0

@nevernegreira Marquez napewno gorszy nie będzie ale to czy wypali to się okaże bo trochę dla niego za wcześnie

0

@cules100pro o Mottcie? Już kilku dziennikarzy pisało (w tym Romano) że są zaawansowane rozmowy a my nawet nie podejmiemy na 99% próby

0

@JarekS fajnie by było gdyby Marquez wszedł po meczu z Realem i miał czas do końca sezonu żeby określić kogo chce a kogo sprzedać (ale Xavi raczej bez względu na wszystko zostanie)

0

@cules100pro Motte już praktycznie przyklepał Juventus a Laporta nawet nie spróbuje.
Ten powód jest akurat najmniej znaczący w kontekście tego że Flick nie ma tutaj prawa bytu

1

@Cule1234 to akurat najmniejszy powód żeby go nie brać

0

@JarekS jeśli miałby zostać Xavi to wątpię żeby miał zostać. Zobaczymy ale wątpię że uda nam się zatrudnić kogoś innego niż Marqueza (nie biorę Flicka pod uwage)

0

@FcPortoFan1999 to profesjonalista i bardzo dobrze zna się na finansach. Otwarty krytyk Laporty i Fonta. Brałbym w ciemno

0

@JarekS źle zrozumiałeś, chodzi mi o sprzedaż innych graczy i wtedy wchodzi Bernal, Prim i Casado. Odejść może Romeu i Christensen jeśli chodzi o tą pozycję

0

@JarekS może będziemy grać na dwóch DM

0

Czyli najpewniej będzie Marquez i będzie sprzedawanie graczy bo mając Prima i Bernala dziwne będzie pozostanie Casado no chyba że będziemy grać na 2x DM

0

@FcPortoFan1999 Marc Ciria

3

Ten zarząd to mem

1

@Bartas7VeB u nas żadko trener ma coś do powiedzenia przy transferach

1

@blakkudium jeśli to prawda to będzie kompromitacja. Mamy w taniej jeden z największych talentów świata Mastantuono a my wolimy Olmo xd.

0

@LukaszFan Raphinha to nie jest skrzydłowy

0

@kakusus ale ty wiesz że na 99% żaden z nich do nas nie trafi

0

Nie można zwalić że tylko przez sędziego przegraliśmy bo to głównie nasza wina ale źle sędziował. Brak karnego na Gundo i zdecydowanie częściej nam pokazywał kartki niż graczom PSG za gorsze faule

0

@pomi11 napewno są dostępni lepsi trenerzy ale czy oni będą chcieli tu przyjść to druga sprawa.
Mam nadzieję że Marquez wypali bo na ten moment Laporta nawet nie próbuję szukać innych opcji

0

@krzakov kurde.....
2,5 roku pracy i nie widać żadnego rozwoju zespołu, przeplatamy kilka dobrych meczy serią bardzo słabych.
W tym roku to już wogóle, przegrana wszystkiego i nawet tak łatwe losy w LM nie pomagają bo pierwszy trudny rywal i już out. Kontuzje nie są wytłumaczeniem bo Xavi się do nich przyczynia przez brak szanowania zdrowia graczy.
Podsumowując: brak pomysłu na grę, słabe przygotowanie taktyczne, bark rozwoju piłkarzy....

1

@LatajacyHolender w City to byłby maszyną, u nas się marnuje

0

@pomi11 Xavi sam zablokował swoje możliwości tą tragiczną zmianą. Jak można nie przemyśleć potencjalnej kartki?
Mieliśmy do tej pory bardzo łatwych rywali w LM więc bym nie przesadzał

0

@krzakov o pracy Xaviego czy na temat ostatniego meczu?

0

@MOLESTA Marquez chyba dostał dodatkowego asystenta niedawno, podobno miał go zastąpić wrazie czego

1

Mam nadzieję że zostanie

2

@NeroTFP1 Raphinha żeby grać tak ofensywnie potrzebuje wahadła tak jak Salah w Liverpoolu

0

@krzakov na jaki temat?

0

@krzakov xd. Wiesz jak się dobrze przyjrzy się pracy Xaviego to trudno znaleźć jakiś pozytyw. Mam nadzieję że nie zepsują wyboru kolejnego trenera

0

@TR3YWAY ta ciekawe

0

@TR3YWAY to ty opierasz się na swoich domysłach i nie potrafisz przyjąć faktów.
Jeśli myślisz że wygrałeś z tym co napisałeś to ja kończę dyskusję bo nie ma sensu z tobą gadać jak masz gdzieś prawdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?