo albo Grimaldo. Dobrze byłoby też gdyby Torres utrzymał formę z końcówki sezonu i realnie powalczył z Lewym o pierwszy skład.
0
@marcin62 wyszedł jak mateuszek z obozu donalda ;)
2
Jutro w Breidablik TV - skandyal!!!11 Semdzia sprzedał mecza!!1
1
Włączyłem i cyk - czerwona dla rywala i za chwilę karny dla Lecha. Nie ma za co ;)
1
@blakkudium czyli nie będzie do jaja. To jakiś pozytyw
1
@Joe_Barbaro Koeman był spoko ale Juninho Pernambucano przebił go dość mocno
1
@NeroTFP1 mi teraz wzrosło do 200 zł m-c. Ale w domu pracują 2 pc w tym jeden non stop. Dzieciak więc pralka, suszarka i zmywarka też są w użytku min. raz dziennie. Płyta indukcyjna + żona dużo używa lidlomixa. Czasem w opiekaczu robimy tosty. W sumie nie jest to jakaś przesadna kwota, bo zużycie pewnie też nie jest małe ale nawet nie chce mi się sprawdzać
2
@RoberDzik kiedy Messi przyszedł do realu? Nie przypominam sobie ;)
A Mbappe nigdy najlepszy nie był. Jego najlepsze osiągnięcie to 3 miejsce w ZP. Nawet do Lewego to mu brakuje pod tym względem.
a w tym sezonie przegra rywalizację nie tylko z nastolatkiem ale też z Dembele, który w ten jeden sezon w PSG zrobił więcej niż pan żółwik w 6.
12
"Nie jestem jakimś wielkim kibicem (realu). Ja tylko będę przeciwko Barcelonie"
W zasadzie nic się nie zmieni, więc bez sensacji. A - telewizja realu już zapowiedziała, że w tym sezonie dalej będą wypuszczali obelgi na sędziów. Znaczy już teraz wiedzą - z góry - że sędziowie będą się mylić. Wcale nie wygląda to jak z góry zaprojektowana propaganda. Wcale.
1
@BHAFCB niech se robi co chce - jego sprawa
4
@Barcanajlepszyteam niech zaprosi @VegetaPolska
40
@TR3YWAY czaisz że jakaś randomowa laska poszła sama do knajpy a jakiś randomowy cule tego nie czai i musi to skomentować na labambie? :)
1
@Kapitan hawk nie pytaj tylko dzwoń po pały albo po @RudYego, żeby on doniósł jak sam się brzydzisz :P
2
@clyde problem w tym że ona zasadniczo ma rację a w tym miejscu warto zaznaczyć że jestem przeciwny przyjmowaniu migrantów.
Dla obcokrajowców te banery są po prostu faszystowskie bo to są te same hasła co "czystość aryjska". Tyle że ludzie, którzy je bezmyślnie wypisują nie zdają sobie sprawy, że te hasła tak właśnie brzmią dla ludzi niebędących w temacie.
Jak ktoś kto nie zna kontekstu ma zrozumieć tego typu hasła? Zamknąć granice i nikogo nie wpuszczać? Prześladować ludzi będących innej narodowości? Przecież dokładnie tak to wygląda.
Dlatego zanim się namaluje baner to warto się zastanowić nad jego treścią a nie bezmyślnie powielać teksty rzucane przez polityków. Ludzie dają się sterować jak dzieci. A co gorsza sami się wpychają w wojnę polsko-polską.