5

@HypeR Torre i Virgill to nie wychowankowie

3

--------------Kochen
Fort--Garcia--Cubarsi--Balde
---------Casado---Gavi
--------------Fermin
---------------Olmo
Yamal----------------------Fati

Tak bym jakoś to widział jeślibyśmy chcieli to zrobić. Jakby kogoś dziwił brak Peni to odpowiadam że przez jego zachowanie po utracie miejsca w składzie nie powinien więcej tu zagrać i odejść latem a Kochena można trochę podpromować

1

@Barca_Big_Moment
Ciekawe lato się zapowiada


0

@mmaciass nawet nie ma takiej opcji, dopłacić by musieli sporo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@dzefrej234 wy wiecie co to znaczy za wszelką cenę? Jak nie obniży horrendalnych wymagań finansowych to nie powinien tu trafić

12

Nie no tyle to nie


0

@KrwawiaceoczyVEB nie no gdzie, gość ma 15 lat dopiero. Jeszcze ze dwa lata

0

@ViscaelBarca2007 byłoby rotowane poprostu, do zmiany formacji z wahadeł na 433 wystarczy jedna rotacja. Jakbyśmy chcieli grać na stałe wahadłami to musiałby przyjść jeszcze jeden co zagra po obu stronach np. Vanderson. Wahadła mają to do siebie że często są poddawani rotacjom bo robią bardzo dużo km co widać po Balde

0

@ViscaelBarca2007 3ŚO i wahadła i wtedy przeskakujemy momentami do 433. Maksymalizacja potencjału naszych graczy ofensywnych. Tak mocno w skrócie

0

@ViscaelBarca2007 nie chce reformy tylko głębi, reforma by była tylko przy przyjściu Frimponga (bardziej ulepszenie niż reforma) a jego transfer był mało prawdopodobny

0

@ViscaelBarca2007 opcje rotacji muszą być, nie można grać ciągle tym samym składem. Musi być jakaś głębia. Taka postawa ryzykujesz cały sezon bo jedna kontuzja i jesteśmy wiadomo gdzie.
Więcej będzie można powiedzieć jak dostaniemy limity FFP, teraz to bym powiedział na sucho że będzie wypożyczenie Rashforda + ktoś z rezerw (np. Virgill).
Eric przejdzie na stałe na PO (czasami też ŚO) bo wróci Bernal i nie będzie miejsca w środku.
Flick chciał Frimponga ale nie możemy nikogo narazie kupić to nas Liverpool uprzedził

0

@ViscaelBarca2007 no tak tylko masz teoretycznie więcej zmienników w obronie niż w ataku. Wypada Yamal albo Raphinha na dłużej i mamy duży problem. W obronie tylko poza LO mamy jakościowych zmienników, na początku sezonu było gorzej bo wypadli na raz Christensen i Araujo a ten pierwszy niedawno wrócił dopiero.
Zobaczymy na ile będziemy mogli sobie pozwolić

1

@Pedri16Future tak szczerze to może więcej zależeć od samego Nico bo nikt go nie kupi jeśli nie obniży swoich chorych wymagań finansowych. Więc jakby wziąć dosłownie to co musisz i dać mu pensje jaką chce (ok. 23/24mln brutto) to byłbyś poprostu sabotaż i nikt normalny tyle nie da

0

@ShawnC no to link to tej wypowiedzi chce xd. Ale nawet jak tak powiedział to tak jak mówię to się poprostu nie klei

0

@ShawnC no czyli Deco nic nie powiedział. Typowy artykuł żeby ,,wytłumaczyć" zirytowanym kibicom przez media dlaczego go nie kupiliśmy. Gdybyśmy go chcieli to byśmy normalnie rywalizowali z PSG o niego, byłby tańszy od Olmo więc bajki o FFP można sobie w tyłem wsadzić, u nas miałby też w perspektywie pierwszy skład na swojej pozycji (LS) a tam ma konkurencję ze strony Barcoli i Kvary

0

@ShawnC masz link? To się nie klei bo Doue pod względem zarówno ceny jak i pensji był tańszy od Olmo

0

@ShawnC no nie dało bo się nawet nie zainteresowali

0

@ShawnC tym bardziej szkoda że nie wzięli tego Doue latem tylko Olmo, teraz nie wiadomo jak z kasą a opcje też nie powalają

1


Z jednej strony bym chciał żeby się pokazał z dobrej strony.... ale z drugiej nie za bardzo xd

1

Verbruggen to najsłabsza z tych opcji, tylko Chevaliera i Garcię bym brał pod uwagę

0

@takisobiektos toć to przyszły zwycięzca ZP :D

0

@takisobiektos Fati + 30mln w czterech ratach i umowa stoi

3

Oho zaraz będzie Leao grzany :D


0

@Gaucho tak tylko w linku masz napisane że nie podpiszemy nikogo (:

3

@Gaucho z jednej strony tak ale z drugiej tracisz praktycznie wszystkich zawodników bez kontraktów bo nikt tyle czekać nie będzie

2

@Criss18Barca xd, twój idol jest akurat mistrzem w tym aspekcie (:

5

Pomarzyć nikt mi nie zabroni....


0

@kanver_ do obrony nikogo nie kupimy jak kogoś nie sprzedamy

@Messibestplayerintheworld tyle że to nie zawodnik na ważne mecze

@Kuchar masz takiego Michella za free, są opcje

@krzywy w rezerwach tam często grał

3


Nie rozumiem czemu szukamy RB zamiast LB, przecież za Kounde mamy Erica i opcjonalnie Forta, Casado i Araujo a za Balde wsumie tylko Martin bo z Forta prawie Flick nie korzysta. Nw może faktycznie Flick chce postawić na tego Torrentsa ale to też mamy tego Farre na RB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?