BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 nie kompromituj się, to co gadasz o Flicku jest wymyślone
0
@Coutinho007 mówię o skali talentów, trzeba brać pod uwagę że wystrzeli w pewnym momencie albo zmarnuje się
0
@martool2 trenera słabych drużyn nie ocenia się po wynikach.
Pisałem o tym wcześniej, masz w moim archiwum
2
Do szerokiego składu się przyda. Idealnie na zmiennika
0
@MesQueUnClub96 to ty walisz swoje wymyślone rzeczy a ja mam normalne argumenty na które nawet nie potrafisz zareagować
0
@Gall nie jestem bo ja przy każdej dyskusji mam argumenty.
A tak wogóle to wolę Motte ale nie lubię jak ktoś obraża Włocha nie mając pojęcia jaką pracę wykonuje
0
@Iniesta997 z Dodim nie ma sensu dyskutować, to zwykły fanboy który nie przyjmie żadnego argumentu. Szkoda naszego czasu na niego
1
@FcPortoFan1999 tam najprawdopodobniej idzie Motta
0
@Coutinho007 nie podawaj nazwisk które pasują do narracji
@krol211 no właśnie to nie jest pewne, przyjście Mbappe może dużo zmienić
0
@FcPortoFan1999 te cyrki jakie tam się odwalają odstraszają trenerów bo nie chcą sobie zepsuć nazwiska bo prezes gra w fife.
Lepiej coś typu Milan ale ma lepsze oferty
0
@MOLESTA skala talentu znacząco przeważa na stronę Gulera, wszystko zależy od tego czy go zrealizuje
1
@FcPortoFan1999 daj spokój z tą Chealsea. To nie jest dobry klub żeby się pokazać po tym co tam się odwala
0
@Faro ale Rodrygo wygryzie na spokojnie, ogólnie to Rodrygo woli grać na LS i pewnie go sprzedadzą jak przyjdzie Mbappe
0
@MOLESTA
@Faro
Może grać też jako ŚPO ale to prawda że ten transfer to nie był najlepszy pomysł
0
@MOLESTA raczej będzie wypożyczenie.
Nie polecam się śmiać bo to jeden z największych talentów świata i jeśli ogarnie się z kontuzjami i zacznie grać regularnie to możemy mieć ogromne problemy z nim w następnych latach
0
@Matt_i1992 obstawiam to samo co ostatnio ale Pedri za Roberto może będzie
0
PSG musi wygrać dwoma golami czy już usunęli tą zasadę bramek na wyjeździe?
0
@kigani Flick to na ten moment nie jest nawet poważny trener a wciskanie go do TOP5 to zwykłe fanboystwo
0
@Emhyr La Bambla chce Kloppa..... ale już go mamy ((((:
0
@Emhyr mam taką nadzieję. Czekam do lata aż poznamy nowego trenera, myślę że na 90% będzie Flick (oby nie) albo zostanie Marquez ale liczę na jakąś niespodziankę
0
@Emhyr ja nie kłamię i mam nadzieję że pokaże jakim jest trenerem kiedy trafi do lepszego klubu.
Oczywiście nikt poza Klopem i Pepem nie jest w 100% pewny ale wierzę we Włocha
0
@Emhyr możesz się śmiać ale nie lubię jako ktoś gada głupoty na czyiś temat
0
@Iniesta997 możliwe ale tak naprawdę ten projekt to niewiadoma na tą chwilę
0
@Iniesta997 tak ale można było lepiej rozdysponować tą kasę według mnie.
Na ten moment nie ma jak tego spłacić i zastanawia mnie co zrobi z tym zarząd w następnych latach
0
@Iniesta997 też przez to że kasa z dźwigni nie poszła na spłatę długu.
To już było naliczone wcześniej, tych długów nie da się już spłacić. Pozostaje czekać aż ktoś sprzeda część klubu inwestorowi ale na to trochę poczekamy
0
@FcPortoFan1999 długi za kadencji Laporty się nie zmniejszyły a nawet jak było wszystko ok to nie wydawaliśmy takich sum na trenera więc jak nie teraz to raczej możemy zapomnieć o nim
0
@FcPortoFan1999 ty przeczytałeś co napisałem?
0
@FcPortoFan1999 ale jak obejmie lepszy klub i pokaże co umie to będzie dla nas nieosiągalny. Na ten moment jest tylko 12mln klauzuli, niska pensja i bardzo małe wymagania transferowe.
5
@FcPortoFan1999 po pierwsze jak bierzesz trenera z bardzo słabej drużyny to nie patrz na wyniki tylko na pracę jaką wykonuje. Ale jak chcesz spojrzeć na wyniki to zobacz że w swoim pierwszym sezonie w Brighton zrobił najlepszy wynik w historii klubu bardzo słabą kadrą a potem w nagrodę sprzedali mu wszystko co się dało i pozostawili beznadziejny skład.
To jaką robotę robi z młodymi i to jak przygotowuje piłkarzy to topka światowa, ma jeszcze pole do poprawy jeśli chodzi o umiejętności taktyczne i nadal się rozwija jako trener, przez ekspertów jest nawet uważany za następcę Guardioli bo to 1:1 ten sam profil, nawet sam Pep o tym mówił. Był tutaj też o nim artykuł, plecam poczytać.
Osobiście wolę Motte ale jego już raczej zaklepał Juventus a De Zerbi jest teoretycznie do wyjęcia bo Bayern i Liverpool mają kilku kandydatów więc możemy działa ale Laporta się właśnie kompromituje.
Z oceną proszę poczekać aż obejmie lepszy klub
0
@FcPortoFan1999 taka dyskusja z wami.
Jeśli nie umiecie ocenić umiejętności trenera to się chociaż nie wypowiadajcie