BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider o korzystnych warunkach to możemy pomarzyć przy szwagrach. Liczę że poprostu nas nie ogra po całości
0
@Who_you_mam uważaj sobie co chcesz tyle że fakty są takie że Ferran to ,,9" i na każde innej pozycji graj wyraźnie gorzej
0
@Who_you_mam przecież wtedy nie grał Torres to co ty chcesz? Nikt nie będzie kupował ,,9" jak mamy Lewego i Ferrana a do tego Olmo na fałszywa ,,9" jak trzeba wzmocnić LS i boki obrony gdy mamy ograniczony budżet. Ten zakup się odsunie na kolejne lato no chyba że wezmą Davida ale mało prawdopodobne
0
@fotohobby
La Liga
Wojtek 0,5
Mats -0,4
LM
Wojtek 0,9
Mats 0,1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
No bardzo złe informacje to są, Balde to mógł być game changer w rewanżu. Trzeba spróbować z tym Inigo na LO bo nie widzę tego Martina na takie mecze, już w pierwszym meczu Flick go zdjął w pierwszej połowie bo nie dawał rady. Araujo jest w dobrej formie ostatnio więc można go wystawić na środku z Cubarsim bo ten mocny fizycznie obrońca naprawdę się przyda
0
@fotohobby ale wiesz że to właśnie gorzej? To statystyka średnio ze wszystkich meczów i każda stracona bramka to obniża i trudno jest to utrzymać w dłuższej serii meczów
3
@ViscaelBarca2007 ja bym powiedział że ze dwóch zawodników do ataku by się przydało ale budżet nie wyrobi
0
@kinioo właśnie widać jak oglądasz, jakiś komentarz do tych pojedynków?
9
@ViscaelBarca2007 też mam takie wrażenie, no szkoda strasznie bo duży talent i dałby opcje rotacji po obu stronach ale nic z tego nie będzie z takim zdrowiem, Olmo to okaz zdrowia przy nim.
Trzeba rozważyć sprzedaż z opcją odkupu
0
@kinioo xd, oglądasz mecz? Gra bardzo dobrze i kasuje akcje. Przegrał JEDEN pojedynek powietrzny a wygrał TRZY. Jak można mieć do niego pretensje za bramkę xd? Miał najlepiej nic nie robić? Nie da się skontrolować takiego rykoszetu
20
Jeden z lepszych przykładów gdzie kontuzje niszczą komuś karierę
3
Wielka szansa dla Daniego
0
@HypeR na takie coś pracuje się cały sezon, niczym się to nie równa walce o utrzymanie
0
@Criss18Barca fakty są takie że zgłoszenie Matsa który jest poważnej kontuzji i grał fatalnie na początku sezonu zamiast Szczęsnego w LM to byłby sabotaż więc się nie nakręcaj
0
Mimo rotacji i tak powinniśmy ich pokonać, już spadli z ligi to nawet dodatkowej motywacji mieć nie będą. Dzisiaj musi być odpoczynek a jak mamy się obawiać rotacji z Valladoid to należy się zastanowić czy w takim razie cała ławka nie jest do wymiany
12
@Pitinho jakbyś nie wiedział to nie tylko w Polsce więc argument że Polak idzie do kosza. Nawet pod postami oficjalnego profilu Hiszpanie nie chcą jego teraz powrotu.
Ter Stegen maks co mógłby dostać w tym sezonie to mecz ligowy gdy będziemy mieć już mistrza. Rotacja bramkarzami w takiej fazie sezonu poprostu nie ma sensu. I jest też mocno niesprawiedliwe że Mats dostaje szansę praktycznie z buta po dostaniu pozwolenia na grę a Wojtek musiał tyle czekać gdy na bramce stał ręcznik Pena.
