0

@kanver_ super kolejne lata wiary zamiast coś zmienić

31

Przedłużyć, sprzedaż Matsa i Pene, kupić Chevaliera/Garcię. Plan idealny

0

@kanver_ Ter Stegen nie przebije poziomu Wojtka, nie po tylu kontuzjach. Jego powrót do poziomu z 22/23 to mokry sen. Mats nie dawał nic ekstra poza pojedyńczymi sezonami

1

@blakkudium ze 30mln pewnie

1

@Emerald to sytuacja sporna bo Cubarsi opanował piłkę i potem miał wylew jak już Mbappe nie był na spalonym.
Jakby nie drukował to błędy by szły w obie strony a nie 100% pod Real, nie ma ani jednej decyzji gdzie byli poszkodowani

0

@blakkudium wystarczy żeby Flick mu pokazał drzwi i tyle, ale do tego nie dojdzie bo nie kupimy tego bramkarza

@krol211 tyle że zarząd jest innego zdania, nie ma raczej szans na transfer bramkarza

0

@kanver_ bez komentarza, nawet nie wspomnę o wsadzaniu kolegów na minę co chwilę.
Pena bronił lepiej? Nie no proszę cię trochę obiektywności, nawet każda statystyka czy to xG czy xGOT wskazuje że Wojtek lepiej broni

1

@Emerald to już by była kwintesencja jego kompromitujacego występu

2

Przydałoby się żeby zarząd rozważył transfer tego Chevaliera albo Garcii i sprzedaż Matsa. Wojtek zaczyna trochę irytować, Mats nic więcej nie da a Pena to bez komentarza. Doświadczony Wojtek + fenomenalny młody Chevalier/Garcia to bardzo dobrze obstawiona bramka w przyszłym sezonie

3

@Emerald tam nie było ręki tylko bark. Jawnie drukował pod Real i tu nie ma dyskusji

0

@kanver_ xdddd. Ty chyba Matsa nie pamiętasz. Wojtek to dużo lepsza opcja do rywalizacji z Garcia a z tym Pena to się nie kompromituj

2

@Derean chłop powinien za takie coś wylecieć z roboty albo degradacja do niższej ligi. Przecież to się w pale nie mieści co on robił

0

Lewy ma małe szanse wygrać Pichichi nie oszukujmy się, ta kontuzja dużo mu odebrała. Wraca po kontuzji, wątpię że momentalnie odzyska formę. Ale i tak gratulacje bo historyczny wynik strzelecki jak na ten wiek, tym bardziej szkoda tej kontuzji. Przed sezonem było mówione że Mbappe go zje i może Alvarez go przegoni a tu taka sytuacja

68

Większej drukarni dawno nie widziałem. Przecież on robił co mógł żeby Real tego nie przegrał a i tak dostali na ryj. Trzeba w końcu coś zrobić w tym temacie, w tym sezonie się udało bo Real był tragiczny ale za rok to nie przejdzie. Ile można na takie kradzieże w biały dzień pozwalać?

0

@Romario87 ,,który ma być priorytetem klubu" (:

1

@TR3YWAY jest tyle wart

@Rewolucja123 ogólnie się zgodzę ale trzeba brać taka opcje pod uwagę przez zakup Olmo, mamy dużo graczy na tej pozycji a szykują się awanse z rezerw dużych talentów i mamy braki na innych pozycjach. Flick jakieś wzmocnienia na następny sezon musi dostać więc takie opcje będą grzane

@kuz ten Olmk zagrał mniej minut niż rezerwowy Fermin bo ciągle połamany. Nie dość że był niepotrzebny to ciągle wypada. Zakup takiego Doue w lato za nawet mniejsze pieniądze byłby 100razy lepszy

@chavez nie no szanujmy się oddanie go za 40mln to byłaby kompromitacja. Oferty można rozważać 60mln+ a według mnie byłby warty więcej gdyby dostawał więcej minut

@blakkudium no tym bardziej że inne pozycje wymagają wzmocnienia a tam jest full

3


Co o tym myślicie? Jakby ktoś rzucił 60mln+ to nie byłoby złą opcją go sprzedać i wzmocnić inne pozycje tym bardziej że zaraz Guille i Toni będą się wbijać do pierwszego zespołu.
@blakkudium @ViscaelBarca2007

0

@Stinger_ Ferran to ,,9", nie profilowo jak Lewy ale nadal ,,9".
Ferran 1841min, 19 goli i 4 asysty
Sorloth 1905min, 17 goli i 2 asysty

0

@Stinger_ a po co nam on? Mamy Lewego i Ferrana który bardzo dobrze odnajduje się w roli rezerwowego więc wydawanie 32mln na kolejnego rezerwowego byłoby kompletnie bez sensu biorąc pod uwagę potrzebę wzmocnień innych pozycji przy ograniczonych środkach. Jeszcze bym zrozumiał jakby był za darmo a nie 32mln co nie jest małą kwotą

12

Super bo dobrze będzie mieć przyszłościowego stopera w rezerwach biorąc pod uwagę wiek Inigo i częste kontuzje Christensena i Araujo. Jestem ciekaw jak pójdzie presezon bo jest sporo graczy w rezerwach którzy mogą się załapać do szerokiego składu

0

@mekston gdyby nie kontuzja Lewego to by miał duże szanse, szkoda bo to była chyba ostatnia szansa żeby zdobyć jeszcze jeden złoty but bo nie wyobrażam sobie że w wieku 37 lat to zrobi

0

@tbas 30 klauzula

6


Chore staty ma gość w tym sezonie i jeśli nie interesuje nas Chevalier to byłoby super jakby go wzięli i rywalizowałby z Wojtkiem w następnym sezonie. Tylko że trzeba by było sprzedać Matsa a na to nie ma szans, kupienie Garcii i wypożyczenie odrazu też nie wchodzi w grę

1

@ViscaelBarca2007 dlatego piszę teoretycznie (:
Araujo najpewniej zostanie bo wątpię że ktoś da odpowiednią kwotę albo wyrówna jego zarobki biorąc pod uwagę jego formę i ,,popis" w meczu z Interem

0

@ViscaelBarca2007 no tak teoretycznie jakby ktoś wpłacił te 70mln klauzuli Araujo to zakup Bastoniego za 100mln nie jest taki nierealny. Ale teoretycznie. Praktycznie jeśli sprzedamy Araujo to bierzemy Taha za free i kasa idzie na LS i boki obrony

1

@ViscaelBarca2007 a to mój błąd

1

@blakkudium a to nie zauważyłem

@ViscaelBarca2007 kojarzy mi się że ani się nie dogadali z Bayerem ani z Tahem który wolał oferty w innych lig

0

@blakkudium im już wcześniej kosza dał więc wątpliwe

0

@blakkudium pewnie Real, Alonso weźmie go ze sobą najpewniej może Grimaldo. U nas szybko decyzji nie będzie bo trzeba by kogoś z obrony sprzedać

0

@Fake69 Ferran to podstawowa ,,9" i tylko tam powinien grać. Rashford to LS ale może grać po drugiej stronie i na ,,9"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?