0

@ziomal88 a ty nie czytałeś jego wywiadu jak mówił że zostanie na następny sezon?

0

@Patry10 zobacz na kadrę Bolognii która teraz zajmuje pod jego wodzą 3 miejsce w Serie A.
Na sprawdzonego topowego trenera nas nie stać. Ale akurat tego że Motta wypali możemy być praktycznie pewni bo w sukcesie Bolognii poprostu nie ma przypadku, są poprostu zbyt dobrze zorganizowani. Motta jest tak elastyczny schematycznie że mocniejsze zespoły nie lubią na niego grać

0

@seeba jeśli się bawimy w mityczne DNA to De Zerbi ma go najwięcej

0

@Proxi też nie lubię Deco i chciałbym żeby go wywalili ale tutaj dał najlepsze rekomendacje

0

@seeba po pierwsze Klopp robi sobie przerwę.
Po drugie Marquez jest lepszy niż Xavi

0

@4Fabregas4 dobrze rozumiem że z tych nazwisk chcesz Xaviego xd?

0

@okiemtypera_lucaxx95 akurat tutaj Deco ma najlepsze propozycje

0

@Proxi xd. Motta to obok Alonso najbardziej obiecujący trener. Mało jest tak kompletnych taktycznie trenerów.
Jeśli jest jeszcze szansa to trzeba go brać jak najszybciej

0

@CPuyol a co u reszty nie będą?! To że Xavi jest taki to nie oznacza że reszta też

0

@Patry10 jak Motta nie daje powodu do optymizmu to ja nie wiem czego ty wymagasz

0

@Emhyr absolutnie nie. Są inne opcje

0

@RosjaninBut dlatego mówię że nie jest efektowny, nie nadaje się do drużyn które mają dominować

0

@RosjaninBut bardziej gra na przetrwanie.
Flick gra bardziej efektownie ale za to słabo w obronie. Już pominę fakt że to one season wonder

0

@Emhyr jeśli prezydent nie wyjdzie do nich i nie powie że jest to konieczne to beton z socios tego nie zaakceptuje

0

@Arden ty chyba nie wiesz kim jest Motta

1

@RosjaninBut Tuchel nie gra efektownie. To typowy trener do robienia wyników.
Przyjdzie na maks 2 lata i zrobi wyniki ale nie będziemy grać ładnie ani nie rozwinie młodych

0

@AlexDark00 lepszego kandydata nie ma

0

@Emhyr Deco musisz!

0

@niepijpiotrek Motta idzie do Juve

2

@Kondziubarca Deco musisz!

16

Flick, Tuchel - nie no ludzie przecież żaden nie pasuje do profilu jakiego szukamy.
Motta, Marquez - to już są bardzo dobre opcje, zwłaszcza ten pierwszy ale Deco ma mało do powiedzenia.
Yuste to niech się nie wypowiada

1

@Pawlak1992 też tak sądzę.
Sorry jeśli wprowadziłem w błąd, piszę to co słyszałem. Dla nas byłoby to dobre bo nasi piłkarze mieliby z nim kontakt

0

@Pawlak1992 kojarzę że czytałem niedawno. Masz tam część informacji a nigdzie nie napisałem że mówili to oficjalnie. Może domysły dziennikarzy

0

@Pawlak1992 tego drugiego już znaleźć nie mogłem

0

@Magicc89PL wiem ale są zgrubsza przesłanki że będzie repka. Jakoś nie mam pomysłu jaki klub miałby prowadzić

0

@quritto o tym że mnie lubisz to wiem :D
PSG rywalizowało, mieli grupę śmierci tylko zagrali fatalnie z BVB

0

@Pawlak1992 tam była gadka z obu stron że oni nie lubią stylu Pepa a i on tam siebie nie widzi

0

@quritto weź chłopie się ogarnij.
Mówię o Cancelo i Xavim bo zwaliłeś przegraną tylko na Araujo.
Rywalizacja to walka o trofea a to co my odwaliliśmy w tym sezonie to nie rywalizacja tylko branie udziału

1

@lj89 nic nie wiadomo, przesunęli spotkanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?