BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojtas823 zobacz ligę i jaką mają okropną kadrę w porównaniu z resztą.
W poprzednim sezonie zajął 6 miejsce (najlepszy wynik w historii klubu) i w nagrodę wyprzedali mu każdego ważnego gracza
0
@Geble sprzedali mu wszystkich ważnych graczy xd. Co miał zrobić?
0
@krol211 chcieli innych trenerów ale odmówili, muszą wpłacić klauzulę
0
@FcPortoFan1999 United xd!?
0
@Emhyr no to jest szansa
0
Czyli Bayern. Chociaż liczę że trafi do nas ale na to raczej nie ma szans
1
@FcPortoFan1999 czemu mu źle życzysz xd
0
@Emhyr jak się nie mylę to może wybrać tylko wtedy jak PSG będzie chciało go wypożyczyć
0
@Rewolucja123 jak nie rozmawia indywidualnie z jednym to pewnie też z resztą. Na ten moment wygląda to tak że piłkarze dostają materiały do analizy i tyle
0
@Cule1234 a miał zostać xd. Czyli Bayern..... albo my (((((:
0
@blakkudium szkoda. Wolałbym jego niż Roque
0
@Emhyr a jak zostanie w PSG? Ma wybór jak będą chcieli go wypożyczyć. Ja bym nie był takim optymistą
0
@Rarenzio akurat o wychowaniu to się nie powinieneś odzywać
0
@Rarenzio hahhaha xd. Ty na swoje wychowanie spójrz płaczku
0
@adi19962 Marquez napewno dałby więcej szans młodym i w przeciwieństwie do Xaviego by ich rozwijał.
0
@Hasszz no właśnie tego nie wiemy.
Wszystko zależy od kontaktu z Nike, sprzedaży graczy i Tebasa
0
@krol211 tak ale nas nie stać.
Amorim raczej napewno dałby nam kosza ale De Zerbi to nasz kibic więc chyba by się zgodził
1
@masik86 dla mnie warto zaryzykować, na lepszych nas nie stać
0
@FcPortoFan1999 wierzy w projekt :D
0
@HypeR ja go traktuje jako trenera Juve.
Allegri zwolniony a Motta już ma ustalony podobno kontrakt z Juve. Za późno
0
@FcPortoFan1999 a Xavi to wiarygodny xd
0
@szymekdymek
Allegri - napewno nie
Flick - ja go nie chcę, strasznie przereklamowany
Tuchel - chłop jest wypalony
Mourinho - to już nie ten sam trener, nie pasuje do profilu.... nie chcę go
Marquez - ma potencjał ale to kot w worku
Liczyłbym na Amorima/De Zerbiego ale nas nie stać. Z opcji darmowych ja bym zaryzykował z Marquezem
0
@FcPortoFan1999 też mam takie przeczucie.
1
Tak podsumować.
Darmowe opcje: Marquez, Flick, Tuchel, Mourinho, Allegri
Płatne opcje: De Zerbi, Amorim, Conceicao
Nie wiem czy kogoś nie pominąłem.
Na 100% stać nas tylko na Marqueza, inne opcje nie są pewne.
(Wymieniam kto jest dostępny a nie kogo ja chcę)
0
@Rewolucja123 przecież Curry powiedział że Xavi nie rozmawia wogóle z Roque, w poprzednim sezonie ktoś pisał że Xavi nie rozmawia z Raphinhą to teraz mamy tylko potwierdzenie.
Trudno wskazać zawodnika który się rozwinął przy Xavim
0
@krol211 ta sytuacja jest śmieszna i można się wszystkiego już spodziewać
0
@Rewolucja123 a sorry faktycznie nie ten mecz.
Nie trafiają do mnie argumenty bo widzę co się dzieje.
- brał stylu
- brak rozwoju
- brak wyników
- regres zespołu
- Xavi nie rozmawia z piłkarzami
I tyle w temacie
4
@MesQueUnClub96 słowo Xaviego jest juz gów## warte
0
@Rewolucja123 dlatego trzeba zmienić trenera i nie liczyć na farta.
Jakby się bawić w statystyki to wszyscy tutaj śmiali się z Realu jak wygrał z City które ich dominowało a Real miał więcej oczekiwanych goli i stworzonych okazji..... ale jeden szczegół, mieli plan na mecz.
Niech Xavi odejdzie i zrobi coś w innym klubie bo to nie jest typ trenera którego potrzebujemy
0
@quritto na pewno nie Xavi.
Gościu ty nie masz nic lepszego do roboty niż szukanie okazji żeby mnie zgasić? Zresztą nie tylko mnie tylko jeszcze jednego kolegę.
Przy ostatniej dyskusji nie potrafiłeś podać chociaż jednego zawodnika którego rozwinął Xavi a teraz mnie jeszcze obgadujesz za plecami. Ogarnij się gościu