Na takie komentarze też sam pracuje, dopiero dostał pozwolenie na grę i już zaczyna się naciskanie przez media na granie, o wywiadzie gdzie wprost powiedział że pozbył się Bravo nie wspomnę nawet
0
@Borneo grał tylko z Realem kiedy miał neutralizować Viniego, wystawienie go tam wymusza zmiany konstrukcji ataków
0
Dzisiaj Fort (ewentualnie na lewej a Eric na prawej chociaż Eric pewnie zagra w pomocy dzisiaj) a z Interem Eric. Araujo nie za bardzo bo PO u Flicka ma uczestniczyć w grze kombinacyjnej a Araujo ma ograniczone umiejętności operowania piłką, niech zostanie tam gdzie gra najlepiej czyli na środku, na PO powinien być tylko opcja awaryjna lub do krycia indywidualnego
2
Szanse na występ Darvicha rosną po kontuzji Torre, fajnie by było gdyby był w szerokiej kadrze w następnym sezonie jeśli nikogo nie kupimy bo dałby opcje do rotacji Raphinhi
0
@kinioo oglądałeś ostatnie mecze? Trzymanie lini spalonego już mocno poprawił, wyprowadzenia piłki wiele nie poprawi bo jego umiejętności są tu mocno ograniczone. Ale ma coś czego nie ma reszta, umiejętność zmasakrowania każdego napastnika w pojedynku fizycznym, reszta nie ma w tym do niego podjazdu. Pamiętasz ile Balde wracał do formy? Teraz jest kluczowy i z Araujo powinno być podobnie.
Nie po to Flick blokował jego odejście żeby mieć któregoś w kolejce rezerwowego z taką pensja albo zaraz go sprzedawać
0
Dani ma wszystko żeby być w pierwszym zespole oprócz zdrowia przez które ponad rok odkłada się jego debiut, co wróci i zacznie błyszczeć to wypada. Miejmy nadzieję że pozbędzie się problemów zdrowotnych bo duży talent się marnuje
0
@Kyonego ale nie ściągniesz Taha majac na ŚO Inigo, Cubarsiego, Araujo, Christensena i Erica, ktoś musi odejść, nawet odejmując Erica który zagra na kilku pozycjach to nie będziemy trzymać pięciu zawodników na dwie pozycje których sie czesto nie rotuje, miałoby to sens gdybyśmy grali 3ŚO i wahadła ale wtedy musiałby przyjść np. Frimpong
0
@kinioo Araujo nie odejdzie, nawet nie będą komentował komentarza że nic nie daje, nie po to jego odejście było zablokowane żeby go zaraz sprzedać. Jeśli nie odejdzie Christensen to nie ma na co liczyć
1
@Luk_1988 nie, Tah to nie jest alternatywa dla Araujo tylko dla Inigo i Christensena. Można sprzedać Christensena i podpisać Taha ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Ale najpewniej trafi do Realu razem z Alonso
4
Niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz
0
@jamjest nikt nie jest nieomylny
0
@jamjest tak ale przy okazji takim stwierdzeniem zamykasz komukolwiek możliwość krytyki bo nikt się nie zna jak obecny trener. To tak nie działa że trener jest nieomylny, Flick też popełnia błędy
0
@fotohobby oczywiście że ten procent jest najczęściej nic nie wart, Mats w tym sezonie miał trochę lepszy % obron ale już powstrzymanych goli ma wyraźnie mniej.
Nie wykręcam żadnego kota ogonem tylko mówię jak jest, to ty założyłeś śmieszna tezę że Mats napewno nie grał gorzej a wszyscy widzieliśmy jak grał w tym sezonie
0
@fotohobby a ty potrafisz? % skutecznych interwencji jest nic nie wart bo liczy się każda obrona, nie ważne czy to była setka czy strzał prosto w ręce. Mówisz o prokurowanych karnych a wsadzanie kolegów na miny jak z Monaco to już nie liczymy bo do narracji nie pasuje? Każdy kto oglądał cały sezon do tej pory nie powinien mieć wątpliwości że Wojtek spisuje się lepiej