0

@Zoker na ,,9" i tak będzie Lewy z Ferranem to Rashford byłby tą opcja awaryjna tam

9

@Zoker no tego właśnie szukamy czyli zawodnik głównie grający na LS ale mogący zagrać też po drugiej stronie, potrafi też zagrać na ,,9" więc profilem jak najbardziej pasuje

2


Ciekawe co z tego będzie, trochę się odbudował w Aston Villi i obskoczy wszystkie pozycje w ataku. Dużo będzie zależeć od ceny i wynagrodzenia
@blakkudium @ViscaelBarca2007

3


Won od niego, jeszcze przynajmniej Barce B musi zaliczyć

0

@Rewolucja123 przecież jak przegramy to mamy tylko 1pkt przewagi i 3 mecze do końca, dwa remisy wystarcza jak z nimi wygramy

0

@MesQueUnClub_87 Nico tylko jak obniży wymagania finansowe przynajmniej o połowę, za De Jonga to raczej Bernal może wskoczyc w następnym sezonie. Ten Grimaldo to już naprawdę bogactwo by było, wystarczy zmiennik typu Michell dla Balde. Z tym Araujo to Flick musi zdecydować co dalej. O Isaku to nawet nie ma co marzyć

0

@jeonek no nie wierzę że dalej ktoś coś takiego będzie pisał widząc jak gra pogorszyła się po kontuzji Balde. Nie masz pojęcia ile daje jego obecność na boisku mimo że czasami irtuje. Dobry zmiennik typu Michell i minimalizujemy problem gdy go nie ma i mamy więcej opcji rotacji

@Kazragore wzmocnienie PO już raczej odpada bo Eric się bardzo dobrze sprawdził i od biedy może tam zagrać Casado, wróci też Bernal więc Eric będzie rzadziej grał w środku. Wystarczy LS i zmiennik Balde i mamy naprawdę dużo problemów rozwiązanych

4


No świetnie....
Jakiś jakościowy zmiennik dla Balde w lato to must have

0

@bartekvisca @zeko0 tracimy średnio tyle samo goli co Bayern Flicka

2

Wszystko według mnie teraz będzie zależeć od Flicka. Albo podejmuje się odbudowy Araujo albo zakończy jego przygodę tutaj. Sytuacja się zmieniła trochę bo już zdążył zablokować jego odejście i kontrakt został przedłużony i pensja podniesiona, nie wiadomo jak dokładnie wygląda sytuacja z klauzula też. Zobaczymy co się wydarzy latem, narazie skupmy się żeby dowieść ligę

2

No już tak na chłodno po wczoraj. Brawa dla Flicka i zespołu za dotarcie do półfinału czego nikt przed sezonem nie oczekiwał patrząc na to jak młodą, niedoświadczoną i krótką kadrą dysponujemy.
Ale będzie naprawdę duży niesmak bo dokonaliśmy niemożliwego i...... zesraliśmy się metr przed kiblem po wylewie Martina i Araujo, nie rozumiem też czemu poprostu się nie zamurowaliśmy i nie graliśmy na czas w końcówce tylko atakowaliśmy, czasami trzeba też tak.
No trudno, miejmy nadzieję że dowieziemy tą ligę i będziemy mieli dalej kapitalny sezon z trzeba trofeami. Vamos!

0

@Faro Inter jest lepszy w tym sezonie od Bayernu i Realu, do tego najmniej nam pasuje stylem

0

@Azi no tak tylko my źli bo nie chcemy Martina w takim meczu


Poczytaj komentarze

0

Nie myślałem że Flick zdecyduje się na Martina... trzeba liczyć że będzie miał mecz życia albo Dumfries znowu będzie robił co chciał i zjazd do bazy w przerwie.
Trudno, po zwycięstwo! Veb!

6


Super, było już ryzyko że City go zgarnie

0

@Who_you_mam Garcia nigdy po tamtej stronie nie grał, tylko Flick może wiedzieć jak radzi sobie w odwrotnej pozycji i jeśli do tej pory się na to nie zdecydował to dzisiaj tym bardziej nawet nie ma opcji na takie rozwiązanie.
Araujo przez swoje ograniczone umiejętności operowania piłka będzie ograniczał atak, zauważ że PO u nas ma uczestniczyć w grze kombinacyjnej i wspierać Yamala. Araujo by to hamował, nawet Xavi który często rzucał piłkarzy po nieswoich pozycjach wystawiał go tam tylko wtedy kiedy miał zgasić np. Viniego.
Garcia bardzo dobrze odnajduje się w roli którą pełnił Kounde i napewno to on zagra na PO

0

@Who_you_mam dobra ale jak dasz Inigo to środek to chcesz wyjść z Martinem na LO? Araujo i Eric tam nie zagraj, na prawej też Araujo nie zagra bo ograniczy to nasz potencjał ofensywny

0

@Who_you_mam Eric też demonem prędkości nie jest, sorry idealnego rozwiązania nie ma.
Dałeś Araujo na PO.... Dumfries gra po drugiej stronie (:
Poza tym w obecnym systemie Araujo na boku obrony zagra tylko jak nie będzie innej opcji

0

@Who_you_mam jak już to
Inigo-Cubarsi-Araujo-Eric

44

Tak jak w remontade z Arsenalem?

0

@Criss18Barca weź się nie kompromituj dalej xd

2

@Pedri16Future bo ma chore wymagania finansowe i rozgrywa słaby sezon?



@Astad @Nazio_87 tyle że my nie szukamy ,,9" tylko LS i kogoś na boki obrony

1

@Gaucho Araujo w obecnym systemie będzie grać na PO jak już naprawdę nie będzie innej opcji. Zagra tam Eric a Araujo w środku i Inigo na LO co sugeruje wypowiedź Flicka

34

Inigo-Cubarsi-Araujo-Eric
Najbezpieczniejsza i najlepsza opcja na ten mecz

2

Szkoda, jakby jeszcze on dał im kosza to by mieli spory problem w lato. Ciekawe jak będzie u nas z transferem na boki obrony bo jest konieczny

0

@lukkobe napewno o tym samym zawodniku mówimy? (:

18

Biorąc pod uwagę uwagę zdrowie Daniego Rodrigueza to must have na ten presezon wziąć Diarre albo Virgilla a najlepiej obu

0

@Uven no tak jest jak nawet ceny nie ustalisz tylko odrazu gadasz że za free (:

1

@fotohobby @Coutinho007 on w tej Turcji zagrał dosłownie 8 meczów i to dlatego że pierwszy bramkarz się połamał

14

No i super. Ale nie rozumiem z jakiej racji za darmo? Naprawdę mamy takich amatorów w zarządzie że nawet 2-3mln nie potrafią wziąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?