1

@lj89 nic nie wiadomo, przesunęli spotkanie

0

@quritto jest różnica między udziałem i rywalizacją.
Czyli z PSG przegraliśmy tylko przez Araujo? Czyli dwa głupie błędy Cancelo i złe zmiany Xaviego się już nie liczą?

0

@Pawlak1992 już raz mówił że nie będzie ich trenował

8

@Pawlak1992 ja obstawiam jakąś reprezentację, może Anglia

0

@sylweste.r myślę że jakby chciał tu być to by wogóle nie odchodził

2

@Barca398 jak chcesz sprzedać kogoś kto nie chce odejść?

0

@quritto
La Liga - ledwo drugie miejsce
Puchar króla - odpadamy z Bilbao po bardzo słabym meczu
Superpuchar - wpierdziel od Realu
Liga Mistrzów - najłatwiejsze losowania jakie się dało i odpadamy z PSG gdzie zawiodło wszystko
Próbuj dalej

0

@Ronad10 nie zdziwiłbym się

0

Marzeniem by było teraz wsadzić na rok Marqueza a potem podpisać Pepa+Marquez asystent.
Ale chyba nikt nie wierzy że wróci tym bardziej po tym co się tutaj odwala

0

@Natanael już nawet nie skomentuje porównania tak wspaniałych trenerów z wuefistą.
Bayer, Girona, Bolognia..... mają bardzo słabe kadry a co robią? Xavi nie nadaje się na trenera na tym poziomie, ma kadrę do rywalizowania o wszystko.

0

@Greenalley nie zdziwiłbym się

0

@Muhitos a skąd pomysł że się rozwijają?
Rozwinęli się u Marqueza i Lopeza a u Xaviego stoją w miejscu.
Mamy na LO Balde, Cancelo i Forta.
Na DM można było dać zagrać Casado ale nie.

0

@waletpl nie wiem jak wygląda sprzedaż klubu. Ale wartość napewno spada

0

@Emhyr 70% że zostanie

0

Czy on nie może poprostu odejść?

0

@michal199500hehe ty siebie słyszysz xd?

0

@michal199500hehe czyli sam się wyjaśniłeś. Xavi powinien odejść

0

@michal199500hehe przecież tamte mecze nie były dobre xd. Przepychamy mecze indywidualnymi przebłyskami

0

@Roobo myślę że nie zostanie zwolniony (oby nie)

1

@michal199500hehe nie no jeden dobry mecz na kilkanaście i już podnietka

1

To teraz tylko liczyć żeby Xavi został zwolniony

1

@FcPortoFan1999 jeden taki mecz na kilkanaście , nie dam się nabrać

0

0

@Szmulek nie przesadzaj

0

@aiven sufit jest zawsze. Szkoda że raczej tego nie sprawdzimy

0

@Kamil689 był już taki pomysł propnowany ale 5 euro. Tylko raczej z tego nic nie będzie

0

@Gall czyli tak dla żartów się nim interesowali?
Już Ci podałem argument, ma bardzo słabą kadrę i jest przepaść miedzi pierwszym składem i ławką, z tego nic nie da się zrobić.

0

@TSWKRK chłopie musimy brać pożyczkę bo budżet się nie spina. Nikt nie chce odejść to skąd ty tą kasę chcesz wziąć?

2

@aiven nieporównywalnie więcej

0

@TSWKRK podaję pomysły ale nie stać nas na dwa takie wydatki. Jeden to maks a i tak mało prawdopodobny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?