BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lj89 nic nie wiadomo, przesunęli spotkanie
0
@quritto jest różnica między udziałem i rywalizacją.
Czyli z PSG przegraliśmy tylko przez Araujo? Czyli dwa głupie błędy Cancelo i złe zmiany Xaviego się już nie liczą?
0
@Pawlak1992 już raz mówił że nie będzie ich trenował
8
@Pawlak1992 ja obstawiam jakąś reprezentację, może Anglia
0
@sylweste.r myślę że jakby chciał tu być to by wogóle nie odchodził
2
@Barca398 jak chcesz sprzedać kogoś kto nie chce odejść?
0
@quritto
La Liga - ledwo drugie miejsce
Puchar króla - odpadamy z Bilbao po bardzo słabym meczu
Superpuchar - wpierdziel od Realu
Liga Mistrzów - najłatwiejsze losowania jakie się dało i odpadamy z PSG gdzie zawiodło wszystko
Próbuj dalej
0
@Ronad10 nie zdziwiłbym się
0
Marzeniem by było teraz wsadzić na rok Marqueza a potem podpisać Pepa+Marquez asystent.
Ale chyba nikt nie wierzy że wróci tym bardziej po tym co się tutaj odwala
0
@Natanael już nawet nie skomentuje porównania tak wspaniałych trenerów z wuefistą.
Bayer, Girona, Bolognia..... mają bardzo słabe kadry a co robią? Xavi nie nadaje się na trenera na tym poziomie, ma kadrę do rywalizowania o wszystko.
0
@Greenalley nie zdziwiłbym się
0
@Muhitos a skąd pomysł że się rozwijają?
Rozwinęli się u Marqueza i Lopeza a u Xaviego stoją w miejscu.
Mamy na LO Balde, Cancelo i Forta.
Na DM można było dać zagrać Casado ale nie.
0
@waletpl nie wiem jak wygląda sprzedaż klubu. Ale wartość napewno spada
0
@Emhyr 70% że zostanie
0
Czy on nie może poprostu odejść?
0
@michal199500hehe ty siebie słyszysz xd?
0
@michal199500hehe czyli sam się wyjaśniłeś. Xavi powinien odejść
0
@michal199500hehe przecież tamte mecze nie były dobre xd. Przepychamy mecze indywidualnymi przebłyskami
0
@Roobo myślę że nie zostanie zwolniony (oby nie)
1
@michal199500hehe nie no jeden dobry mecz na kilkanaście i już podnietka
1
To teraz tylko liczyć żeby Xavi został zwolniony
1
@FcPortoFan1999 jeden taki mecz na kilkanaście , nie dam się nabrać
0
@FcPortoFan1999 nie
0
@Szmulek nie przesadzaj
0
@aiven sufit jest zawsze. Szkoda że raczej tego nie sprawdzimy
0
@Kamil689 był już taki pomysł propnowany ale 5 euro. Tylko raczej z tego nic nie będzie
0
@Gall czyli tak dla żartów się nim interesowali?
Już Ci podałem argument, ma bardzo słabą kadrę i jest przepaść miedzi pierwszym składem i ławką, z tego nic nie da się zrobić.
0
@TSWKRK chłopie musimy brać pożyczkę bo budżet się nie spina. Nikt nie chce odejść to skąd ty tą kasę chcesz wziąć?
2
@aiven nieporównywalnie więcej
0
@TSWKRK podaję pomysły ale nie stać nas na dwa takie wydatki. Jeden to maks a i tak mało prawdopodobny